Kartal Alarko Klima Servisi
Kartal Alarko Klima Servisi Olarak Kartal’da Klima Servis ve onarım hizmeti vermekteyiz.

Kartal Alarko Klima Servisi

Kartal Alarko Klima Servisi, olarak uzun yıllara dayanan tecrübelerimiz ile Kartal ilçesinde Alarko Klima Servisi olarak profesyonel klima hizmeti vermekteyiz. Firma olarak müşteri memnuniyetimizi ve güvenilir hizmet anlayışımızı her zaman ön planda tutarak 7 gün 24 saat hizmet anlayışımız ile Alarko Kartal Klima servisi olarak hizmet vermekteyiz. Her zaman doğru çalışma şeklimizi iş prensibi olarak benimsemişizdir.

Kartal Alarko Klima Servisi
Kartal Alarko Klima Servisi

Alarko Klima Servisi Kartal

Güler yüzlü destek ekibimiz ile sizlere en iyi hizmeti vermekteyiz.  Kadromuz çalışanları uzun yıllar boyunca birçok markada Klima eğitimlerini tamamlanmış olup gerekli tecrübeleri edinmişlerdir. Kartal Klima Servisi olarak, tüm Alarko ve diğer tüm markalarında ayrımını yapmadan klima montajlarınızı adres değişikliğinde söküm ve yeniden montaj işlemlerini, bakım ve onarım işlemlerini uygun fiyatlar ile yapmaktayız.

Kartal Klima Servisi

Teknik servisimiz ile iletişime geçtiğinizde aynı gün adresinize gelerek sizlere alabileceğiniz en iyi hizmeti vermekteyiz. Klima hizmetleri ile oluşan bu hizmetler sertifikalı ve deneyimli çözümler gerektirir. Klima artık beyaz eşyalar arasında neredeyse en çok ihtiyaç duyulan cihazlar arasına girmeyi başarmıştır. Alarko klima bakımı yılda bir kez yapılmalıdır. Bunun nedeni, Yaz ve kış mevsiminde aralıksız olarak durmadan çalışmasıdır ve sonuç olarak parça deforme olmuştur. Filtre, polen ve toz temizleme, havadaki toz parçacıkları cihaz ile doldurulur. Bu tozlar mekanizmayı sıkıştırır. Bu nedenle cihazınızda arıza olmaması adına düzenli olarak periyodik bakım yaptırmanız gerekmektedir. Bakım sürecinde ihmal edilen tüm seçenekler, yaz aylarında ısıdan bunalmanıza neden olabilir.

Kartal Alarko Klima Servisi

Kaliteli ve güvenilir anlayışından ödün vermeden hizmetini sürdürür ve aynı hizmet konsepti çerçevesinde devam etmekteyiz. İstanbul’un en köklü ve en çok tercih edilen firmaları arasına girmeyi başardık. Klimalar için Alarko servis hizmetleri de önemlidir. Servis hizmetleri her cihazda olduğu gibi klimalarda çok önemlidir. Klima ve beyaz eşya hizmetlerinin sorunsuz gerçekleştirilmesi, hizmet kategorisinde deneyimli ve sertifikalı bir çalışma sistemi gerektirir.

 Klima Servisi

Klima bakımında Filtrelerin temizlenmesi, fan bölümünün temizlenmesi, polen ve tozun temizlenmesi, klima servis seçeneklerinin en önemli servis kategorisini oluşturmaktadır. Soğutmanın en önemli seçeneklerinden biri olan klimalar ile yaz aylarınız daha serin olacaktır. Klimaların sesi farklıdır. Havalandırma olmadan klima, havayı elektrik tükettiği şekilde soğutmaz. Bu nedenle, bakım işlemi mümkün olduğunca çabuk yapılmalıdır. Tüm işlerde olduğu gibi, uzman klima servis işlemleri için tercih edilmelidir. Bizi aradığınızda, ekiplerimiz mümkün olan en kısa sürede adresinize ulaşır. Etkili çözüm yöntemleri ile hizmet veren ekiplerimiz yetenekli ve profesyonel çalışanlarımızdan oluşmaktadır. Parça temini ve profesyonel tasarım seçenekleri uzmanlara bırakılmıştır. Günün her saatinde hizmet veren ekiplerimiz, güncel ekipman ve çalışma tekniklerine sahiptir. Firmamıza ulaşarak hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Kartal Alarko Klima Servisi

Klima seçiminden sonra, bu klimaların kullanımını uygulayan servis hizmetleri ihmal edilmemelidir. Bu sektördeki en önemli konu nitelikli personellerine sahibiz. Sertifikalı ve deneyimli kategorilerde hizmet veren Firmamız çözüm üretmeye devam etmektedir. Yaz aylarından ve özellikle çok sıcak sıcaklıklarda memnun olmadığınız klimalarınız için 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz. İşin uzmanlarını tercih ederseniz, en iyi soğutma özelliklerine sahip klimalara sahip olabilirsiniz. Firma olarak, tüm yeni ve eski klimalarda deneyimli personel ile etkili hizmet vermeye devam ediyoruz.

Kartal Alarko Klima Servisi

Kartal Alarko klima firması olarak klimanızın uzun ömürlü çalışma standardına ait olabilmesi için servis hizmeti veriyoruz, servis çalışmamız ‘Klimam çalışmıyor.’ ‘Aşırı gürültülü çalışıyor.’ ‘Klimam su kaçırıyor, ısıtmıyor, soğutmuyor.’ gibi sorunlarında uzman personel ile yanınızda bulunuyor ve tüm sorunlarınızı kökten tamamen çözüyoruz. Dilerseniz klima servisi olarak hangi alanlarda sizlere destek olduğunuzu maddeleyerek anlatalım.

  • Klima söküm, takım işlemleri,
  • Onarım ve arıza giderme işlemleri,
  • Arıza tespit ve çözüm işlemleri,
  • Klima montajı tamiri,
  • Klasik rutin bakım işlemleri vs.

Yukarıdaki 5 maddelik liste ile ilgili sizlerin de ihtiyacınız varsa hemen bize ulaşabilir, bu konularla ilgili kolayca destek alabilirsiniz.


ŞİRKET ADI: KARTAL ALARKO KLİMA SİSTEMLERİ İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LTD ŞTİ


ADRES: Cevizli 34865 Kartal/İstanbul


TELEFON: 0216 355 00 01 – 0555 511 2728


ÇALIŞMA SAATLERİ: PAZARTESİ-CUMA: 08:30 – 18:30

CUMARTESİ: 09:00 – 17:00