Pendik Regal Klima Servisi
Pendik Regal Klima Servisi Pendik ‘de Klima Servis ve onarım hizmeti vermekteyiz.

Pendik Regal Klima Servisi

Pendik Regal Klima Servisi, Bu sektörün en köklü firmalarında biri olduğumuzdan kaliteli bir hizmet vermekteyiz.7/24 hizmet anlayışımız ile siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermekteyiz. Hizmetlerimiz kapsamında bakım, onarım ve montaj şeklinde farklı hizmetler sağlanmakta olup farklı marka ve modellerimize de servis hizmeti vermekteyiz. Teknik personellerimiz uzun yıllar boyunca almış oldukları eğitimler Klima ve diğer beyaz eşya alanlarında hizmetlerini en doğru şekilde tarafınıza sunmaktadır. Bu sektörde Pendik Bölgesi Regal Klima Servisi olarak en çok aranan ve tercih edilen servisi olmaktan mutluyuz. İşimizi her koşulda doğru ve temiz bir şekilde yapıyoruz. Sizin gibi değerli müşterilerimizde hizmet almak istediğinde servisimiz ile iletişime geçebilir özel hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Pendik Regal Klima Servisi
Pendik Regal Klima Servisi

Pendik Regal Klima Servisi

Klima Servisi Pendik ilçesinde firmamıza hizmet eden tüm müşterilerimiz tüm arızalardan kurtulabilir evlerinde ve işyerlerinde ısıtma kullanımında cihazlarının verimli kullanımını elde edebilirler. Teknik personelimiz, tüm cihazlar için gerekli bilgi ve donanıma sahiptir. Klima cihazlarıyla ilgili servis hizmetleri alanında en nitelikli işlemleri gerçekleştiren Firmamız, tüm ekipmanları, deneyimli personeli ve sunduğu hizmetler sayesinde bakım ve onarım hizmetlerinden çok büyük önem taşımaktadır.

Pendik Regal Klima Servisi

Firmamız, Pendik ve diğer ilçelerde de Regal ve birçok marka Klima cihazlarınızın kontrolü ve onarımı için en uygun fiyatları doğru şekilde talep etmektedir. Gerçekleştirilen işlemler kapsamında kullanılan yedek parça ve servis hizmetinin 1 yıl süre ile garantisini vermekteyiz.

Pendik Regal Klima Servisi

Pendik Regal Klima Servisi, Yüksek kaliteli ve modern uygulamalarla Pendik Klima bakımını gerçekleştiriyoruz. Firmamız, her türlü Klima bakımı için teknik kadroya erişim sağlayabilir. Klimalar hassas cihazlardır. Klima istikrarlı bir durumda çalışması için bakım gereklidir. Böylece, kışın, istediğiniz ısı değerlerini elde edebilir gönül rahatlığı ile evinizdeki o sıcaklığı hissedebilirsiniz. Uzun süredir Regal Klima Servisi olarak Pendik bölgesinde hizmet vermekteyiz. Firmamızdan hizmet aldığınızda cihazınızda sorun olduğunda yapılan işlemler için çok büyük meblağlar ödemek durumunda kalmazsınız.

Pendik Regal Klima Servisi

Klima hizmeti konusunda hızlı servis imkanı ve çözümler uygulamaktayız. Klimanızın verimli şekilde çalışmasını istiyor ve kış aylarında evinizin daha çok ısınmasını istiyorsanız, Regal ve birçok markada servisimizden hizmet almalısınız. Bu şekilde, Klima bakım hizmetlerinde, kalite ölçüm cihazları ve işlemleri sorunsuz bir şekilde gerçekleştiriyor olacağız. Firmamıza ulaşarak kesintisiz hizmet alabilirsiniz.

Pendik Regal Klima Servisi

Pendik Regal klima firması olarak klimanızın uzun ömürlü çalışma standardına ait olabilmesi için servis hizmeti veriyoruz, servis çalışmamız ‘Klimam çalışmıyor.’ ‘Aşırı gürültülü çalışıyor.’ ‘Klimam su kaçırıyor, ısıtmıyor, soğutmuyor.’ gibi sorunlarında uzman personel ile yanınızda bulunuyor ve tüm sorunlarınızı kökten tamamen çözüyoruz. Dilerseniz klima servisi olarak hangi alanlarda sizlere destek olduğunuzu maddeleyerek anlatalım.

  • Klima söküm, takım işlemleri,
  • Onarım ve arıza giderme işlemleri,
  • Arıza tespit ve çözüm işlemleri,
  • Klima montajı tamiri,
  • Klasik rutin bakım işlemleri vs.

Yukarıdaki 5 maddelik liste ile ilgili sizlerin de ihtiyacınız varsa hemen bize ulaşabilir, bu konularla ilgili kolayca destek alabilirsiniz.

Pendik Regal Klima Servisi
Pendik Regal Klima Servisi

Pendik Regal Klima Arıza Servisi

İstanbul gibi bir metropolde yaşıyorsanız ve bir klima sahibi iseniz Regal klima arızaları gibi konularda sık sık arama yapıyor olmalısınız. Bunun sebebi ise şehrin oldukça kalabalık olması ve klimanın dönem dönem çok yoğun dönem dönem çok hızlı sıcak soğuk geçişleri yapmak zorunda olmasıdır diyebiliriz. Bu geçişler yapılırken, Pendik klima servisi olarak bizler hep yanınızdayız ve klima söküm takım, tamir, bakım onarım gibi konularda sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

Pendik Regal Klima Bakımı Servisi

Genel olarak bakıldığında klimalar günlük yaşantımızı sıcak ve soğuk dengesine oranlayarak kolaylaştırmaya çalışan teknolojik yeni nesil cihazlardır, fakat klima bakımları hakkında bilinmeyen bir hata bulunmaktadır. Bu hata; klima yalnızca bozulduğunda ya da hiçbir şekilde çalışmadığında klima servislerini aramak sorunudur. Klimalar genellikle belirli periyotlarda bakıma girmesi gereken teknolojik cihazlardır. Bizlerde Pendik Klima Servisi olarak sadece bozulduğunda değil bakım işlemlerinde de yanınızda olduğunu belirtmek istiyoruz.


ŞİRKET ADI: PENDİK REGAL KLİMA SİSTEMLERİ İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LTD ŞTİ


ADRES: Doğu, Pendik Dogu Mah Florya Sokak, Pendik/İstanbul


TELEFON: 0216 355 00 01 – 0555 511 2728


ÇALIŞMA SAATLERİ: PAZARTESİ-CUMA: 08:30 – 18:30

CUMARTESİ: 09:00 – 17:00