Klima ve Kombi Servisi Arıza Bakım ve Onarım Hizmetleri

Hizmet Bölgelerimiz

Osmanağa Klima Servisi

Hizmet Bölgelerimiz

Osmanağa Klima Servisi

Kadıköy Osmanağa Klima Servisi

Osmanağa Klima Servisi, Uzun zamandır Osmanağa mahallesinde hizmetlerimizi hızla sürdürmekteyiz. Tüm Klima markalarına servis hizmetimiz bulunmaktadır. Marka ve model ayrımını kesinlikle yapmıyoruz. Aklınıza cihazınızla ilgili soru takıldığında her zaman bizimle iletişime geçebilir çağrı merkezimizden destek alabilirsiniz.7 gün 24 saat teknik personellerimiz sahada hizmetlerine devam etmektedir.

Osmanağa Mahallesinde ve her mahallesinde Klima servisi olarak hizmetlerimize devam etmekteyiz. Uzun yıllara dayanan tecrübelerimiz ile hizmetlerimize hızlı servis imkanlarımız ile devam etmekteyiz. Hizmetlerimizden sonra mutlaka müşterilerimize yapılan işlemelerin faturası kesilmektedir. Faturanızın üzerinde 1 yıl garanti olacağı mutlaka yazıyor olacaktır. Osmanağa Mahallesi Klima Servisi firmamızın garantisi altında yürütülmektedir. Deneyimli teknik personelimiz haftada 7 gün çalışma saatleri içinde profesyonel ekipman ve uzman çözümler sunar.

Osmanağa Klima Servisi

Kurulumunun yapılmış olduğu yer kontrol edilir ve bu verim açısından çok önemlidir doğru yere monte edilmesi cihazınızın dan verim alabilmeniz için çok önemlidir. Osmanağa Mahallesi 7/24 hizmet vermekte olup aynı gün servis hizmeti kolaylığını müşterilerine sağlamaktadır. Firmamızın servis ücretleri gözünüzü korkutmaz her zaman çok uygun fiyatlar ile servis hizmeti sağlamaktayız.

Klima Servisi

Kadıköy Klima Servisi Cihazın ısıtma kısmında oluşabilecek hasar ve kirlenme, klima cihazınızın performansını önemli ölçüde etkiler. Bakımsız klimalarda arızalar meydana gelebilir klima daha fazla elektrik harcar veya iyi soğutma veya ısıtma yapmaz. Her yıl düzenli olarak tavsiye edilen klima bakım sürecinin yardımıyla klima kullanımı daha temiz ve uzun süre kullanımını uzatır. Cihaz bakımlarınız da cihaz gazınız kontrol edilir ve doldurma işlemleri gerçekleştirilir. Cihazınızın ısıtma ve soğutma ayarları kontrol edilir. 7/24 çalışma saatleri içinde profesyonel ekipman ve uzman çözümler uyguluyoruz.

Bakım sırasında filtreleriniz de toz toplanması olmuş ise filtre değişimi yapılmaktadır. Eviniz de hijyen sağlanması adına filtrelerin temiz olması büyük rol oynar. Filtre temizliği daha sağlıklı ortam sağlar. Klimalarınızın bakımlarınızın yapılmamasının en büyük etkenlerinde biri enerji tüketimini daha aza çekmesi ve daha fazla verim sağlanmasıdır. Firmamızdan 1 yıl garanti alabilirsiniz. Osmanağa mahallesi teknik servisi olarak cihaz bakımlarınızı gaz dolum işlemelerinizi ve onarım işlemelerini gerçekleştirmekteyiz. Her türlü cihaz parçaları servis araçlarımız da mevcuttu cihazınız da arıza olup parça değişmesi gerektiğinde uzun süre parça beklemek durumunda kalmayacaksınız.

 

 

Call Now ButtonTıklayın Bizi Arayın Oziwa Oziwa