216 355 00 01

Küçükbakkalköy Kombi Servisi

Küçükbakkalköy Kombi Servisi

Küçükbakkalköy Kombi Servisi

1-Kombi hiç çalışmıyorsa Kullanılan birçok kombi, içerisinde su bittiği durumlarda emniyet açısından çalışmamaktadır.Olması gereken su basıncı 1.5 bardır Cihaza gelen elektriği kontrol ediniz, elektrik gelmiyor olabilir. Kombinin gaz vanasını kontrol edin, kapalı olabilir Gaz vanası açıkken cihaz çalıştırılmak istenmiş ise ikaz kırmızı lamba yanıyor olabilir. Kombinin ön panelindeki yaz/kış konum anahtarı istenilen konumda olmayabilir. Kombiniz pilotlu ise pilot alevi yanmıyor olabilir. Tüm bu işlemlere rağmen başarılı olamadıysanız servisimizi çağırınız.

2-Kombi çalışıyor ama ısıtmıyor ise kalorifer ayar düğmesi derecesi düşük ayarda olabilir. Radyatörlerden kombiye gelen dönüş hattındaki filtre tıkanmış olabilir, kalorifer hattının ve peteklerinizi içinin temizlenmesi önemli ayrıntıdır. Kombinin içindeki sıcaklığı okuyan parçalarında sorun olabilir. Radyatör vanalarının kapalı olmadığından emin olun. her iki vanada acık olacak Kombinizin içindeki parçalarında sorun olabilir servisimizle irtibata geçiniz.
Küçükbakkalköy kombi servisi
3-Kombiniz patlama sesiyle yanıyor, Kombinizin ilk çalışması esnasında alev alması gecikiyorsa, çakmağın geç çakmasından yada gelen gazın geç gelmesinden kaynaklanıyordur. Çakmağın geç çakması yanma odasında gazın birikmesi ve daha sonradan çakan çakmağın oluşturduğu kıvılcımla alev almasından kaynaklanır. bu sıkıntı kombinize bakım yaptırmadıysanız devam edecektir. Bakım yaptırdıysanız servisimize başvurunuz.

4-Sıcak su akmaya başladığında radyatörler aşırı ısınıyor ise kombinizin içerisinde bulunan üçyollu vana denilen parçada aksama vardır. Tek yöntem değiştirilmesidir. Sıcak suyu açtığınızda üçyollunun içerisindeki mil hareket etmeyerek musluğa göndermesi gereken sıcak suyu kaloriferinize gönderiyor. Servisimize Başvurunuz.

5-Peteklerinizin üst kısmı sıcak alt kısmı soğuk ise Kalorifer hattındaki filtre tıkanmış olabilir Kalorifer hattındaki su kirlenmiş olabilir Kombinin ayarlarında sorun olabilir Kombinin sıcak su ve kalorifer suyunu birbirinden ayıran parçalarında sorun olabilir. Radyatör tesisatınızın yapımı esnasında yapım hataları olabilir Radyatörlerinize reglaj ayarı yapmalısınız Yapılan işlemler fayda etmediyse servisimizi çağırınız.
Küçükbakkalköy kombi servisi
6-Kombi içinden su damlatıyor veya akıtıyor. Kombinizin içinde olması gerekenden fazla suyu doldurmuş olabilirsiniz. 1.5 bar olmalıdır. Kombinizin tesisat bağlantılarında yıpranmalar olabilir. Kombinin genleşme tankında delinmiş veya hava kalmamış olabilir pompanın üzerindeki hava purjörü kireçlenmiş olabilir  servisimize başvurunuz. Kombi ve radyatörlere su doldurduğunuz arızalanmış olabilir. Peteklerin başlarında bulunan hava alma yerlerinden su alınız veya varsa boşatma vanasından boşaltınız. Bu durum devam ederse servisimizi arayınız.

7-Kombi ses yapıyor ise kombinin fanında sorun olabilir Kombinizin pompasında sorun olabilir Kombinizin ısı eşanjöründe hava olabilir. Kombinizin üçyollu vanasında sorun olabilir.

