Klima ve Kombi Servisi Arıza Bakım ve Onarım Hizmetleri

Hizmet Bölgelerimiz

Küplüce Klima Servisi

Hizmet Bölgelerimiz

Üsküdar Küplüce Klima Servisi

Küplüce Klima Servisi müşteri memnuniyetini ön plana alarak sizler için en iyi hizmeti veriyor. Müşteri Odaklı Firmamız Küplüce mahallesinde 7/24 klima hizmeti vermekteyiz. Tüm klimalarınızın için hizmet veren güler yüzlü ve güvenli hizmet anlayışımız ile çalışmaktayız. Her beyaz eşyada olduğu gibi periyodik bakım klimalar içinde çok önemlidir. Klima bakım ve onarım hizmetlerinin sorunsuz gerçekleştirilmesi, hizmet kategorisinde deneyimli ve sertifikalı bir çalışma sistemi gerektirir. Yaz ve kış aylarında klima insanların hayatını kolaylaştırıyor.

Küplüce Klima Servisi

Üsküdar Klima Servisi teknik servis olarak tüm marka klimaların bakım, onarım, kurulum işlerini ve en iyi fiyatlarla İstanbul’da şehrinde sizlere hizmet sunmaktayız. Firmamız çalışıp bir adım önüne geçerek İstanbul’un en başarılı firmalarından olmuştur. Kalite anlayışından ödün vermeden hizmetini sürdürür ve aynı hizmet konsepti çerçevesinde devam edecektir. Firma olarak yılda en az 1 kez bakım yaptırmanızı önermekteyiz. Klimalar bakıma çok ihtiyaç duyar . Çünkü gün içerisinde hiç durmadan çalışmaktadırlar. Durmadan çalıştığı için klimalar en fazla bakım ve onarım gerektiren cihazlardan biridir. Filtre, polen ve toz temizleme, havadaki toz parçacıkları cihaz ile doldurulur. Bu tozlar mekanizmayı sıkıştırır. Filtre, toz ve polen problemi ve klimaların çalışma performansı yüzde yüz azalmaktadır.

Klima Servisi

Bakım yaptırmanız durumunda klimanızın ömrü 2 kat artar ve bu size faturalarda azalma olarak yansır. Bakım için destek ekibimizi arayın aynı gün ekiplerimiz sizin adresinize gelir. Küçük alanlar için küçük klimalar ve geniş alanlar için küçük klimalar soğutma işlemini tam anlamıyla gerçekleştiremez. Klima seçiminden sonra, bu klimaların kullanımı için geçerli olan servis hizmetlerini ihmal etmemeye özen gösterilmelidir.

Sertifikalı ve deneyimli kategorilerde hizmet veren Firmamız en uygun fiyatlarla çözümler üretmeye devam etmektedir. Bu kategoride, işinde uzman tercih ederseniz, en iyi soğutma özelliklerine sahip klimalar olabilir. Bir şirket olarak, tüm yeni ve eski klima seçenekler deneyimli personel ile etkin hizmet sağlamaya devam ediyoruz. Filtrelerin temizlenmesi, fan bölümünün temizlenmesi, polen ve tozun temizlenmesi, klima servis seçeneklerinin en önemli servis kategorisini oluşturmaktadır. Soğutmanın en önemli seçeneklerinden biri olan klimalar ile yaz aylarınız daha serin olacaktır.

Bakım sürecinde ihmal edilen tüm seçenekler, yaz aylarında ısıdan bunalmanıza neden olabilir. Klimaların sesi farklıdır. Havalandırma olmadan klima, havayı elektrik tükettiği şekilde soğutmaz. Bu nedenle, bakım işlemi en hızlı şekilde yapılmalıdır. Deneyimli ekiplerimiz yaza girmeden bakım yapmamızı önermektedir. Yeni klimaların montajı, eski klimaların sökülmesi ve klimaların değiştirilmesi uzman ekiplerimiz için sorun değildir. Her sektör için soğutma, ısıtmaya benzer ciddi bir ihtiyaçtır. Bu kategoride yürütülen tüm işlemlerde, zamanla yarış en önemli konudur. Küplüce, üretilen ve piyasaya sürülen her türlü aletin güvence altına alınması sırasında en üst düzeyde teknik hizmet sunmaktadır.  Küplüce TEKNİK SERVİSİ, donanımlı ekiplerimiz ile elektronik cihazlarınızda her türlü iniş ve bakım yapmaktadır. Bize bir telefon kadar yakın. Zaman her müşteri için sınırlıdır. Bu nedenle, ekibin ruhu ile hareket eden ekiplerimiz, zamanında iş teslimatı yaparak bu sorunun çözümünde etkili bir rol oynamıştır. Ofisler, evler, fabrikalar vb. gibi her yerde zorunlu olan klimalar, etkili hizmet sayesinde sorunsuz bir şekilde kullanılabilir. Klima bakım ve onarım için günün herhangi bir saatinde bizi arayabilirsiniz. Firmamız 7/24 siz değerli müşterilerimize hizmet vermek için uğraşıyoruz.

 

Call Now ButtonTıklayın Bizi Arayın Oziwa Oziwa