Ferroli Kombi Servisi

Ferroli Kombi Servisi

Ferroli Kombi Servisi, Bir kombi yada kombiden bekleyeceğiniz her türlü ihtiyacı karşılayacak olan bir marka olup firmamız tarafından Ferroli kombi bakım servisi olarak ferroli marka kombinizin tamiratını bakımını ve her türlü sorununa anında çözüm buluyoruz. Müşteri memnuniyeti ön planda olup uzman ekipleri ile haftanın her günü hizmet vermekteyiz.

 Ferroli Kombi Servisi

Ferroli Kombi Servisi, Uzun yıllara dayanan kombi servis bakım hizmetimiz alanında uzman çalışanlarımız ile dünya genelinde bilinen ve tercih edilen Ferroli marka kombinizin her türlü bakım işlemlerini garantili bir şekilde yapmaktadır.  Tam donanımlı servis ekiplerimiz aynı gün hizmet vermekte olup İstanbul genelinde Ferroli markada geniş bir kullanım kitlesine hitap etmektedir. Siz değerli müşterilerimize kombi hizmetlerinden faydalanmanın pozitif bir yönünü sunuyoruz.

Ferroli Kombi Servisi, 7 gün 24 saat tüm işlemler kombi bakımı arıza ve parça değişilmesi konusunda 1 yıl süreli garantili olarak hizmet vermekteyiz. Yeni cihazlarınızın montajı cihaz hakkında bilinmesi gereken kullanımı kolaylaştıracak bilgiler çalışanlarımız tarafından Ferroli markası olarak tarafınıza sunulmaktadır.  Cihazınızın ihtiyaçları ve bakımı müşterilerimizin gözü önünde yapılıp birlikte bakılmaktadır. Kombi servisinde güvenilirliği adresinize getiriyoruz.

 Ferroli Kombi Bakımı

Geniş kitlelere yayılan hizmet ağıyla farklı adreslerde hizmet vermektedir. Ferroli marka olarak beyaz eşyalarınız, kombi ve kazanlarınız aynı zamanda klimalarınız ile ilgili her türlü periyodik bakım için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Farkını ve güvenirliliğini her zaman ortaya koyan firmamız bakım ve onarım için sizlere destek olmaya geliyor. Ferroli ürünlerinin montajını gerçekleştiriyoruz.

Ferroli teknik servisi olarak kombi bakım sektöründe önde gelen bakım servisiyiz. Her geçen gün alanında daha iyi olmanın gururunu yaşamaktayız. 7 gün 24 saat hizmet veren çağrı merkezimiz uzun yıllardır ihtiyaçlarınıza çözüm ortağı olmuştur. Kombi bakımlarında ve yedek parçalarında 1 yıl garantili olarak hizmet vermekteyiz.

Ferroli Kombi Tamiri

Cihazlarınız teknik servis çalışanlarımız tarafından periyodik bakım dönemlerinde izleniyor olacaktır. Marka ve model ayırt edilmeden aynı zamanda Ferroli marka cihazlarınıza da hizmet vermekteyiz. Siz değerli müşterilerimizin sorunlarına daha hızlı çözüm sağlayabilmek adına Mobil olarak Ferroli servisi kurulmuştur. Ekibimizin önceliği Çağrı merkezimize arama düştüğünde belirtilen adreslere anında gönderilmesidir.

Ferroli marka kombilerde genellikle sık rastladığımız arızalar olmaktadır, bu gibi arızalar kombi servis ekibimiz tarafından yapılmalıdır. Servis ekiplerimiz kullanıcılarımızı bilgilendiriyor, acil bir durum olmasa bile ev halkını cihaz kullanımı ile ilgili bilgilendiriyor olacaktır. Kombi bakımı 2 yıl ara ile kış ve yaz mevsimlerinden yapılmalıdır. Kombi kazanları bakım gerektirmese bile kombi kazanlarına kıyasla %20 tutum sağlar. Kombinizin periyodik bakımı güçlü kazançlar ve uzun vadeli kullanım elde etmenizi sağlar.