Klima ve Kombi Servisi Arıza Bakım ve Onarım Hizmetleri

Hizmet Bölgelerimiz

Kadıköy Panasonic Klima Servisi

Hizmet Bölgelerimiz

Kadıköy Panasonic Klima Servisi

Kadıköy Panasonic Klima Servisi

Kadıköy Panasonic Klima Servisi, Kadıköy klima servisi olarak sizin isteğinize göre aynı gün evinize gelerek sizlere uygun fiyatlarla en iyi hizmeti vermekteyiz. Firmamız uzun yıllardır deneyimi ve uzman çalışan kadrosu sayesinde size en iyi hizmeti vermektedir. Kadıköy Panasonic Klima servisi olarak Klimalar konusunda her türlü ihtiyaçlarınız da yanınızdayız.

Kadıköy Panasonic Klima Servisi
Kadıköy Panasonic Klima Servisi

Kadıköy Panasonic Klima Servisi

Yılın her günü çalışarak sizlere hizmet vermekteyiz.  Panasonic marka klimalara servis hizmeti sağlamakla birlikte Panasonic marka cihazların satın alımı konusunda da firma olarak yardımcı olmaktayız. Farklı bir adrese taşındığınızda evinizde bulunan cihazın çıkarılma ve yeni adresinize kurulum işlemlerini de gerçekleştirmekteyiz. Onarım, Bakım ve Kurulum işlemleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 Klima Servisi 

Tüm klima kurulumlarından önce gerekli su bağlantıları ve elektrik bağlantılarını kontrol ediniz cihazınızın sağlam bir durumda çalıştığından emin olursanız destek ekibimize bilgi verebilirsiniz.  Bakım yaptırmanız durumunda Mevsim ayrımı olmadan cihazınızı daha verimli ve tasarruflu şekilde kullanmış olursunuz.

Kadıköy Panasonic Klima Servisi

Yüksek faturalar ödemek durumunda kalmazsınız. Firmamız İstanbul genelinde kimsenin sunamadığı hizmeti tek başına uzman kadrosu ile uygun fiyatlarla sunmaktadır. Gerekli bakım kurulum işlemleri servisimiz tarafından en iyi şekilde yapılmalıdır. Çalışan kadromuz uzun yıllardır bu firmada çalışan bizden önce profesyonel firmalarda eğitim görmüş kişilerden oluşmaktadır. En uygun fiyatlar ile firmamız tarafından siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Kadıköy Panasonic Klima Servisi

Firmamız çok uzun yıllardır Panasonic Klima Servisi olarak hizmet vermektedir. Bizimle iletişime geçerek kısa sürede Klima ve tüm beyaz eşyalarınızın kurulumu bakımı ve onarımı konusunda hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Hizmetlerimizden memnun kalacağınızı garanti ediyoruz. 7/24 durmadan çalışıyoruz.

Kadıköy Panasonic Klima Servisi

Değiştirilen her parça için firmamız tarafından 1 yıl garanti hizmeti vermekteyiz. Bakım, onarım, kurulum gibi işlemleriniz için 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet alabilirsiniz.

Kadıköy Klima Servisi 

Cihaz bakımlarınızın düzenli olarak yapılması kullanımda çok önemli olup aynı zamanda cihazınızda arıza olmaması konusunda sizlere uzun kullanım konusunda yardımcı da olmaktadır. Klima konusunda uzmanlaşmış firmamızdan başarılı bir hizmet elde edebilirsiniz. Firmamız bu alanda çok başarılı ve garantili hizmet vermektedir.

Kadıköy Panasonic Klima Servisi

Klimanızın düzgün çalışmasındaki en iyi etkenlerden biri de doğru yere monte edilmesidir. Bu durumda montajı yapan servisin alanında uzman olması çok önemlidir. Ergonomik fiyatlara en iyi hizmeti veriyoruz. Periyodik bakım yaptırmamanız durumunda faturalarda kabarma ve klimanızdan düşük verim alırsınız. Bu sebeple cihaz bakımlarınızın düzenli olarak yapılması çok gerekir. Kadıköy Klima Servisi olarak cihaz bakımlarınızı yılda en az bir kez mutlaka yapılmasını önermekteyiz.