8-Kombinizden sıcak su alamıyorsanız, sıcak su açıldığında kombiniz çalışıyor fakat musluktan sıcak su alamıyorsanız, suyu çok açmış olabilirsiniz. Kombinizin içindeki üçyolluda arıza olabilir,sıcak suya gitmesi gerekenin bir kısmı kalorifere kaçıyor olabilir, kontrol ediniz. Kombinin sıcak su ile alakalı kısmında sorun olabililir servisimize başvurunuz.
Küçükbakkalköy kombi servisi

 

Kombi Bakımı İçin;

 Her marka kombiniz için Küçükbakkalköy Kombi Servisi olarak, müşterilerimize en uygun fiyat politikamız ile en üst düzeyde hizmeti sunmaktayız. Kombi bakımı - Kombi arıza onarımı konularında üst düzey tecrübemiz ile İstanbul semtlerine kombi yetkili servis firmamız hizmet vermektedir. Güvenilir bir şekilde kombi bakımı yaptırmak ya da kombinizde yer alan bir arızayı çözümleyebilmemiz için bir alo demeniz yeterlidir. 

Günümüzde kombi sorunlarının ortaya çıkış nedeni birbirinden farklı olabiliyor. Kimi zaman, kişilerin hatalı kullanımları sonrasında kombilerin çalışmalarında ciddi sorunlar meydana gelebilirken, kimi zaman da uzun süreler boyunca bakımsız bir şekilde kullanılan kombiler kişileri en umulmadık zamanlarda zor durumda bırakabiliyor. Bu tarz durumların önüne geçilmesi adına kombinin çalışmasında ortaya çıkabilecek olumsuz sonuçlara karşı yapılması gereken en önemli şeylerin başında ise kombi servisi ile iletişime geçmek geliyor. Servisimiz hangi marka ya da model olursa olsun fark etmez bütün kombiler ile alakalı gerekli her türlü deneyime sahiptir. Böylece sorunların ortaya çıkış nedenleri ne olursa olsun kombilerin çalışmasını engelleyen sorunların tamamı oldukça kısa süreler içerisinde giderilecektir. 

   

 

Küçükbakkalköy Kombi Servisi : 0216 355 00 01

      

Küçükbakkalköy Kombi Servisi : 0555 511 27 28

 

Neden Kombi Bakımı Yaptırmalısınız?

 Kombinizin daha verimli çalışabilmesi için kombi bakımı yaptırmanız gerekmektedir. Kombi bakımı yaptırmamanız durumunda ilerleyen süreçlerde kombi arıza durumu ile karşılaşabilirsiniz. Bakımı yaptırılmayan kombilerin verimi düşmekte, daha fazla doğalgaz harcaması yapmaktadır. Ekonominiz için ve kombinizde meydana gelebilecek arızaları önceden ortadan kaldırmak için kombi bakımı yaptırınız. Kombiniz isterseniz demirdöküm olsun, isterseniz eca ya da baymak olsun fark etmez her marka kombiniz için bakım, bakım ve arıza onarım ihtiyaçlarınızda hizmetinizdeyiz.

İşinizi Şansa Bırakmayın

 Vaktinizin ve naktinizin sizler için oldukça değerli olduğunu biliyoruz. Bu yüzden Kombi Bakımı - Kombi Arıza - Kombi Servisi sektöründe yeterli bilgi birikimine sahip olmayan kişilerden uzak durun. Güvenilir bir hizmet, işinde uzman bir personel ile hızlı bir servis için, demirdöküm kombi servisi, baymak kombi servisi, eca kombi servisi ve her marka içinkombi bakımı servisi olarak istediğiniz an hizmetinizdeyiz.

