Atasehir Yeni Camlica Mahallesi Kombi Servisi

Yeni Çamlıca Mahallesi Kombi Servisi

Ataşehir Yeni Çamlıca Mahallesi olarak Kombi arızalarında markanın tüm model ve serilerine servis hizmet vermekteyiz. Yaz, kış yüksek Kombi performansı için Kombi Bakım ve Onarım servis hizmeti sunmaktayız.

Yeni Çamlıca Mahallesi Kombi Servisi    

Kombi arızalarında yerinde tespit ve aynı gün servis ayrıcalığı imkanı sunuyoruz. Müşteri memnuniyeti ön planda tutulup hizmet sunan teknik personeller adrese ulaştığında kombinizin ne gibi sorun ya da sorunları var ise müşterilerimize destek olmaktadır. Ataşehir kombi servisi teknisyenleri titiz şekilde işini yapmakta olup onay verilmesi durumunda gerekli işlemler yapılıp cihazın tamiri bittiğinde bütün kontrollerini tamamlanmış olacaktır. Teknisyenlerimiz müşteriye cihazı çalışır durumda teslim ederek değişen parçaların garanti belgesi ile değerli müşterimize teslimatı gerçekleştirilir.

Ataşehir İlçesi Yeni Çamlıca Mahallesi Servisimize ulaşarak hemen hizmet alabilir ve yaşadığınız sorundan uzun vadeli kurtulabilirsiniz.

Kombi Bakımı

Petek ve kombi temizleme işleri firmamız tarafınca yapılır, müşterilerimize kalıcı olarak hizmet sunmaktadır. Çoğunlukla problemler birkaç Petek ve kimi zaman tek Petek ısınması olabilir, bazen de alt kısım ısınırken üst kısımda ısınma olmayabilir. Bazen çamur kaymaları sebebiyle akış sağlanmaz, bu sebeple peteklerinizin yarısı tamamen buz şeklinde soğukken, diğer kısmı ısınma nedeniyle temiz olabilir. Biz klima kombi servisi olarak petek temizliğini titiz bir şekilde dairelerinizde gerçekleştiriyoruz. Su göstergesi ile ilgili olarak 1.5 ve 2 çubuk hizasında durmalıdır. Aksi takdirde, çok fazla su verilirse damlamaya başlar. Kazan arızaya girer ve basınç valfini bozar. Bu gibi bir durumla karşılaşırsanız, suyun bir peteğin hava alımından hemen boşaltılması gerekmektedir. Kullanım alanında, gaz akışı daha az durumdaki paraziti saptamak için yeterli değildir. Binanın girişindeki birden fazla valf, manometre kısmındaki bağlantı göstergesini bozabilir. Arızaya geçtiğinde, gazı kitler ve çalışması için uygun olmayan az akışı sağlar ve bu sebeple parça değiştirilmesi gerekebilir. Petek temizleme hizmetlerimiz, peteklerdeki kireç kalıntılarını ve tüm kirleri boşaltmak için özel ve çift taraflı yüksek basınçlı cihazlarımızla Yeni Çamlıca Mahallesi servisi olarak yapılmaktadır.