Klima ve Kombi Servisi Arıza Bakım ve Onarım Hizmetleri

Hizmet Bölgelerimiz

Kordonboyu Klima Servisi

Hizmet Bölgelerimiz

Kordonboyu Klima Servisi

Kartal Kordonboyu Klima Servisi

Kordonboyu klima servisi olarak kaliteye ve güvenilirliğe çok fazla önem vermekteyiz. Siz değerli müşterilerimize saat ve gün sınırlaması koymadan 7 gün 24 saat Klima servis hizmet anlayışımız ile siz değerli müşterilerimize destek olmaktayız.  ilçesi ve sınırlama olmadan İstanbul un tüm bölgelerine Klima servis hizmeti sunmaktayız. Firmamıza ulaşarak sektörün en kaliteli hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Klima Servisi

Klimalarınızı hiç düşünmeden uzman ekiplerimize teslim edebilirsiniz. Cihazınızın kalitesini ilk satın aldığınız gün gibi korumak için yüksek kaliteli klima hizmeti sağlamaktayız. Klima servis uzman ekibimiz cihazınızın parçaları yerinde tamir ettiğinde veya değiştirdiğinde yapmış oldukları tüm işlemler için garantili hizmet vermektedirler.

Cihazınız çalışırken sorun olduğunda, ilk başta su basıncını kontrol etmeniz gerekir. Klima sigortanın kapalı olup olmadığını, gaz valfinin kapalı olup olmadığını ve ön paneldeki yaz kış konum anahtarının istenen konumda olup olmadığını kontrol edilmelidir. Isıtma zemininde arıza yaşayabilirsiniz. Düşük su basınçlı klimalar düzgün çalışmaz. Cihazın çalışıp çalışmadığına bakılmaksızın Kordonboyu Klima Servisi olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Klima bakım ve onarım ve montaj hizmetleri hızlı ve güvenilir olarak teknik servis konusunda uzman çalışanlarımız tarafından yapılmaktadır.

Kordonboyu Klima Servisi

Kartal Klima Servisi olarak Klima Montajı, bir klimanın verimliliği açısından çok önemlidir. Cihazınızın bulunduğu yere uyumu çok önemlidir. Aksi durumda cihazınızdan alacağınız verimi engelleyecektir. Umulmadık bir anda arızaya neden olabilir. Bu sebeple cihazınızın kurulumu uzman teknik servis tarafından yapılmaktadır. Cihaz montajlarınızda Kordonboyu Klima Servisi olarak hizmetinizdeyiz. Cihazınızda yapılacak tüm onarım ve tamir işlemleri servisimiz tarafından müşterilerimizin sağlığını korumak ve destek olmak adına 1 yıl süreli ile garanti altına alınır.

Klima Servisi

Çağrı merkezimiz ile telefon desteği ile siz değerli müşterilerimize her an destek olmakta siz değerli müşterilerimizin evlerinde çözebilecekleri bir durum söz konusu olur ise telefon desteğimiz ile anında yardımcı olmaktayız.  Çağrı merkezi çalışanlarımız gerekli eğitimleri almış olup beyaz eşya konusunda uzman ve profesyonel kişilerdir. Klimayla ilgili her türlü sorunlarınızda bize ulaşarak uzun vadeli kurtulabilirsiniz.

 

Call Now ButtonTıklayın Bizi Arayın Oziwa Oziwa