Beykoz Arcelik Klima Servisi

Beykoz Arçelik Klima Servisi 

 Beykoz Arçelik Klima Servisi, Arçelik marka klimalarda Beykoz İlçesinde sizlere en kaliteli ve güvenilir hizmeti vermek için 7/24 çalışıyoruz. Uzun yıllara dayanan tecrübemiz ile klimalarınızı ilk gün ki haline çeviriyoruz. Arçelik marka klimaların bakım, onarım ve montaj hizmeti vermekteyiz.

Beykoz Arçelik Klima Servisi

Profesyonel ve eğitimli çalışan kadromuz ile klimanızı uzun vadeli bir şekilde tamir ediyoruz. Klima alanında kafanızda soru işareti kalmasın, doğru ve hızlı çözümler ile Arçelik Klima Servisi olarak Beykoz bölgesinde hizmetinizdeyiz.

Beykoz İlçesinde 7 gün 24 saat Arçelik klima hizmet vermekteyiz. Onarım ve bakım işlemlerinde son teknoloji cihazlar kullanıyoruz. Buna ek olarak değiştirilen yedek parçayı orijinaliyle değiştiriyoruz.

Beykoz Arçelik Klima Servisi
Beykoz Arçelik Klima Servisi

Arçelik Klima Servisi

 Beykoz Arçelik Klima Servisi  olarak klimalarınıza yılda en az 1 kez bakım yaptırmanızı öneriyoruz. Destek ekibimizi arayarak ücretsiz bir şekilde bilgi alabilirsiniz. Periyodik bakım yaptırmadığınız zaman faturalarınız kabarabilir. Uzman çalışan kadromuz ile müşterilerimizin bütçesine göre fiyat listesi oluşturuyoruz.

Beykoz Klima Servisi

Firmamız tarafından değiştirilen her yedek parça için 1 yıl garanti hizmeti vermekteyiz. Buna ek olarak müdahale edilen bölgenin dışında bir sorun çıkarsa firmamız karşılamamaktadır. Cihazınızda yapılan tüm işlemler adresinizde siz değerli müşterilerimizin gözü önünde yapılmaktadır. Cihazlarınızı Güvenerek Beykoz Arçelik Klima Servisi olarak bizlere emanet edebilirsiniz.

Klima Servisi

Kurulum, bakım, onarım işlemleri bittikten sonra klimanız dan daha iyi verim aldığınızı göreceksiniz kış aylarında sıcaklık konusunda rahat edeceksiniz. Uzman kadromuz sayesinde aynı gün evinize gelerek en iyi klima servisi bakım ve onarım hizmetlerini vermekteyiz. Arçelik marka klimaları güvenerek evinizin her yerinde tercih edebilirsiniz.

Beykoz Arçelik Klima Servisi

Cihazınız çalışırken sorun olduğunda, ilk başta su basıncını kontrol etmeniz gerekir. Klima sigortanın kapalı olup olmadığını, gaz valfinin kapalı olup olmadığını ve ön paneldeki yaz kış konum anahtarının istenen konumda olup olmadığını kontrol edilmelidir. Isıtma zemininde arıza yaşayabilirsiniz. Düşük su basınçlı klimalar düzgün çalışmaz. Cihazın çalışıp çalışmadığına bakılmaksızın Arçelik Beykoz Klima Servisi olarak hizmet vermekteyiz.

Beykoz Arçelik Klima Servisi
Beykoz Arçelik Klima Servisi

Arızaları önlemek için, daha sağlıklı bir çalışma sistemi elde etmek, enerji tüketimini azaltmak ve doğal gaz sızıntılarını önlemek için yılda en az bir kez bakım yaptırınız. 7 gün 24 saat sizlere hizmet vermekteyiz. Bize ulaşarak klima ile ilgili tüm sorunlardan kurtulun.

Beykoz Arçelik Klima Arızaları Servisi

İstanbul gibi bir metropolde yaşıyorsanız ve bir klima sahibi iseniz Beykoz klima arızaları gibi konularda sık sık arama yapıyor olmalısınız. Bunun sebebi ise şehrin oldukça kalabalık olması ve klimanın dönem dönem çok yoğun dönem dönem çok hızlı sıcak soğuk geçişleri yapmak zorunda olmasıdır diyebiliriz. Bu geçişler yapılırken, Beykoz klima servisi olarak bizler hep yanınızdayız ve klima söküm takım, tamir, bakım onarım gibi konularda sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

Beykoz Arçelik Klima Servisi

Beykoz Arçelik klima firması olarak klimanızın uzun ömürlü çalışma standardına ait olabilmesi için servis hizmeti veriyoruz, servis çalışmamız ‘Klimam çalışmıyor.’ ‘Aşırı gürültülü çalışıyor.’ ‘Klimam su kaçırıyor, ısıtmıyor, soğutmuyor.’ gibi sorunlarında uzman personel ile yanınızda bulunuyor ve tüm sorunlarınızı kökten tamamen çözüyoruz. Dilerseniz klima servisi olarak hangi alanlarda sizlere destek olduğunuzu maddeleyerek anlatalım.

  • Klima söküm, takım işlemleri,
  • Onarım ve arıza giderme işlemleri,
  • Arıza tespit ve çözüm işlemleri,
  • Klima montajı tamiri,
  • Klasik rutin bakım işlemleri vs.

Yukarıdaki 5 maddelik liste ile ilgili sizlerin de ihtiyacınız varsa hemen bize ulaşabilir, bu konularla ilgili kolayca destek alabilirsiniz.


ŞİRKET ADI: BEYKOZ ARÇELİK KLİMA SİSTEMLERİ İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LTD ŞTİ


ADRES: Gümüşsuyu 34820 Beykoz/İstanbul


TELEFON: 0216 355 00 01 – 0555 511 2728


ÇALIŞMA SAATLERİ: PAZARTESİ-CUMA: 08:30 – 18:30

CUMARTESİ: 09:00 – 17:00