Klima ve Kombi Servisi Arıza Bakım ve Onarım Hizmetleri

Hizmet Bölgelerimiz

Kartal Sigma Klima Servisi

Hizmet Bölgelerimiz

Kartal Sigma Klima Servisi

Sigma Klima Servisi Kartal

Sigma Klima Servisi Kartal, Kartal ilçesinde ve İstanbulun tüm bölgelerinde uzun yıllardır beyaz eşya Klima sektöründe vermiş olduğumuz hizmetlerden dolayı adından her zaman güvenle söz ettirmiştir.   Firmamız çalışanları gerekli eğitimlerini tamamlanmışlardır. Uzman çalışanlarımız ile kaliteli ve güvenilir hizmet vererek müşterilerimizin güvenini her zaman kazanmıştır. Sigma markasının tüm ürünlerine bakım montaj ve onarım işlemlerini gerçekleştiriyor aynı zamanda klima temizliği ve bakımı konusunda da servis hizmeti sağlamaktayız.

 Klima Servisi 

Cihazlarınızda bazı sebeplerden dolayı arızaya neden olabilir bu gibi durumların neden filtreye dolan kir ve toz ve bakım yapılmamasından kaynaklı olabilir. Cihazınızda arıza olmaması adına cihaz temizliğinin ve bakımının düzenli olarak yapılmasını her zaman önermekteyiz.

Cihazlarınız konusunda bilgisi ve sertifikası olmayan hiçbir servisten hizmet almamanızı öneriyoruz. Çünkü cihazınızın her işleminin düzgün olarak yapılmış olması çalışması ve kurulumu açısından çok önemlidir. Klima konusunda uzman olmayan kişilerden yardım almayın. Kaliteli hizmet verebilmemizi sağlayan unsurlardan biri uzman bir çalışan kadrosuna sahip olmamızdır. Bir diğeri ise tamamen orijinal cihazlar kullanarak işlerimizi halletmemiz. Aynı aşamada, müşterilerimize verdiğimiz ve kendimizi daha iyi bir konumda geliştirdiğimiz Sigma teknik servisi olarak düşünce ve isteklerimizi göz önünde bulunduruyoruz. Firmamız sektörde adından söz ettirmeyi başarmıştır. Klimalar günümüzde en çok kullanılan ısıtma ve soğutma cihazları arasında ilk sıralarda gelmektedir.

Kartal Klima Servisi

Klima hizmeti olarak sağlanan tüm hizmetler garanti edilmektedir. Çalışmadan önce, servis klima üzerinde gerekli denetim yapar ve müşterilerine arıza hakkında Sigma servisi olarak bilgi verir. Bir klima hizmeti olarak ön çalışmadan sonra, orijinal çalışma başlatılır ve bu çalışma kısa bir süre içinde başarıyla sona erer. Firmamıza ulaşarak en iyi hizmeti alabilirsiniz.

Klima Servisi, haftada 7 gün 24 saat hizmet veren mobil servisi ile hizmet vermeye her zaman hazırdır.

Sigma Klima Servisi

Klimalarınızda arıza veya bakım durumunda firma olarak uzman ekiplerle çalışmanızı önermekteyiz. Yedek parçalar durumunda, Klima Servisi, klima bakım veya onarım için gerekli olan araçlar en modern araçlardan tercih edilirken, yedek parçaların orijinaline sahiptir. Cihaz ihtiyaçlarınızda tereddüt etmeden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

Call Now ButtonTıklayın Bizi Arayın Oziwa Oziwa