Tuzla Kombi Servisi

Kombi Servisi Tuzla, Kurulmasından bu yana deneyim kazanarak hep aynı prensiplerde çalışmaya devam eder. Firmamız kombinizi ilk gün nasıl çalışıyorsa o haline getirmek için uzman bir kadro ile çalışmaktadır.

Kombi Servisi Tuzla

Kombi Servisi Tuzla olarak Bir sizleri bir müşteriden çok ailemizin bir üyesi olarak göriyoruz. Güler yüzlü personellerimiz ile  şimdiye kadar, işlemlerin peşinde en iyi performans gösterdiğimizden ve bugün de garantili hizmetler sunacağını garanti ettiğimizden bahsetmek istiyoruz.

Tuzla Kombi Servisi

Sizde sorunlarınızdan uzun vadeli kurtulmak istiyorsanız bizi arayın. 20 senedir yaptığımız bu işte tuzlada en güvenilir firma olmaktan gurur duyuyoruz. Doğal gaz kullanan ısıtma evlerinde kullanılan en modern sistemler kombi kazanlardır. Kombi kazan üretiminin farklı türde farklı markalar söz konusu. Bu nedenle, Tuzla kombi servisi olarak, tüm kombi markaları için en iyi kalitede teknik servis desteği sağlıyoruz. Kombi kazanlarınızın kurulumundan bakıma kadar geniş bir portföyde Hizmetlerimiz var. Böylece, kombi kazanlarınızın sorunsuz çalıştığından emin olarak arzu ettiğimiz en sıcak evlere ulaşmanız için destek sağlıyoruz.

Kombi Servisi

Firmamız tarafından sunulan hizmetlerde yapılan bakım ve onarım işlemleri garanti edilmektedir. Biz tamirlerimizi uygun ve kaliteli malzemeler ile uzun vadeli güvence ile tamir ediyor . Ürün tamir yapıldıktan sonra 1 yıl içerisinde bir sorunca karşılaşırsanız tüm masrafları firmamız üstlenmektedir. Tüm marka ve model kombi kazanlarında bakım kampanyaları için servisimizle iletişime geçebilirsiniz. Firmamız, güler yüzlü profosyonel ekibi ile siz değerli müşteriler için en ergonomik fiyat listesi çıkarmaktadır. Soğuk kış aylarında acil mobil ekiplerle kazan arızalarında ve onarımlarda 1 yıl garanti desteği sunuyoruz kombi arıza ve bakım sorununuzu beklemeden çözer. Tuzlanın her mahallesine hizmetimiz vardır.

Tuzla Kombi Bakımı

Doğal gaz kategorisinde değerlendirilen kombi kazanlar, sertifikalı personel tarafından korunmalı ve onarılmalıdır. Aksi takdirde, kombi kazanlar mükemmel bir ısıtma işlemi gerçekleştirmez. Tuzla kombi servisi beklediğiniz kaliteyi sunar. Yedek parça temini, hızlı ve etkili çalışma ve garantili yedek parçalar servisimizin çalışma prensibine dahildir.

Tuzla Kombi Arıza

Kombi ile ilgili herhangi bir şikayette telefon numaramızız arayarak uzun vadeli çözümler üretebilirsiniz. Kombi kazanlarınızın bakımını periyodik olarak takip ediyoruz , sizi bilgilendiriyoruz ve karşılaşılan sorunların farkında olmanızı sağlıyoruz. Sadece sitemizdeki telefonlarımızdan bize ulaşın ve sorununuzu bize bildirin.

Uzman ekibimiz en kısa sürede adresinize gelerek sorunlarınıza çözüm bulacaktır. Güler yüzlü hizmeti ve ekonomik çözümleri ile, kombi kazan ve klima cihazlarınızın sorunlarını en uygun maliyetlere indiriyoruz. Orijinal yedek parça 1 yıl işçilik garantisi ve müşterilerimize özel %10 indirim sunuyoruz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ediyoruz.