216 355 00 01

Maltepe Kombi Servisi

Maltepe Kombi Servisi

Maltepe Kombi Servisi

 Yılın 365 gününün tamamında aktif olarak hizmet veren Maltepe Kombi servisimiz acil durumlarınızda gece yarısı bile arayabileceğiniz bir firma olarak müşterilerine güven sağlamaktadır. Gezici Servislerimiz adresinize harekete geçmesi telefonunuzu almamızın hemen ardından gerçekleşmektedir.Genel Bakım ve Arıza Tamirinde Profesyonel EkipTüm kombilerin arıza onarımı periyodik bakımı teknik servis ekiplerimizce yapılmaktadır. Hizmetimizdeki farkı görünce markası ne olursa olsun kombilerinizin teknik servisi firmamız olacaktır. Kombiniz ile sorunsuz bir kış geçirmek için bizi arayarak bakım hizmeti alabilirsiniz.

Maltepe Kombi Servisi

 

  • Kombi tamiri sırasında meydana gelen hasar nedenini servisi açıklayarak eğer herhangi bir parça değişimi şartsa bunu dile getirmektedir. Gerekli olan parçanın fiyatını orijinali hali ile söyleyerek hemen temin etmektedir. Tüm yedek parçalarda daima bir sene gibi bir garanti süresi bulunması elbette kombi sahiplerini mutlu etmektedir. Bazı zamanlar sırf bakımı geldiğinden dolayı da tamire ihtiyaç duyabilirler.
  • Kombinizin arıza vermemesi için her yıl düzenli bir şekilde kış ayına girerek bakımı yaptırılmalıdır. Bu şekilde uzun yıllar dayanmasını sağlayarak Kombi tamirine fazla ihtiyaç duymadan kullanabileceksiniz. Tamir sırasında ise; servisçinin dediği her türlü bilgiyi can kulağı ile dinleyerek dikkat edilmesi gereken hususları uygulayarak can ve mal güvenliğini korumalısınız.

 Maltepe Kombi Servisi

 Kombi, ev veya işyerlerinize ait sıcak su gereksinimini karşılayan, küçük ebatlarda olup az yer kaplayan sessiz çalışan ve kullanıcıdan bağımsız ısınma konforu sağlayan cihazdır.

  Kombinizin senede en az bir kere kombi servis firmalarının, uzman ekipleri tarafından periyodik olarak bakımlarının yapılması gerekmektedir. Kombi bakımı, cihazınızın çalışma ömrü, harcanılan yakıt, konforlu ısı bakımından önem taşır. Düzenli bakımı yapılan kombiniz yıl boyunca en az sorun ve kesintisiz yüksek performans ile çalışır.

 Maltepe kombi Servisi; Maltepe kombi servisi çok kısa bir zaman dilimi içerisinde Maltepe’deki tüm semtlere kaliteli ve garantili Kombi servis hizmeti götürmeyi başarmıştır.

 Her geçen gün kendini geliştirmekte olan firmamız bu süreç içerisinde altyapısında da büyümeye giderek vermiş olduğu hizmetin kalitesini arttırmaktadır. Verdiğimiz tüm hizmetlerin 1 yıl parça ve işçilik garantisi altında olması da bunun bir ıspatıdır.

 Havaların iyice ısındığı şu günlerde uzmanların da ortak tavsiyesi olan Kombiların bakım ve tamiratında siz değerli Maltepe halkına elimizden geldiğince en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktayız.

 


Maltepe kombi Servisi : (0216) 355 00 01
Maltepe kombi Servisi : (0555) 511 27 28

 Biz Maltepe Kombi Servisi olarak tüm marka cihazlara, yerinde ve zamanında müdahale ederek kombi servis hizmeti sağlamakta ve bakım sonrası oluşan tüm teknik sorunları güvencemiz altına almaktayız.

  Kombinizin bakımı veya arıza yapması durumunda, aramanız halinde ekiplerimiz, sizlere en uygun tarih ve saatte gelerek ve cihazınıza yerinde bakım ve onarım yapılmasını sağlar. Nadir de olsa ekstrem durumlarda kombiniz yerinden çıkarılarak atölyelerimizde onarılır ve 3 iş günü içerisinde cihazınızın çalışır durumda teslimatı yapılır.

 Kombi bakımı için gelen personelimiz öncelikle doğalgaz kullanıcısına neler yapılacağı hakkında kısa bir bilgi verir. Kombi kapağı açılmadan sıcak su ve ısıtma tesisatı testi ile kombinin çalışma verimliliği kontrol edilir. Kombi bakımında cihazdaki aşamalar dikkatle kontrolden geçirildikten sonra sorunlu ise kullanıcıya arıza hakkında bilgi verilir. Kullanıcının da izni ile bakımdan önce arıza giderilir.

