Klima ve Kombi Servisi Arıza Bakım ve Onarım Hizmetleri

Hizmet Bölgelerimiz

Acarlar Klima Servisi

Hizmet Bölgelerimiz

Acarlar Mahallesi Klima Servisi

Beykoz Acarlar Klima Servisi

Uzun yıllardır   Klima Servisi olarak hizmet vermekteyiz. Beykoz ilçesi Acarlar Mahallesi ve tüm ilçeleri ve mahallerinde7/24 servis anlayışımız ile Klima servisi olarak hizmet sağlamaktayız. Firmamızın her zaman ilk önceliği müşteri memnuniyeti olup iyi hizmet vermeyi önceliğimiz olarak benimsemiştir. Klima sektöründe uzman ve eğitimli çalışanları ile marka ve model ayrımı yapılmadan her cihazınızın kontrolünü sağlamaktadır.

Acarlar Klima Servisi

Beykoz Klima Servisi    Beykoz Klima Servisi olarak klima arızalarında cihaz bakımının çok önemli olduğunu her zaman vurguluyoruz. Klimanızın periyodik olarak bakımlarını ne kadar düzenli olarak yaptırırsanız cihazınız da yaş aldıkça arıza konusunda sıkıntı yaşamazsınız. Biz    Klima servisi olarak cihaz bakımlarınızı yılda iki kez düzenli olarak yaptırmanızı öneriyoruz.

Klima Servisi olarak vermiş olduğumuz bakım hizmetlerinde bir yıl parça ve işçilik garanti hizmeti vermekteyiz Aynı hata tekrar eder ise tekrardan servis ücreti ödemek durumunda kalmayacaksınız.  Acarlar Mahallesi Klima Servisi olarak klima bakımlarınız konusunda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Klima Servisi, Çağrı merkezimize 7 gün 24 saat kesintisiz olarak hizmet vermektedir. Deneyimli teknisyenlerimiz şubemizde, sorunlarınızı en kısa sürede ortadan kaldırmak için her zaman gerekenden fazlasını yapıp yerinde ve hızlı çözümleri ile destek olmuştur. Firmamız çalışanları, kurulmasından önce çeşitli eğitimlere katılmış olup sertifikalarını almışlardır. Yıllar boyunca vermiş oldukları hizmetleri de göz önünde bulundurursak Beykoz ilçesinin Acarlar Mahallesinin en çok tercih edilen servisi olduk.

Acarlar Klima Bakımı

Firmamız çağrı merkezimiz ve müşterilerimizin servisimizden hızlı servis alabilmeleri için mobil uygulamamız kurulmuştur. Çağrı merkezimiz ile iletişime geçerek tüm sorunlarınıza kısa sürede çözümler bulabilirsiniz. Firmamız her zaman doğru ve güvenilir işlere imza atmıştır.

7 gün 24 saat siz değerli müşterilerimize Klima konusunda servis hizmeti sağlamaktayız. Bizimle iletişime geçerek servisimizin tüm hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

 

Call Now ButtonTıklayın Bizi Arayın Oziwa Oziwa