Kadıköy Beko Klima Servisi
Kadıköy Beko Klima Servisi Olarak Kadıköy’de Klima Servis ve onarım hizmeti vermekteyiz.

Kadıköy Beko Klima Servisi

Kadıköy Beko Klima Servisi, müşteri memnuniyetini ön plana alarak sizler için en iyi ve güvenilir klima hizmeti vermekteyiz. Kadıköy Beko Klima Servisi, Müşteri Odaklı Firmamız uzun yıllardır Kadıköy’ün tüm mahallelerine klima hizmeti vermekteyiz. Güler yüzlü ve uzman çalışan kadromuz ile müşterilerimizin güvenini kazanmayı başardık.

Kadıköy Beko Klima Servisi

Kadıköy Beko Klima Servisi
Kadıköy Beko Klima Servisi

Klimalar gün içinde en çok kullanılan cihazlardan biri olduğu için periyodik bakım gerektirir. Klimanızı uzman olmayan bir servis ekibine teslim ederseniz büyük sorunlar açabilir. Çünkü klimalar bir bütün halinde çalışmaktadır en ufak hatada tüm sistemi etkiler. Yaz ve kış aylarında klima insanların hayatını kolaylaştırıyor.

Beko Klima Servisi

Firmamız yılda en az 1 kez klima bakımı önermektedir. Klimalar durmadan çalıştığı için en fazla bakım gerektiren cihazlardan biridir. Filtre, polen ve toz temizleme, havadaki toz parçacıkları cihaz ile doldurulur. Bu tozlar mekanizmayı sıkıştırır. Filtre, toz ve polen problemi ve klimaların çalışma performansı yüzde yüz azalmaktadır.

Klima Servisi

Bakım yaptırmanız durumunda klimanızın ömrü 2 kat artar ve bu size faturalarda azalma olarak yansır. Bakım için destek ekibimizi arayın aynı gün ekiplerimiz sizin adresinize gelir. Küçük alanlar için küçük klimalar ve geniş alanlar için küçük klimalar soğutma işlemini tam anlamıyla gerçekleştiremez. Klima seçiminden sonra, bu klimaların kullanımı için geçerli olan servis hizmetlerini ihmal etmemeye özen gösterilmelidir.

Beko Klima Servisi Kadıköy

Beko Klima Servisi Kadıköy, Kadıköy klima servis olarak tüm Beko marka klimaların bakım, onarım, kurulum işlerini ve ergonomik fiyatlarla Kadıköy ilçesinde sizlere profesyonel hizmet sunmaktayız. İstanbul’un en iyi klima servislerinden biri olmayı başardık.

Kadıköy Beko Klima Servisi

Sertifikalı ve deneyimli kategorilerde hizmet veren Firmamız en uygun fiyatlarla çözümler üretmeye devam etmektedir. Bu kategoride, işinde uzman tercih ederseniz, en iyi soğutma özelliklerine sahip klimalar olabilir. Bir şirket olarak, tüm yeni ve eski klima seçenekler deneyimli personel ile etkin hizmet sağlamaya devam ediyoruz. Filtrelerin temizlenmesi, fan bölümünün temizlenmesi, polen ve tozun temizlenmesi, klima servis seçeneklerinin en önemli servis kategorisini oluşturmaktadır. Soğutmanın en önemli seçeneklerinden biri olan klimalar ile yaz aylarınız daha serin olacaktır.

Kadıköy Beko Klima Servisi
Kadıköy Beko Klima Servisi

Bakım sürecinde ihmal edilen tüm seçenekler, yaz aylarında ısıdan bunalmanıza neden olabilir. Klimaların sesi farklıdır. Havalandırma olmadan klima, havayı elektrik tükettiği şekilde soğutmaz. Bu nedenle, bakım işlemi en hızlı şekilde yapılmalıdır. Deneyimli ekiplerimiz yaza girmeden bakım yapmamızı önermektedir. Yeni klimaların montajı, eski klimaların sökülmesi ve klimaların değiştirilmesi uzman ekiplerimiz için sorun değildir. Her sektör için soğutma, ısıtmaya benzer ciddi bir ihtiyaçtır. Bu kategoride yürütülen tüm işlemlerde, zamanla yarış en önemli konudur. Beko, üretilen ve piyasaya sürülen her türlü aletin güvence altına alınması sırasında en üst düzeyde teknik hizmet sunmaktadır.

KADIKÖY BEKO KLİMA SERVİSİ

Kadıköy Beko TEKNİK SERVİSİ, donanımlı ekiplerimiz ile elektronik cihazlarınızda her türlü iniş ve bakım yapmaktadır. Bize bir telefon kadar yakın. Zaman her müşteri için sınırlıdır. Bu nedenle, ekibin ruhu ile hareket eden ekiplerimiz, zamanında iş teslimatı yaparak bu sorunun çözümünde etkili bir rol oynamıştır. Ofisler, evler, fabrikalar vb. gibi her yerde zorunlu olan klimalar, etkili hizmet sayesinde sorunsuz bir şekilde kullanılabilir. Klima servisi  bakım ve onarım için günün herhangi bir saatinde bizi arayabilirsiniz. Firmamız 7/24 siz değerli müşterilerimize hizmet vermek için uğraşıyoruz.

Kadıköy Beko Klima Servisi

Kadıköy Beko klima firması olarak klimanızın uzun ömürlü çalışma standardına ait olabilmesi için servis hizmeti veriyoruz, servis çalışmamız ‘Klimam çalışmıyor.’ ‘Aşırı gürültülü çalışıyor.’ ‘Klimam su kaçırıyor, ısıtmıyor, soğutmuyor.’ gibi sorunlarında uzman personel ile yanınızda bulunuyor ve tüm sorunlarınızı kökten tamamen çözüyoruz. Dilerseniz klima servisi olarak hangi alanlarda sizlere destek olduğunuzu maddeleyerek anlatalım.

  • Klima söküm, takım işlemleri,
  • Onarım ve arıza giderme işlemleri,
  • Arıza tespit ve çözüm işlemleri,
  • Klima montajı tamiri,
  • Klasik rutin bakım işlemleri vs.

Yukarıdaki 5 maddelik liste ile ilgili sizlerin de ihtiyacınız varsa hemen bize ulaşabilir, bu konularla ilgili kolayca destek alabilirsiniz.


ŞİRKET ADI: KADIKÖY BEKO KLİMA SİSTEMLERİ İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LTD ŞTİ


ADRES: Sahrayı Cedit 34734 Kadıköy/İstanbul


TELEFON: 0216 355 00 01 – 0555 511 2728


ÇALIŞMA SAATLERİ: PAZARTESİ-CUMA: 08:30 – 18:30

CUMARTESİ: 09:00 – 17:00