Kadıköy Mitsubishi Klima Servisi
Kadıköy Mitsubishi Klima Servisi Kadıköy ‘de Klima Servis ve onarım hizmeti vermekteyiz.

Kadıköy Mitsubishi Klima Servisi 

Kadıköy Mitsubishi Klima Servisi, Klima servisi cihazınızın bulunduğu ortamda mevsim geçişlerinde rahat bir ortam olmasını sağlar ve sıcaklık ya da serinliği adresinizde daha çok hissetmenize yardımcı olur. Kadıköy Klima servisi olarak Klima cihaz montajlarını onarım işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Mitsubishi markasının satın alınması konusunda da müşterilerimize yardımcı olmaktayız. 7 gün 24 saat Klima Servisi olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Kadıköy Mitsubishi Klima Servisi
Kadıköy Mitsubishi Klima Servisi

Mitsubishi Klima Servisi Kadıköy

Mitsubishi Klima Servisi Kadıköy, Klima satına alındıktan ve montajı yapıldıktan sonra cihazın kalitesi de çok önemlidir.  Kadıköy klima Servisi olarak cihaz montajlarınızın doğru olarak yapılması konusunda sizlere destek olmaktayız. Montaj yapılırken ilk önce doğru modeli seçmek gerekir. Cihaz satın alınmadan Klimanızın markası ve verimliliği önceden araştırılmalıdır. Kadıköy Klima Servisi olarak cihaz satın alma konusunda ve cihaz hakkında gerekli bilgileri verme konusunda müşterilerimize her zaman destek olup bilgi vermekteyiz.

Kadıköy Mitsubishi Klima Servisi

Mitsubishi Klima Servisi Kadıköy Klimanızın bulunduğu yere montajının doğru yapılması cihaz verimliliği ile doğru orantılıdır ve mutlaka doğru olarak yapılmalıdır. Kurulum konusunda dikkatli olmalısınız.  Mitsubishi Klima Servisi Kadıköy olarak kurulum yapılırken müşterilerimize gerekli bilgileri aktarıp her işlemi gözlerinin önünde yapmaktayız. Kadıköy Mitsubishi Klima Servisi, değerli müşterilerimize kaliteli hizmet sunmak için klima sektöründe uzun yıllardır hizmet vermektedir. Hizmetimiz 7/24 anında ulaşılabilir çağrı merkezimiz ile hizmet vermeye her zaman hazırdır. Cihazınız da Arıza yaşadığınız zamanında ve bekleme süresi olmadan tespit edilen orijinal yedek parçalar ile anında çözüm sağlamaktayız.

Alanında Uzman çalışanlarımız gerekli eğitimlerini almışlardır. Bugüne kadar vermiş oldukları hizmetler ile müşterilerinin her zaman güvenini ve onayını kazanmışlardır.

Kadıköy Mitsubishi Klima Servisi

Mitsubishi Kadıköy Klima Servisi olarak bakım, onarım, kurulum gibi işlemlerinizi gerçekleştirmekteyiz. En iyi fiyatlarla İstanbul’da ve tüm mahallelerinde sizlere hizmet vermektedir. Kalite anlayışından ödün vermeden hizmetini sürdürür ve aynı hizmet konsepti çerçevesinde devam etmektedir. Teknik servisimiz son derece kaliteli bir hizmet sunmaktadır ve benzer şekilde müşterilerine sorumluluk kaybetmeden hizmetlerini gerçekleştirmektedir. Hizmetimiz her zaman değişimin bir adım önde olmuştur ve İstanbul’da en başarılı Teknik servisi haline gelmiştir. Değerli müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde karşılamak için güler yüzlü personelimiz ve deneyimli ve uzman teknisyenlerimiz ile profesyonel çözümler uygulayarak , müşterilerimizin olumlu geri dönüşlerini almak için müşteri memnuniyeti önem vererek hizmet sağlamaktayız.

Klima Servisi

Kadıköy Mitsubishi Klima Servisi, uzman kadrosu ile teknik destek servisi tüm marka ve modelleri, klima bakım, klima tesisatı, klima Sökme yeni adresinize yeniden montaj, Klima arızalarınızı çözmek, klima satışında destek olmak, klimanızın temizliği, gaz dolum işlemleri gibi birçok hizmeti müşterilerimize sağlamaktadır.  Klima gazı, klima filtresi, polen ve toz temizleme, Fan sıkışmasını doğal olarak hizmette tutma, elektronik bileşenleri Gözden Geçirme, gaz ayarı, gaz deşarj işlemleri gibi birçok işlemi gerçekleştirmekteyiz.

Kadıköy Mitsubishi Klima Servisi
Kadıköy Mitsubishi Klima Servisi

Kadıköy Mitsubishi Klima Servisi

Klimanızdan daha iyi verim alabilmek adına, yapılması gereken öncelikli şey cihaz montajınızda uzman teknik servisi seçmek gerekmektedir. Her Türlü ihtiyacınızda Mitsubishi Klima servisi olarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.


ŞİRKET ADI: KADIKÖY MİTSUBİSHİ KLİMA SİSTEMLERİ İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LTD ŞTİ


ADRES: Sahrayı Cedit 34734 Kadıköy/İstanbul


TELEFON: 0216 355 00 01 – 0555 511 2728


ÇALIŞMA SAATLERİ: PAZARTESİ-CUMA: 08:30 – 18:30

CUMARTESİ: 09:00 – 17:00