Umraniye General Electric Klima Servisi

Ümraniye General Electric Klima Servisi

Ümraniye General Electric Klima Servisi, Klima sektöründe tecrübemiz ile uzun yıllardır Ümraniye’de hizmet vermekteyiz. Sektör deneyimine sahip personellerimiz ile Ümraniye ilçesi genelinde tek bir merkez ile tüm adreslere ulaşabilen servis ekiplerimiz siz değerli müşterilerimize klima hizmeti sunmaktadır. Ümraniye ilçesinde General Electric için gerekli bilgiler ve donanımlara servis ekiplerimiz sizlere hizmet için her zaman hazırdır. Destek taleplerinize 0216 355 00 01 numaramızdan bizlere iletebilirsiniz.

Ümraniye General Electric Klima Servisi
Ümraniye General Electric Klima Servisi

Ümraniye General Electric Klima Servisi

General Electric Klima servisi olarak profesyonel yaklaşımı ile sorun tespiti ve çözüm gerçekleştirmede alanında tecrübeli, uzman ve deneyimli hizmet sunmaktayız. İhtiyaç talepleri olan tüm değerli müşterimize 7 gün 24 saat kaliteli hizmet sunmaktayız.

Ümraniye General Electric Klima Servisi

General Electric Klima Bakım ekibimiz cihazınızın sorunsuz bir şekilde cihaz kurulum, bakım ve onarım işlemlerinin gerçekleştirilmesi, verimli ve etkili çalışmasını sağlar. Periyodik olarak bakım yaptırılması daha arızaların daha büyük sonuçlara yol açamaması ve daha masraflı olmaması adına düzenli olarak yapılmalıdır.

Ümraniye General Electric Klima Montaj Servisi

Ümraniye’nin tüm mahallerinde cihazlarınızın montajını yapmak için her zaman hazır beklemekteyiz. Klima montajın yanı sıra tüm elektronik cihazlarda olduğu gibi klimanızın da periyodik olarak bakımının yapılması oldukça önemlidir. Bu bakımlar ile mevsim geçişlerinde soğutma ve ısınmada gibi tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır. Yapılan bakım neticesinde cihazın daha verimli çalışmasını sağlanmış olmaktadır. Ekibimiz Klima bakım ve onarım talepleriniz doğrultusunda hızlıca gerçekleştirmektedir. Klima kullanıcısının cihazındaki arızayı çözemediği bir konum olması durumunda, Klima servisimiz sizi en yakın mobil teknik servis personeline yönlendirecektir.

Ümraniye General Electric Klima Servisi

İstanbul’un Ümraniye ilçesi ile birlikte Türkiye’nin her bölgesinde General Electric Klima markası olarak servis noktalarımız yer almaktadır. Ümraniye’nin tüm mahallelerinde General Electric Klima Servisi olarak güler yüzlü, uzman, deneyimli personelleri ile hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. İhtiyaçlarınız doğrultusunda geçmişten geleceğe çözüm ortağınızız

Ümraniye General Electric Klima Servisi

Klima cihazlarınızda yaşanan problem anında yapmanız gereken tek şey iletişim numaramızı arayarak bizlerden destek almanız. Ümraniye’nin tüm mahallelerinde klima bakım servisinde en fazla tercih edilen firma olmanın gururu ile yıllardır sektörde kaliteli, güvenilir ve hızlı klima hizmeti vermekteyiz.

Ümraniye General Electric Klima Servisi
Ümraniye General Electric Klima Servisi

Klima Servis

Ümraniye Klima  bakım ve onarım servisimiz General Electric Klima cihazlarınızın uzun süreli kapalı kalmasına olarak asla izin vermez. Klimalarınız da ki büyük arızalardan önce önlem alarak periyodik bakımlarımızla sizlere çözüm sunmaktayız. Ümraniye General Electric Klima Servisimiz, uzman ekibi ile uzun yıllar aynı kaliteyi elde etmenizi sağlayacaktır. Ümraniye General Electric Klima servisi olarak bizlere haftanın her günü ulaşabilirsiniz. Müşterilerimize güvenli hizmet sunmak adına 7/24 Gece gündüz demeden çalışmaktayız.

Ümraniye General Electric Klima Servis Hizmetleri

General Electric klima cihazları servis sırasında şekilde tamir edilebilir. Gerekli bir durumda tamir yaparak sizlerin klimayı yıllarca kullanmanıza olanak sağlayacak şekilde işlem yapan güvenilir bir firma oluşturduk. Sektörde uzman ekibimiz sayesinde uygun fiyatlar ile teknik servis ve onarım hizmetler sunmaktayız Klima bakım, onarım bakım ve tesisat ile ilgili sorunlarınıza hemen çözüm bulmak adına General Electric Klima servis ve onarım hizmetleri olarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ümraniye General Electric Klima Servisi

Çağrı merkezimiz ile iletişime geçerek Klima cihazınızın da herhangi bir sorunun çözümü için hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. General Electric Klimanız doğru şekilde kullanıldığında arızalarla karşılaşma oranını azaltır. Fakat cihazınızın periyodik olarak bakımlarının yapılması şartıyla. Düzenli bakım gören cihaz büyük ve masraflı problemlerle karşı karşıya kalmanızı önler. Sorun anında çağrı Merkezimizle iletişime geçerek karşılaştığınız sorunu Ümraniye Klima Servisimiz ve General Klima servisimiz en kısa sürede çözecektir.

Ümraniye General Electric Klima Bakımı

Tüm çalışanlarımız alanında uzman ve sertifikalı kişilerden oluşmaktadır. Klima sektöründe uzman ekibimiz son teknoloji ekipman kullanarak siz değerli müşterilerimize kaliteli, güvenilir ve hızlı hizmet sunmaktayız. Ümraniye General Electric Klima Bakımı iletişim ve çağrı merkezimiz, 7/24 saat güler yüzlü personelimiz tarafından taleplerinize anında cevap alabilir, adresinize en kısa sürede yönlendirilen servis personellerimiz, gerekli kontrolleri yaparak klimanızı tekrar eski haline getirebilir.

 


ŞİRKET ADI: ÜMRANİYE GENERAL ELECTRİC KLİMA SİSTEMLERİ İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LTD  ŞTİ


ADRES: Elmalıkent 34764 Ümraniye/İstanbul


TELEFON: 0216 355 00 01 – 0555 511 2728


ÇALIŞMA SAATLERİ: PAZARTESİ- CUMA: 08:30 – 18:30

CUMARTESİ: 09:00 – 17:00