Klima ve Kombi Servisi Arıza Bakım ve Onarım Hizmetleri

Hizmet Bölgelerimiz

Fatih Klima Servisi

Hizmet Bölgelerimiz

Fatih Klima Servisi

Tuzla Fatih Klima Servisi

Uzman çalışan kadromuz ile tamamen profesyonel bir klima servis hizmeti vermekteyiz. 7/24 Bizi arayarak klima servis hizmeti talep edebilirsiniz. Aynı gün servis hizmeti vermekteyiz.  Sancaktepenin Fatih mahallesinde Klima servis hizmeti sunmaktayız. Klima bakım ve onarım ve montaj hizmetleri hızlı ve güvenilir olarak teknik servis konusunda uzman çalışanlarımız tarafından yapılmaktadır.

Klima Servisi

Klimalarınızın konumu çok fazla önemlidir. Aksi taktirde klimanızdan gereken verimi alamazsınız. Cihaz montaj işlerinde Fatih Klima Servisi olarak siz değerli müşterilerimizin her zaman hizmetinizdeyiz. Cihazınız da yapılacak tüm onarım ve tamir işlemleri servisimiz tarafından müşterilerimizin sağlığını korumak ve destek olmak adına 1 yıl süreli ile garanti altına alınır. Klima Montajı, bir klimanın verimliliği açısından en önemli adımdır.

Fatih Klima Servisi

Tuzla Klima Servisi olarak Klimanıza bakım yaptırmama durumunda bazı arızalar yaşayabilirsiniz. Örneğin Isıtma zemininde arıza yaşayabilirsiniz. Düşük su basınçlı klimalar düzgün çalışmaz. Cihazın çalışıp çalışmadığına bakılmaksızın Fatih Klima Servisi olarak hizmet vermekteyiz. Kurulum, bakım, onarım işlemleri bittikten sonra klimanız dan daha iyi verim aldığınızı göreceksiniz kış aylarında daha çok sıcaklığı evlerinize getiriyoruz.

Fatih marka klimalar klima konusunda son teknolojik ürünleri ile en iyi hizmet veren markalardan biri olmuştur. Fatih marka Klimayı sahibi olmayı tercih ettiğiniz de firma olarak markanın cihaz satışlarını da yapmaktayız bizlere danışabilirsiniz. İşlerimizi yaptıktan sonra cihazınızın kalitesini ilk satın aldığınız gün gibi korumak için yüksek kaliteli klima hizmeti sağlayacaktır. Cihazınızda yapılan tüm işlemler adresinizde siz değerli müşterilerimizin gözü önünde yapılmaktadır. Cihazlarınızı tereddüt etmeden Fatih Klima Servisi olarak bizlere emanet edebilirsiniz.

Fatih Klima Servisi

Siz değerli müşterilerimizin bizimle iletişimi kolaylaştırmak için mobil uygulamamız ile hizmetinizdeyiz. Aynı zamanda bazı durumlarda evinize servis çağırmak zorunda kalmazsınız çağrı merkezi çalışanlarımız ile telefon desteği alarak cihazınızın her türlü ihtiyacında hızlı çözümler ile Fatih Klima servisi olarak her zaman destekçiniziz. Firmamıza en kısa sürede ulaşarak sorunlarınızdan uzun vadeli kurtulabilirsiniz.

 

Fatih Klima Servisi

Call Now ButtonTıklayın Bizi Arayın