sigma klima Servisi 1

Klima Servisi Sigma

Sigma Klima Servisi olarak İstanbul şehrinde kaliteli işler çıkarmak için uğraşıyoruz. siz değerli müşterilerimize 7/ 24 hizmet veriyoruz. Firma olarak öncelikli amacımız siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet sunmak aynı zamanda bu sektörde bir numara olmak. Müşterilerimizin tüm sorunlarına çözüm bulmak için klima servisi olarak hizmet ediyoruz.

Klima Servisi Sigma

Klima Teknik Servisi eğitimli, deneyimli ve alanında uzmanlaşmış teknik personel ve profesyonel ekipmanlar ile işini doğru bir şekilde yapmaktadır. Sigma marka klimalara klimalarınıza servis ve teknik destek hizmeti vermekteyiz.

Sigma Klima Servisi

Biz Sigma Klima Servisi çalışanları olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Sigma servisimiz 7/24 bir telefon kadar uzağınızda. Firmamız garantili yedek parça ve montaj servis hizmetlerinin onarımı, bakımı, değiştirilmesini sağlanmaktadır. Klima cihazları genellikle yaz aylarında, iş alanları gibi alanlarda bir arızaya neden olabilir. Klimalarda oluşabilecek arızalar noktasında tüm yedek parçaları tedarik eden Firmamız, arızalara en hızlı şekilde çözüm bulmaktadır. Buna ek olarak, firmamız tarafından 1 yıl boyunca güvence altına alınır. Klimanıza periyodik bakım yapmak istediğinizde, firmamızla irtibata geçebilirsiniz.

Klima Servisi

Bize ulaştığınız anda adresinize en kısa sürede yönlendirilen uzman ekiplerimiz, gerekli muayeneleri yaparak klimanızı tekrar eski haline getirebilir. Çağrı merkezimiz ,7 gün 24 saat güler yüzlü personelimiz tarafından taleplerinize zamanında cevap alabilir.

Slider 1

Sigma Klima Montajı

Tüm sorunlarınız için Sigma Teknik Destek ekibi her daim yanınızda. Uzun yıllara dayanan tecrübeye sahip çalışanlarımız, İstanbul genelinde tek bir merkezde tüm adreslere ulaşabilen servis ekipleri ile klima hizmeti sunmaktadır.

Uzman kadromuz sayesinde makul fiyatlarla teknik hizmetler sunmaktayız. Geçerli ve gerekli bir durumda işlem yaparak çok para kazandıran ve klimayı yıllarca tamamen uzmanlaşmış bir şekilde kullanmanıza izin veren güvenilir bir Firma oluşturduk.

Tek yapmanız gereken telefon numaramız aracılığıyla bize ulaşmanız.