Klima ve Kombi Servisi Arıza Bakım ve Onarım Hizmetleri

Hizmet Bölgelerimiz

Soğuksu Klima Servisi

Hizmet Bölgelerimiz

Soğuksu Klima Servisi

Beykoz Soğuksu Klima Servisi

Soğuksu Mahallesi olarak her çeşit klima ve beyaz eşyalarınız da klima servis hizmeti vermekteyiz. 7 gün 24 saat müşterilerimize saat sınırlaması koymadan hizmet vermekteyiz. Soğuksu Mahallesi olarak Beykoz ilçesinde servis hizmeti vermekteyiz. Marka ve model ayrımı yapılmadan her marka cihazlarınızın kontrol işlemlerini yapaktayız. Klima arızalarınızda ve montajlarınız da gerekli işlemleri yapmaktayız. Saat sınırlaması olmadan 24 saat açık olan çağrı merkezimiz ile servis ve telefon desteğini siz değerli müşterilerimize her zaman sağlamaktayız.

Soğuksu Klima Servisi Arıza

Cihaz bakımlarınızın düzenli olarak yapılması cihazında arıza yaşanmaması ve kullanımınızı uzun yıllara kadar uzamasında büyük rol oynar. Bu Klima arızalarınız da ve bakım işlemleriniz de firmamız çalışanları tüm işlemleri adresinizde müşterilerinin gözü önünde yapılmaktadır. Cihazınızda arıza yaşanmaması adına bakımlarının düzenli olarak yapılması çok önemlidir. Cihaz bakımlarınızın düzenli olarak yapılması cihazınızda arıza oluşmaması adına çok büyük rol oynar. Çalışanlarımız arızası olmuş cihazların tamir işlemlerini gerçekleştirip daha iyi çalışır durumda teslimat işlemini gerçekleştirir.

Klima Servisi

Beykoz Klima Servisi olarak yılda iki kere mutlaka periyodik cihaz bakımlarınızın yapılmasını firma olarak önermekteyiz. Soğuksu Klima Servisi olarak her zaman klima bakımlarının düzenli olarak yapılması gerektiğini müşterilerimize iletiyoruz. Klima bakımlarınızın düzenli olarak yapılması ileriye dönük cihaz kullanımlarınızda arıza yaşanmaması ve parça bozulmamasını yüksek oranda önler. Soğuksu Mahallesi Klima Servisi olarak yapmış olduğumuz klima bakım ve cihazınızda arızadan kaynaklanan parça değişimi olduysa 1 yıl işçilik ve parça garantisi vermekteyiz. Beykoz İlçesi Soğuksu Mahallesi klima bakım servisimize ulaşarak hemen hizmet alabilir ve yaşadığınız sorundan uzun vadeli kurtulabilirsiniz.

Ayrıca firmamız tarafından cihaz bakımlarınızda filtre ve temizlik işlemlerini de gerçekleştirmekteyiz. Beykoz Soğuksu Mahallesi müşterilerinin isteklerini her zaman göz önünde bulundurur. Siz değerli müşterilerimize Soğuksu Mahallesi olarak müşteri memnuniyeti ön planda tutularak klima servisi olarak cihaz arızalarınız da garantili hizmet sunmaktadır.

Soğuksu Klima Servisi

Firmamız çalışanları alanında gerekli eğitimleri alış olup gerekli tecrübeye sahiptirler. Her zaman garantili ve doğru işlere imzamızı atıyoruz. Soğuksu Mahallesi olarak müşteri memnuniyeti ön planda tutularak klima servisi olarak garantili ve kalıcı olarak hizmet sunmaktayız.

Soğuksu Mahallesi olarak müşterilerimizin isteklerini her zaman göz önünde bulundurup işlerimizi onay üzerine gerçekleştirmekteyiz.

 

 

Call Now ButtonTıklayın Bizi Arayın Oziwa Oziwa