Beykoz LG Klima Servisi
Beykoz LG Klima Servisi Olarak Beykoz ‘da Klima Servis ve onarım hizmeti vermekteyiz.

Beykoz Lg Klima Servisi 

 Beykoz Lg Klima Servisi, Beykoz bölgesinin en köklü firmalarından biriyiz. Uzun yıllardır bu sektörde hizmet vermenin veriş olduğu öz güven ile sizlere en iyi hizmeti vermekteyiz. Lg marka klimaların bakım, onarım ve montaj işlerini aynı gün uzman bir ekiple evinize gelerek yapıyoruz.

Deneyimli ekiplerimiz ile aynı gün adresinize gelerek profesyonel bir klima hizmeti vermektedir. Beykoz ilçesinde hizmet vermekteyiz. Bize ulaşarak en iyi hizmeti alabilirsiniz.

Beykoz İlçesinde 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz. Donanımlı servis ekibimiz ile son teknolojik cihazları kullanarak en güvenilir ve iyi hizmeti siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

 

Beykoz Lg Klima Servisi 
Beykoz Lg Klima Servisi

Lg Klima Servisi

  Firma olarak klimanıza yılda en az 1 kez bakım yaptırmanızı öneriyoruz. Uzman ekiplerimize ile evinize gelerek kısa sürede uzun vadeli çözümler üretmekteyiz. Bakım yaptırmamanız durumunda klimanız fazla enerji ile az verim alırsınız.. Zamanında bakım siz değerli müşterilerimizin faturalarında ucuzlama sağlar

 

Beykoz Lg Klima Servisi

Kurulum, bakım, onarım işlemleri bittikten sonra klimanız dan daha iyi verim aldığınızı göreceksiniz kış aylarında daha çok sıcaklığı evlerinize getiriyoruz. Lg marka klimalar klima konusunda son teknolojik ürünleri ile en iyi hizmet veren markalardan biri olmuştur. Lg marka Klimayı sahibi olmayı tercih ettiğiniz de firma olarak markanın cihaz satışlarını da yapmaktayız bizlere danışabilirsiniz.

Klima servis uzman ekibimiz cihazınızın parçaları yerinde tamir ettiğinde veya değiştirdiğinde. Cihazınızın kalitesini ilk satın aldığınız gün gibi korumak için yüksek kaliteli klima hizmeti sağlayacaktır. Cihazınızda yapılan tüm işlemler adresinizde siz değerli müşterilerimizin gözü önünde yapılmaktadır. Cihazlarınızı tereddüt etmeden Beykoz Lg Klima Servisi olarak bizlere emanet edebilirsiniz.

Klima Servisi

Cihazınız çalışırken sorun olduğunda, ilk başta su basıncını kontrol etmeniz gerekir. Klima sigortanın kapalı olup olmadığını, gaz valfinin kapalı olup olmadığını ve ön paneldeki yaz kış konum anahtarının istenen konumda olup olmadığını kontrol edilmelidir. Isıtma zemininde arıza yaşayabilirsiniz. Düşük su basınçlı klimalar düzgün çalışmaz. Cihazın çalışıp çalışmadığına bakılmaksızın Lg Beykoz Klima Servisi olarak hizmet vermekteyiz.

Beykoz Lg Klima Servisi 
Beykoz Lg Klima Servisi

Arızaları önlemek için, daha sağlıklı bir çalışma sistemi elde etmek, enerji tüketimini azaltmak ve doğal gaz sızıntılarını önlemek için yılda en az bir kez bakım yaptırınız. 7 gün 24 saat sizlere hizmet vermekteyiz. Bize ulaşarak en iyi klima servis hizmetini alabilirsiniz.

Beykoz Klima Servisi

Beykoz Lg klima servisi olarak tüm klima markaları için tamir, bakım ve montaj hizmetleri vermekteyiz. Uzun yılların bize vermiş olduğu tecrübe sayesinde, İstanbul Beykoz bölgesinde profesyonel ekibimiz ve donanımlı ekipmanlarımızın eşliğinde, klima bakımı, klima tamiri, klima onarımı ve klima montajı ile ilgili tüm sorunlara kolayca yardımcı olabilmekteyiz.

Klima montajı, klima tamiri, klima bakımları, servis işlemleri, arıza tespitler, arıza tespitlerin onarımı, klasik sök tak işlemleri gibi klima ile ilgili aklınıza gelen tüm iş ve işlemleri profesyonel olarak gerçekleştiriyor ve çok uygun fiyatlara sorununuzu hızlıca gideriyoruz.

Beykoz Lg Klima Bakımı Servisi

Genel olarak bakıldığında klimalar günlük yaşantımızı sıcak ve soğuk dengesine oranlayarak kolaylaştırmaya çalışan teknolojik yeni nesil cihazlardır, fakat klima bakımları hakkında bilinmeyen bir hata bulunmaktadır. Bu hata; klima yalnızca bozulduğunda ya da hiçbir şekilde çalışmadığında klima servislerini aramak sorunudur. Klimalar genellikle belirli periyotlarda bakıma girmesi gereken teknolojik cihazlardır. Bizlerde Beykoz Klima Servisi olarak sadece bozulduğunda değil bakım işlemlerinde de yanınızda olduğunu belirtmek istiyoruz.

Beykoz Lg Klima Arızaları Servisi

İstanbul gibi bir metropolde yaşıyorsanız ve bir klima sahibi iseniz Lg klima arızaları gibi konularda sık sık arama yapıyor olmalısınız. Bunun sebebi ise şehrin oldukça kalabalık olması ve klimanın dönem dönem çok yoğun dönem dönem çok hızlı sıcak soğuk geçişleri yapmak zorunda olmasıdır diyebiliriz. Bu geçişler yapılırken, Beykoz klima servisi olarak bizler hep yanınızdayız ve klima söküm takım, tamir, bakım onarım gibi konularda sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.


ŞİRKET ADI: BEYKOZ LG KLİMA SİSTEMLERİ İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LTD ŞTİ


ADRES: Gümüşsuyu 34820 Beykoz/İstanbul


TELEFON: 0216 355 00 01 – 0555 511 2728


ÇALIŞMA SAATLERİ: PAZARTESİ-CUMA: 08:30 – 18:30

CUMARTESİ: 09:00 – 17:00