Kadıköy Klima Servisi

Kadıköy Klima Servisi olarak Tamiri veya bakımım biten  klima için belge karşılığında bizden 1 yıl yedek parça teminatı alabilirsiniz. Klimaları istenilen seviyelerde ısıtmak veya soğutmak için düzenli bir şekilde bakımı yapılmalıdır.. Kadıköy’de klima bakımı yapan firmamızın teknik ekibi, her türlü klima cihazını incelemektedir. Kurulum zemini gözden geçirilir ve elektrik uygulamaları incelenir. Filtrelerin değiştirilmesi gerekiyorsa, hijyen ortamı tamamen orijinal ve faturalanmış filtreler kullanılarak da sağlanır.

Kadıköy Panasonic Klima Servisi
Kadıköy Panasonic Klima Servisi

Kadıköy Klima Montajı

Biz telefondan veya whatshap’tan yapacağınız çağrılarda anında cevap vererek aynı gün adresinize teknik ekip gönderiyoruz. Kadıköy ilçesinde en çok tercih edilen şirket olmaktan gurur duyuyoruz. Sıfır kullanılmış araçlar ve yedek parçalar bir yıl boyunca bizim tarafımızdan garanti edilmektedir. Yıllık bakım süresi, TS standartlarına uygun kimyasal losyon ile cihaza uygulanır. Tozsuz klimalarda bir takım arızalar meydana gelir. Bu arızaların bir sonucu olarak, klima daha fazla elektrik harcar veya iyi soğutma veya ısıtma  yapmaz. Biz müşterilerimize düzenli bakım yaparak klimanın ömrünü uzatmalarını öneriyoruz. Klimalarınız konumu ve farklı mevsimlik koşullar nedeniyle klimalarda bazı hasarlara maruz kalabilir.

Klima Servisi

Cihazın ısıtma kısmında oluşabilecek hasar ve kirlenme, klima cihazınızın performansını önemli ölçüde etkiler. Bu sorunu ortadan kaldırmak için, klima ünitenizde yılda iki kez periyodik klima bakımı yapmak gereklidir. Uzman kadrosu ile 09:00-21: 00 saatleri arasında müşterilerimize hizmet vermektedir.


ŞİRKET ADI: KADIKÖY PANASONİC KLİMA SİSTEMLERİ İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LTD ŞTİ


ADRES: Kadıköy, Sahrayı Cedit, Kadıköy/İstanbul


TELEFON: 0216 355 00 01 – 0555 511 2728


ÇALIŞMA SAATLERİ: PAZARTESİ-CUMA: 08:30 – 18:30

CUMARTESİ: 09:00 – 17:00


Klima Servisi Verdiğimiz Markalar

Hizmet verdiğimiz bazı klima servisleri aşağıda listelenmiştir. Sizlerin de bu listeleme içerisinde bir klimanız varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz. Baymak, Panasonic, Arçelik, Vestel, Ferroli, Daikin, Airfel, Demir Döküm, Alarko, Toshiba, Samsung, Carrier, Protherm, Auer, LG, Buderus, Midea, Siemens, Mitsubishi, Bosch, Beko, General, Sharp, Sigma markaları için tamir, bakım ve montaj servisi hizmeti vermekteyiz.

 • Kadıköy Baymak Klima Servisi,
 • Kadıköy Panasonic Klima Servisi,
 • Kadıköy Arçelik Klima Servisi,
 • Kadıköy Vestel Klima Servisi,
 • Kadıköy Ferroli Klima Servisi,
 • Kadıköy Daikin Klima Servisi,
 • Kadıköy Airfel Klima Servisi,
 • Kadıköy Demir Döküm Klima Servisi,
 • Kadıköy Alarko Klima Servisi,
 • Kadıköy Toshiba Klima Servisi,
 • Kadıköy Samsung Klima Servisi,
 • Kadıköy Carrier Klima Servisi,
 • Kadıköy Protherm Klima Servisi,
 • Kadıköy Auer Klima Servisi,
 • Kadıköy LG Klima Servisi,
 • Kadıköy Buderus Klima Servisi,
 • Kadıköy Midea Klima Servisi,
 • Kadıköy Siemens Klima Servisi,
 • Kadıköy Mitsubishi Klima Servisi,
 • Kadıköy Bosch Klima Servisi,
 • Kadıköy Beko Klima Servisi,
 • Kadıköy General Klima Servisi,
 • Kadıköy Sharp Klima Servisi,
 • Kadıköy Sigma Klima Servisi,

Son olarak yukarıda yazmış olduğumuz listede kullandığınız ürününün ismi yoksa da hizmet verebiliyoruz. Listede adı olmayan tüm ürünleriniz için bizi arayarak kolayca bilgi alabilirsiniz.

Call Now ButtonTıklayın Bizi Arayın Oziwa Oziwa