Klima ve Kombi Servisi Arıza Bakım ve Onarım Hizmetleri

Hizmet Bölgelerimiz

Çengeldere Klima Servisi

Hizmet Bölgelerimiz

Çengeldere Klima Servisi

Beykoz Çengeldere Klima Servisi

Çengeldere Mahallesi olarak Beykoz ilçesinde servis hizmeti vermekteyiz. Marka ve model ayrımı yapılmadan her marka cihazlarınızın kontrol işlemlerini gerçekleştirmekte ve siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Çengeldere Mahallesi olarak her çeşit klima ve beyaz eşyalarınız da klima servis hizmeti vermekteyiz. Klima arızalarınızda ve montajlarınız da gerekli işlemleri yapmaktayız. 7 gün 24 saat durmadan hızlı çözümler ile hizmet sağlamaktayız.

Klima Bakımı

Mevsim geçişlerinde sıcak ve soğukluğu evlerinizde daha iyi hissetmek istiyorsanız cihaz bakımlarınızı servisimiz aracılığı ile yaptırmanızı önermekteyiz. Klima ve filtre temizleme işlemleri firmamız tarafından yapılmaktadır. Beykoz Klima Servisi olarak her zaman klima bakımlarının düzenli olarak yapılması gerektiğini müşterilerimize iletiyoruz. Klima bakımlarınızın düzenli olarak yapılması ileriye dönük cihaz kullanımlarınızda arıza yaşanmaması ve parça bozulmamasını yüksek oranda önler.

Klima Teknik Servisi olarak yılda iki kere mutlaka periyodik cihaz bakımlarınızın yapılmasını önermekteyiz. Cihaz bakımlarınızın düzenli olarak yapılması cihaz kullanımınızı uzun yıllara kadar daha sağlıklı kullanabileceğiniz şekilde uzun vadeli olmasını sağlar. Cihazlarınızdaki filtre temizliği evinizin içindeki temiz hava açısından çok çok önemlidir. Çengeldere Mahallesi Klima Servisi olarak yapmış olduğumuz klima bakım ve cihazınızda arızadan kaynaklanan parça değişimi olduysa 1 yıl işçilik ve parça garantisi vermekteyiz. Beykoz İlçesi Çengeldere Mahallesi klima bakım servisimize ulaşarak hemen hizmet alabilir ve yaşadığınız sorundan uzun vadeli kurtulabilirsiniz.

Klima Servisi

Firmamız çalışanları alanında gerekli eğitimleri alış olup gerekli tecrübeye sahiptirler. Beykoz Çengeldere Mahallesi müşterilerinin isteklerini her zaman göz önünde bulundurur. Siz değerli müşterilerimize Çengeldere Mahallesi olarak müşteri memnuniyeti ön planda tutularak klima servisi olarak garantili ve kalıcı olarak hizmet sunmaktayız.

Çengeldere Klima Servisi

Beykoz klima servisi teknisyenleri Teknisyenlerimiz müşteriye cihazı çalışır durumda teslim ederek değişen parçaların garanti belgesi ile değerli müşterimize teslimatını gerçekleştirecektir. Klima arızalarınız da ve bakım işlemleriniz de firmamız çalışanları tüm işlemleri adresinizde müşterilerinin gözü önünde yapılmaktadır. Cihazınızda arıza yaşanmaması adına bakımlarının düzenli olarak yapılması çok önemlidir.

Beykoz Klima Servisi Ekipleri cihazınızın bakımını işlemlerini titiz şekilde işini yapmakta olup onay verilmesi durumunda gerekli işlemleri yapıp cihazın tamiri bittiğinde bütün kontrollerini tamamlanmış olacaktır.

 

 

 

 

 

Call Now ButtonTıklayın Bizi Arayın Oziwa Oziwa