Pendik Alarko Klima Servisi
Pendik Alarko Klima Servisi Olarak Pendik’te Klima Servis ve onarım hizmeti vermekteyiz.

Pendik Alarko Klima Servisi 

Pendik Alarko Klima Servisi, Firmamız uzun yıllardır tecrübesi ile İstanbul’un Pendik ilçesindeki en iyi klima hizmetini vermektedir. Müşteri memnuniyetini ön plana alan firmamız bu sektörde her geçen gün hızla büyümeye devam ediyor. Güler yüzlü ve teknik açıdan tüm eğitimleri görmüş olan çalışan kadromuz ile siz değerli müşterilerimizin güvenini kazanmak için çalışıyoruz. Alarko Pendik Klima Servisi olarak, tüm Alarko klimaların bakım, onarım, kurulumunu gerçekleştirmek için cebinize zarar vermeyecek meblağlar ile servis hizmeti vermekteyiz. Sadece Alarko marka değil tüm marka ve modellerde ayrım yapmadan beyaz eşyalarınıza servis hizmeti vermekteyiz.

Pendik Alarko Klima Servisi 
Pendik Alarko Klima Servisi

Klima Servisi

Klima seçiminden sonra, bu klimaların kullanımını uygulayan servis hizmetleri ihmal edilmemelidir. Garantili ve deneyimli kategorilerde hizmet veren Firmamız çözüm üretmeye devam etmektedir. Bu sektördeki klima konusunda uzman personellere sahibiz. Yaz aylarından ve özellikle çok sıcak sıcaklıklarda memnun olmadığınız klimalarınız için 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz. Bu kategoride, işin uzmanlarını tercih ederseniz, en iyi soğutma özelliklerine sahip klimalara sahip olabilirsiniz. Firma olarak, tüm yeni ve eski klimalarda deneyimli personel ile etkili hizmeti vermeye devam ediyoruz.

Pendik Alarko Klima Servisi 

Klima bakımlarınıza yaparken aynı zamanda cihaz temizliğini de yapmaktayız. Filtrelerin temizlenmesi, fan bölümünün temizlenmesi, polen ve tozun temizlenmesi, klima servis seçeneklerinin en önemli servis kategorisini oluşturmaktadır. Bakım sürecinde ihmal edilen tüm seçenekler, yaz aylarında ısıdan bunalmanıza neden olabilir. Havalandırma olmadan klima, havayı elektrik tükettiği şekilde soğutmaz. Bu nedenle, bakım işlemi mümkün olduğunca çabuk yapılmalıdır. Tüm işlerde olduğu gibi, uzman klima servis işlemleri için tercih edilmelidir. Parça temini ve profesyonel tasarım seçenekleri uzmanlara bırakılmıştır. Günün her saatinde hizmet veren ekiplerimiz, güncel ekipman ve çalışma tekniklerine sahiptir. Firmamıza ulaşarak hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Pendik Alarko Klima Servisi 

Cihazınızın bakımı yapılmazsa Filtre, polen ve toz temizleme, havadaki toz parçacıkları cihazı toz ile doldurur. Bunun nedeni, tüm yaz durmadan çalışmasıdır ve sonuç olarak parça deforme olmuştur Bu tozlar mekanizmayı sıkıştırır. Periyodik olarak bakım yapılırsa her mevsim cihazınızdan daha fazla verim alabilirsiniz. Alarko klima bakımı yılda bir kez yapılmalıdır.  Pendik Alarko Klima Servisi olarak bizimle iletişime geçtiğinizde cihazınızın temizlik işlemlerini titizlik ile yapıyor olacağız.

Pendik Alarko Klima Servisi 

Klimalar için Alarko servis hizmetleri de önemlidir. Servis hizmetleri her cihazda olduğu gibi klimalarda çok önemlidir. Hizmet hizmetlerinin sorunsuz gerçekleştirilmesi, hizmet kategorisinde deneyimli ve sertifikalı bir çalışma sistemi gerektirir.

Pendik Alarko Klima Servisi 

İstanbul’un en köklü ve en çok tercih edilen firmaları arasına girmeyi başardık. Kaliteli ve güvenilir anlayışından ödün vermeden hizmetini sürdürür ve aynı hizmet konsepti çerçevesinde devam etmekteyiz. 7 gün 24 saat hizmet alabilir cihazınızın her türlü sorunundan hızlıca kurtulabilirsiniz.

Pendik Alarko Klima Servisi 
Pendik Alarko Klima Servisi

Pendik Alarko Klima Servisi 

Pendik Alarko klima firması olarak klimanızın uzun ömürlü çalışma standardına ait olabilmesi için servis hizmeti veriyoruz, servis çalışmamız ‘Klimam çalışmıyor.’ ‘Aşırı gürültülü çalışıyor.’ ‘Klimam su kaçırıyor, ısıtmıyor, soğutmuyor.’ gibi sorunlarında uzman personel ile yanınızda bulunuyor ve tüm sorunlarınızı kökten tamamen çözüyoruz. Dilerseniz klima servisi olarak hangi alanlarda sizlere destek olduğunuzu maddeleyerek anlatalım.

  • Klima söküm, takım işlemleri,
  • Onarım ve arıza giderme işlemleri,
  • Arıza tespit ve çözüm işlemleri,
  • Klima montajı tamiri,
  • Klasik rutin bakım işlemleri vs.

Yukarıdaki 5 maddelik liste ile ilgili sizlerin de ihtiyacınız varsa hemen bize ulaşabilir, bu konularla ilgili kolayca destek alabilirsiniz.

Pendik Alarko Klima Arıza Servisi 

İstanbul gibi bir metropolde yaşıyorsanız ve bir klima sahibi iseniz Pendik klima arızaları gibi konularda sık sık arama yapıyor olmalısınız. Bunun sebebi ise şehrin oldukça kalabalık olması ve klimanın dönem dönem çok yoğun dönem dönem çok hızlı sıcak soğuk geçişleri yapmak zorunda olmasıdır diyebiliriz. Bu geçişler yapılırken, Pendik klima servisi olarak bizler hep yanınızdayız ve klima söküm takım, tamir, bakım onarım gibi konularda sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

Pendik Alarko Klima Bakımı Servisi 

Genel olarak bakıldığında klimalar günlük yaşantımızı sıcak ve soğuk dengesine oranlayarak kolaylaştırmaya çalışan teknolojik yeni nesil cihazlardır, fakat klima bakımları hakkında bilinmeyen bir hata bulunmaktadır. Bu hata; klima yalnızca bozulduğunda ya da hiçbir şekilde çalışmadığında klima servislerini aramak sorunudur. Klimalar genellikle belirli periyotlarda bakıma girmesi gereken teknolojik cihazlardır. Bizlerde Pendik Klima Servisi olarak sadece bozulduğunda değil bakım işlemlerinde de yanınızda olduğunu belirtmek istiyoruz.


ŞİRKET ADI: PENDİK ALARKO KLİMA SİSTEMLERİ İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LTD ŞTİ


ADRES: Doğu, Pendik Dogu Mah Florya Sokak, Pendik/İstanbul


TELEFON: 0216 355 00 01 – 0555 511 2728


ÇALIŞMA SAATLERİ: PAZARTESİ-CUMA: 08:30 – 18:30

CUMARTESİ: 09:00 – 17:00