Klima ve Kombi Servisi Arıza Bakım ve Onarım Hizmetleri

Hizmet Bölgelerimiz

Karlıtepe Klima Servisi

Hizmet Bölgelerimiz

Karlıtepe Klima Servisi

Kartal Karlıtepe Klima Servisi

Karlıtepe Klima Servisi, Karlıtepe mahallesine klima servis hizmeti vermekteyiz.  Karlıtepe Klima Servisi cihazlarınızın yaz mevsiminde daha çok serinliği kış mevsiminde ise sıcaklığı doyasıya hissetmenizi sağlamak amacıyla saat ve gün ayrımı yapılmadan haftanın her günü siz değerli müşterilerime hizmet vermektedir. Cihaz montajlarınızı bakımını ve onarımı adına tüm işlemleri gerçekleştirmekteyiz.  7 gün 24 saat müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Karlıtepe Klima Servisi

Firma olarak klima servis konusunda müşteri memnuniyetini ön plana alarak hareket etmekteyiz. Bu sebeple her zaman doğru ve güvenilir hizmet vermekteyiz. Siz değerli müşterilerimiz kaliteli hizmetlerimizden yaralanabilesiniz diye haftanın her günü saat sınırlaması olmadan çalışmaya devam etmekteyiz. Cihazın bulunduğu ortamda kontrollerimi sağlayıp verimli çalışması adına tüm işlemleri gerçekleştirmekteyiz. Her zaman arkamızda mutlu ve ekibimize son derece güvenen müşteriler bırakmaktayız.

Klima Servisi

Uzman kadromuz ile cihaz sorunlarınıza anında müdahale edebilir cihaz problemlerinizi aynı zamanda çözebiliriz. Çağrı merkezi aracılığımız ile cihazınızda sorun yaşadığınızda her koşulda evinize servis çağırmak durumunda kalmazsınız, çağrı merkezi çalışanlarımız telefon desteği ile cihaz sorununuzun çözülmesi konusunda destek olacaktır. Siz değerli müşterilerimizin tüm koşullarda yanındayız.

Cihaz bakımlarınızın düzenli olarak yapılması çok önemlidir. Servisimiz tarafından gaz dolum ve bakım işlemleri yapılmaktadır.  Klima teknik servisi müşterilerinin sorunlarına her zaman hızlı çözümler bulmaktadır. Gaz dolum işlemleri firmamız tarafından özenle yapılmaktadır. Gazın kalitesi klimanızı doğrudan etkiler. İyi olmaz ise cihazınızın verimliliğini ve çalışma kalitesini etkiler. Gaz sisteminin tam olarak hangi gaz üzerinde çalıştığını bilmek gerekir. Doldurulacak gazdan sonraki işlem, gerekli basınç değerlerini yazdırma işlemidir. Tüm işlemlerinizde Karlıtepe Klima Servisi olarak hizmetinizdeyiz.

Kartal Klima Servisi, Mevsime göre, gaz dolum işlemi, klima gazını yılda en az 2 kez kontrol ederek yapılmalıdır. Cihaz bakımlarınızın düzenli olarak yapılmaması cihazınızda arızaya neden olabilir. Düzenli olarak bakım yaptırmamak belli bir süre sonra cihazınızda arızaya neden olacaktır. Bu sebeple cihaz bakımlarınızı düzenli olarak yaptırmanız gerekmektedir. Bu nedenle, klima kurulumunuz uzman bir teknik servis tarafından yapılmalıdır. Cihaz bakım hizmetleri için haftanın her günü sizlere hizmet vermekteyiz.

Cihazınızda meydana gelen arızalar ve gerekli tüm bakım işlemleri için firmamız ile iletişime gün geçebilir gerekli tüm hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. 7 gün 24 saat marka ve model ayrımı yapılmadan cihaz parça değişimlerinizde parça tedariki konusunda sıkıntı yaşamayacağınız hizmetler vermekteyiz.  bölgesinin tüm beyaz eşyalar konusunda ve cihaz arızalarına çözüm konusunda en çok aranana ve tercih edilen servisi olduk. Her zaman müşterilerimizin hizmetindeyiz.

 

 

Call Now ButtonTıklayın Bizi Arayın