 

Maltepe Kombi Servisi

 Maltepe Kombi Servisi

  Maltepe kombi Servisi; Maltepe kombi servisi çok kısa bir zaman dilimi içerisinde Maltepe’daki tüm semtlere kaliteli ve garantili Kombi servis hizmeti götürmeyi başarmıştır.7/24 hizmetinizde olup önceliğimiz sizin memnuniyetinizdir.

  Her geçen gün kendini geliştirmekte olan firmamız bu süreç içerisinde altyapısında da büyümeye giderek vermiş olduğu hizmetin kalitesini arttırmaktadır. Verdiğimiz tüm hizmetlerin 1 yıl parça ve işçilik garantisi altında olması da bunun bir ıspatıdır.

  Havaların iyice ısındığı şu günlerde uzmanların da ortak tavsiyesi olan Kombiların bakım ve tamiratında siz değerli Maltepe halkına elimizden geldiğince en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktayız.

 Cihazınızı sorunsuz bir şekilde kullanmak ve ömrünü uzatmak için belli periyodlarda bakım yaptırmalısınız. Uzmanlar bu bakımların yılda bir sefer gerçekleştirilmesini tavsiye etmektedir.  Kış mevsiminin yaklaştığı ekim, kasım ayları,bakım yaptırmak için ideal zamanlardır.

Maltepe Kombi Servisi


 Maltepe Kombi Servisi
 : (0216) 355 00 01 
Maltepe Kombi Servisi : (0555) 511 27 28

 Uzun yıllar kombi alanında mükemmel hizmet sunan firmamız tamir, bakım, onarım ve en önemlisi yeni alınan ürünlerin montajında tüm markalara hizmet vermektedir. Elbette her daim ilk hedefi müşteri memnuniyeti olduğundan dolayı en çok tercih edilen kombi firması arasında yer almaktadır.

Maltepe Kombi Servisi

 Tüm hafta boyunca ve her saat süresince müşteri hizmetlerini arayarak dilediğiniz bilgiyi alarak kombi konusunda sıkıntılarınızı, talepleriniz hakkında yardım alacaksınız. Kombi aldıktan sonra montajını servise yaptırma konusunda kesinlikle dikkat etmenizi, servisinden yararlanmanız konusunda her daim kusursuz hizmet anlayışı veriyor. Yedek değiştirme parçası gibi durumlarda ve bakımı gibi detaylara yine hizmetin güzelliklerinden yararlanabilirsiniz. En önemlisi hassas ekibi sayesinde sürekli olarak tercih edebileceğiniz firmaların en başında geliyor. Artık kış aylarında evin her yerini sıcacık hissetmek için Maltepe Kombi Servisi firmamızı tercih edeceksiniz. Yıllardır verdiği hizmet sayesinde herkesin bir numaralı gözdesi olmayı başarmıştır. Sizde canınızı ve malınızı güvenilir ellere teslim etmelisiniz.

 Maltepe Kombi Servisi

 Maltepe Kombi servisi olarak uzun yıllardır istanbul avrupa ve anadolu yakasında hizmetinizdeyiz. Maltepe Kombi servisi güven ve kalite isteyen ve en öncesi tecrübeli bir teknisyen olmayı gerektiren bu hizmetimizi alanında uzman, kombi teknisyen belgesi olan ve tecrübesine her geçen gün tecrübe katan teknisyenlerimiz sizlere en güvenilir ve en kaliteli kombi servis hizmetini sunmaktadırlar. Kombinizde olası arızalarda anında arıza tespiti yapan teknisyenlerimiz sizleri kombinizdeki olan durumdan hızlı bir şekilde bilğilendirip hizmetleriniz en makul şekilde yaparak hizmetinin karşılığını aldıktan sonra kombinizdeki teknik servis hizmetini bir belgeyle bir yıl olmak üzere garantili olarak yapmaktayızKombi teknik servisi, kombi bakım servisi, kombi arıza servisi, kombi kart tamir servisi, kombi montaj servisi, kombi servisi

 Maltepe Kombi Servisi

   Kombinin elektrik şalterini mutlaka kontrol edin

 

- Gaz vanası kapalı olabilir servisimizi çağırmadan öcne mutlaka bakın
- Kombi cihazınızın su basıncına mutlaka bakın en az 1.5 seviyesinde olmalıdır
- Kombi Servisi size öncelikle bu bilgileri anlatır ve en son arızaya geçmişse reset atılmalıdır.
- Cihazınızdaki sorun devam ediyor ise lütfen bizi arayınız. 

Kombinizi Bugün Yaptırın..