 Küçükbakkalköy kombi servisi

Küçükbakkalköy Kombi Servisi
 

Etiket Listesi

Küçükbakkalköy kombi servisi

Kombi Servisi

Kombi Servis Noktalarımız

Hizmet verdiğimiz Markalar

Baymak Kombi Servisi
Baymak Kombi Servisi Firmamız kalite ve hizmet anlayışını benimsemektedir. .
Immergas Kombi Servisi
Immergas Kombi Servisi İmmergas Kombi Servisi olarak en büyük hedefimiz
Baykan Kombi Servisi
Baykan Kombi Servisi Kombi servisi alanında deneyimli profesyonel kadromuzla İstanbul’un
Maktek Kombi Servisi
Maktek Kombi Servisi Kombi Servisimiz Bakım ve onarım işlemlerinizi kaliteli,hızlı
Baxi Kombi Servisi
Baxi Kombi Servisi Baxi Kombi Servisi hizmetleri için bizimle iletişime
Protherm Kombi Servisi
Protherm Kombi Servisi Kombinizin sizi yarı yolda bırakmasını istemiyorsanız kış
Ariston Kombi Servisi
Ariston Kombi Servisi Evlerinizde ısıtma ve sıcak su amaçlı olarak
Vaillant Kombi Servisi
Vaillant Kombi Servisi Kaliteli ve Hızlı Kombi Servisimantığıyla hizmetinizde
Viessman Kombi Servisi
Viessmann Kombi Servisi - (0216) 355 00 01 Dünya’nın çok
Arçelik Kombi Servisi
Arçelik Kombi Servisi - (0216) 355 00 01 Türkiye’de birçok

Kombi Duyuru Panosu

Sultanbeyli Eca Kombi Servisi
Sultanbeyli Eca Kombi Servisi Yılların verdiği tecrube ve bilgi birikimi
Baymak Star E50 Kombi Arıza Kodu
Baymak Star E50 Kombi Arıza Kodu E50 Arıza Kodu :
Baymak Star E28 Kombi Arıza Kodu
Baymak Star E28 Kombi Arıza Kodu E28 Arıza Kodu :
Baymak Star E20 Kombi Arıza Kodu
Baymak Star E20 Kombi Arıza Kodu E20 Arıza Kodu :
Baymak Star Kombi E10 Kombi Arıza Kodu
Baymak Star Kombi E10 Kombi Arıza Kodu E10 Arıza Kodu

Klima Servisi

Klima Servis Noktalarımız

Hizmet verdiğimiz Markalar

Falke Klima Servisi
Falke Klima Servisi Type the text here
Daikin Klima Servisi
Daikin Klima Servisi Type the text here
Goodman Klima Servisi
Goodman Klima Servisi Type the text here
Tronic Klima Servisi
Tronic Klima Servisi Type the text here
Shiro Klima Servisi
Shiro Klima Servisi Type the text here
Samui Klima Servisi
Samui Klima Servisi Type the text here
Acson Klima Servisi
Acson Klima Servisi Type the text here
Diamond Klima Servisi
Diamond Klima Servisi Type the text here
Weili Klima Servisi
Weili Klima Servisi Type the text here
Lg Klima Servisi
Lg Klima Servisi Type the text here

Klima Duyuru Panosu

Zühtüpaşa Beko Servisi
Zühtüpaşa Beko Servisi Type the text here
Suadiye Beko Servisi
Suadiye Beko Servisi Type the text here
Sahrayı Cedid Beko Servisi
Sahrayıcedid Beko Servisi Type the text here
Rasimpaşa Beko Servisi
Rasimpaşa Beko Servisi Type the text here
Osmanağa Beko Servisi
Osmanağa Beko Servisi Type the text here

klima servisi

ÖNERİ VE ŞİKAYET

Servis216

Sunduğumuz Hizmetlerle ilgili öneri veya şikayetlerinizi 0216 355 00 01 numaralı çağrı merkezimizi arayarak veya İletişim Formu'na yazarak  bize iletebilirsiniz.

ADRES MERKEZ

Adres: Erenköy Mah. Telli Kavak Sok. Beyaz Saray Apt. No:10 Dükkan 5 Kadıköy / İSTANBUL
Kroki için tıklayınız

EĞİTİMLİ TEKNİK KADRO

Servis216 Servis ekibimizde bulunan tüm personelimiz, firmamız tarafından belirli dönemlerde eğitime tabi tutularak, güvenlik ve kalite standartlarını güncel bir şekilde takip eder.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Verdiğimiz hizmet kalitesinin en önemli ayağını müşteri memuniyeti oluşturmaktadır. Personelimiz bu bilinçle hizmet sunmaktadır.