Klima ve Kombi Servisi Arıza Bakım ve Onarım Hizmetleri

Hizmet Bölgelerimiz

Abdullahağa Klima Servisi

Hizmet Bölgelerimiz

Abdullahağa Klima Servisi

Üsküdar Abdullah Ağa Klima Servisi

Abdullah Ağa Mahallesi Klima Servisi, olarak amacımız her zaman tüm ilçelerimiz de olduğu gibi müşterilerimize kaliteli hizmet sağlamaktır. Tüm beyaz eşyalarınız da Marka ve model ayrımı yapılmadan her marka klimanızın montaj, söküm ve onarım işlemlerini Abdullah Ağa Mahallesi Klima Servisi olarak gerçekleştirmekteyiz. Adres değişikliği yapmak istediğinizde çok uygun fiyatlarımız ile söküm ve yeniden montaj işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Firma olarak yaptığımız her işlemde müşterilerimize 1 yıl garanti veriyoruz sadece parça garantisi değiş işçilik de dahil olmak üzere. Servisimiz yaptıracağınız her işlemde müşterilerine her zaman çok uygun fiyatlar fiyatlarla servis hizmeti sağlamaktadır.  Marka ve modellerde fiyat aralığı değişmekte olup firmamız aracılığı ile bu sorundan korkmanıza gerek kalmayacaktır.

7 gün 24 saat açık bulunan çağrı merkezimiz ve teknik servisimiz ile günün her saati klima hizmeti sunmaktayız. Klimanızın onarım ve bakım işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Makul fiyatlarımız ile korkmadan bizi arayabilir ve hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Klimanızın onarım ve bakım işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.  Bizimle iletişime geçebilir kısa sürede ulaşıp hızlı servis hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Üsküdar ilçesinin tüm mahallerine servis hizmeti sağlamaktayız. İstanbul un her ilçesinde klima ve beyaz eşya servisi olarak ekiplerimiz bulunmaktadır.

Abdullah Ağa Klima Servisi

Üsküdar Klima Servisi olarak Klimalarınız da arıza yaşandığı zaman artık günlerce parça beklemek ve evleriniz de mağdur olmayacaksınız. Firmamız araçlarında her zaman cihazınızın tamir işlemlerin de kullanılacak son teknoloji ve orijinal parçalar bulunmaktadır. Cihazınız da bazı nedenlerden dolayı arızalar meydana gelebilir. Yanlış yapılan bir kurulum işlemi ya da cihazınızın doğru yere monte edilmemesinden kaynaklı nedenlerden dolayı klimanızdan verim alamayabilirsiniz bu nedenle cihazınız da parçaların bozulması da meydana gelebilir. Abdullah Ağa Klima Servisi 7/24 hizmetinizdedir. Abdullah Ağa Klima Servisi aynı gün hizmet ve garantili iş ve işçilik ile her zaman yanınızda. Aynı gün servis hizmetimiz bulunmaktadır. Klima montajınızı yaptırmak istediğinde kurulum ücretinden korkmanıza gerek yok artık firmamız her zaman çok uygun fiyatlar vermektedir ve kurulumu en uygun yere kurulumu yapılmaktadır

Klima Servisi

Abdullah Ağa Mahallesi Klima Bakımı Klima kurulum, klima sökme, klima gaz şarj, klima bakım, klima onarım gibi işlemleri yapmaktayız. Klima cihazınızda her türlü sorunda bizimle iletişime geçebilir çağrı merkezimizden yardım alabilirsiniz. Aynı zamanda klima bakımlarınızı klimanıza gaz dolum işlemleri evlerinizde montaj için doğru yer kontrollerini de yapmaktayız ve müşterilerimizi işlemlerimiz sonrasında mutlaka müşterilerimize bilgi vermekteyiz. Cihazlarınızı uzun vadeli ve verimli kullanmak ve sorunlarından uzun vadeli kurtulmak için Abdullah Ağa Mahalle Klima servisi olarak bizimle iletişime geçip servis hizmetlerimizi alabilirsiniz. Cihaz bakımlarınızı çok uygun fiyatlar ile gerçekleştirmekteyiz. Klimalarınıza düzenli olarak bakım yaptırdığınız zaman uzun yıllarca klimalarınız daha sağlıklı ve verimli çalışacaktır. Periyodik bakımlarınız için bizimle iletişime geçebilir servis hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

 

Call Now ButtonTıklayın Bizi Arayın Oziwa Oziwa