Maltepe Kombi Servisi
 

Etiket Listesi

Maltepe Kombi Servisi

Kombi Servisi

Kombi Servis Noktalarımız

Hizmet verdiğimiz Markalar

Baymak Kombi Servisi
Baymak Kombi Servisi Firmamız kalite ve hizmet anlayışını benimsemektedir. .
Immergas Kombi Servisi
Immergas Kombi Servisi İmmergas Kombi Servisi olarak en büyük hedefimiz
Baykan Kombi Servisi
Baykan Kombi Servisi Kombi servisi alanında deneyimli profesyonel kadromuzla İstanbul’un
Maktek Kombi Servisi
Maktek Kombi Servisi Kombi Servisimiz Bakım ve onarım işlemlerinizi kaliteli,hızlı
Baxi Kombi Servisi
Baxi Kombi Servisi Baxi Kombi Servisi hizmetleri için bizimle iletişime
Protherm Kombi Servisi
Protherm Kombi Servisi Kombinizin sizi yarı yolda bırakmasını istemiyorsanız kış
Ariston Kombi Servisi
Ariston Kombi Servisi Evlerinizde ısıtma ve sıcak su amaçlı olarak
Vaillant Kombi Servisi
Vaillant Kombi Servisi Kaliteli ve Hızlı Kombi Servisimantığıyla hizmetinizde
Viessman Kombi Servisi
Viessmann Kombi Servisi - (0216) 355 00 01 Dünya’nın çok
Arçelik Kombi Servisi
Arçelik Kombi Servisi - (0216) 355 00 01 Türkiye’de birçok

Kombi Duyuru Panosu

Sultanbeyli Eca Kombi Servisi
Sultanbeyli Eca Kombi Servisi Yılların verdiği tecrube ve bilgi birikimi
Baymak Star E50 Kombi Arıza Kodu
Baymak Star E50 Kombi Arıza Kodu E50 Arıza Kodu :
Baymak Star E28 Kombi Arıza Kodu
Baymak Star E28 Kombi Arıza Kodu E28 Arıza Kodu :
Baymak Star E20 Kombi Arıza Kodu
Baymak Star E20 Kombi Arıza Kodu E20 Arıza Kodu :
Baymak Star Kombi E10 Kombi Arıza Kodu
Baymak Star Kombi E10 Kombi Arıza Kodu E10 Arıza Kodu

Klima Servisi

Klima Servis Noktalarımız

Hizmet verdiğimiz Markalar

Falke Klima Servisi
Falke Klima Servisi Type the text here
Daikin Klima Servisi
Daikin Klima Servisi Type the text here
Goodman Klima Servisi
Goodman Klima Servisi Type the text here
Tronic Klima Servisi
Tronic Klima Servisi Type the text here
Shiro Klima Servisi
Shiro Klima Servisi Type the text here
Samui Klima Servisi
Samui Klima Servisi Type the text here
Acson Klima Servisi
Acson Klima Servisi Type the text here
Diamond Klima Servisi
Diamond Klima Servisi Type the text here
Weili Klima Servisi
Weili Klima Servisi Type the text here
Lg Klima Servisi
Lg Klima Servisi Type the text here

Klima Duyuru Panosu

Ferhatpaşa Klima Servisi
Ferhatpaşa Klima Servisi Ferhatpaşa Klima Servisi Klima servisleri olarak siz
Zühtüpaşa Beko Servisi
Zühtüpaşa Beko Servisi Type the text here
Suadiye Beko Servisi
Suadiye Beko Servisi Type the text here
Sahrayı Cedid Beko Servisi
Sahrayıcedid Beko Servisi Type the text here
Rasimpaşa Beko Servisi
Rasimpaşa Beko Servisi Type the text here

klima servisi

ÖNERİ VE ŞİKAYET

Servis216

Sunduğumuz Hizmetlerle ilgili öneri veya şikayetlerinizi 0216 355 00 01 numaralı çağrı merkezimizi arayarak veya İletişim Formu'na yazarak  bize iletebilirsiniz.

ADRES MERKEZ

Adres: Erenköy Mah. Telli Kavak Sok. Beyaz Saray Apt. No:10 Dükkan 5 Kadıköy / İSTANBUL
Kroki için tıklayınız

EĞİTİMLİ TEKNİK KADRO

Servis216 Servis ekibimizde bulunan tüm personelimiz, firmamız tarafından belirli dönemlerde eğitime tabi tutularak, güvenlik ve kalite standartlarını güncel bir şekilde takip eder.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Verdiğimiz hizmet kalitesinin en önemli ayağını müşteri memuniyeti oluşturmaktadır. Personelimiz bu bilinçle hizmet sunmaktadır.