Klima ve Kombi Servisi Arıza Bakım ve Onarım Hizmetleri

Hizmet Bölgelerimiz

Rasimpaşa Klima Servisi

Hizmet Bölgelerimiz

Rasimpaşa Klima Servisi

Kadıköy Rasimpaşa Klima Servisi

Rasimpaşa Klima Servisi, olarak Kadıköy bölgesinde birçok mahalleye Klima servisi olarak hizmet vermekteyiz. Sadece Klima değil aklınıza gelecek tüm beyaz eşyalarınızda da Klima Servisi olarak servis hizmeti sağlamaktayız. Uzun yıllar boyunca Rasimpaşa Mahallesinde hizmetlerimize devam etmekteyiz. Adres değişiklikleriniz de klimanızın söküm ve montaj işlemleri ilk satın aldığınızda montajı, Klima bakımı, klima onarım işlemleri gibi birçok işlemi Rasimpaşa Mahallesi Klima Servisi olarak gerçekleştirmekteyiz. Yılın her günü siz değerli müşterilerimize servis hizmeti vermekteyiz. Kıymetli müşterilerimiz hizmetlerinden daha çabuk servisimize ulaşabilsin diye mobil uygulamamızı kurup hizmet vermeye başladık. 7/24 arayabilir ve bizden hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Rasimpaşa Klima Bakımı

Kadıköy Klima Servisi olarak aynı gün klimanızın bakım ve aynı zamanda gaz dolum işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Bakım yapan firmamız tüm teknik ekipmanlara ve çalışanlara sahiptir. Bakım yapılmadan cihazınızın montajının yapıldığı yer mutlaka bakım sonrası verimlilik adına kontrol edilir. Bakımı ve onarımı yapılmış klimanızın tüm işlemleri bittikten sonra firmamızın adı altında 1 yıl süreli işçilik de dahil olmak üzere garanti altına alınır ve bir sonraki sefere servis ihtiyacınız olduğunda tekrardan ücret ödemek durumunda kalmazsınız, gönül rahatlığı ile bizimle iletişime geçip teknik bakım hizmetlerimizden yararlanabilir ve faturalarınızın meblağ olarak daha aza indirebilirsiniz. Deneyimli teknik servisimiz haftanın 7 günü hizmet vermektedir.

Klima Servisi

Klimalarınız da arıza yaşamanızın aslında birçok nedeni vardır bunlardan biri cihazınızın ilk kurulumunda doğru yere monte edilmemesidir. Doğru yere monte edilmeyen cihazlarda arıza meydana gelebilir. Cihazınızın bulunduğu yerinden kaynaklı parça arızaları meydana gelebilir. Klimanızın arıza vermemesi adına cihazınızın filtrelerinin polen ve toz ile dolu olmaması gerekmektedir. Kir toplayan cihazlar zamanla verimli çalışmamaya başlar ve parçalarda arıza yaşanmasına neden olur.

İkinci bir sebep olarak düzenli olarak periyodik bakımlarının yapılmamasından kaynaklıdır. Firma olarak her müşterimize düzenli olarak bakım yapılmasının ne kadar önemli olduğunu vurgulamaktayız. Bir süre sonra mevsim geçişlerin den de kaynaklana arızalar ve aksamalar meydana gelebilir cihazınız da ve arızalar meydana gelebilir.

Rasimpaşa Klima servisi olarak bakım yaptırmanızı mutlaka önermekteyiz. Düzenli bakım faturalarınızı daha azar çeker ve de  daha sağlıklı bir hava solumanıza yardımcı olur klimanızın ömrünü uzun yıllara kadar uzatır. Klima Servisi olarak cihazınız da arıza yaşadığınız da tereddüt etmeden bizimle iletişime geçebilir hizmetlerimizden 7 gün 24 saat yararlanabilirsiniz.

 

 

 

Call Now ButtonTıklayın Bizi Arayın Oziwa Oziwa