Maltepe Mitsubishi Klima Servisi
Maltepe Mitsubishi Klima Servisi Maltepe ‘de Klima Servis ve onarım hizmeti vermekteyiz.

Maltepe Mitsubishi Klima Servisi

Maltepe Mitsubishi Klima Servisi, Uzun yıllardır Mitsubishi Klima Servisi olarak hizmet vermekteyiz Maltepe’nin tüm mahallerinde 7/24 servis anlayışımız ile Mitsubishi Klima servisi olarak hizmet sağlamaktayız. Firmamızın her zaman ilk önceliği müşteri memnuniyeti olup iyi hizmet vermeyi önceliğimiz olarak benimsemişizdir. Alanında uzman ve eğitimli çalışanları ile Mitsubishi markasının ve farklı model beyaz eşyalarınızın da montajı bakımı ve tamir işlemlerini de yapıp her alanda siz değerli müşterilerimize destek oluyoruz.

Maltepe Mitsubishi Klima Servisi
Maltepe Mitsubishi Klima Servisi

Mitsubishi Klima Servisi

Maltepe Mitsubishi Klima servisi olarak müşterilerimizin memnuniyetini kazandık. Mitsubishi Klima Servisi Maltepe olarak uzun yıllardır bu sektörde adımızdan söz ettirdik. Bizim çalışan kadromuz gerekli eğitimleri görmüş tamamen uzman kişilerden oluşmaktadır.

Klima Servisi

Klimalarınızı onarırken tamamen orijinal ve son teknoloji cihazlar kullanıyoruz. Tüm Mitsubishi marka Klimalarınızın bakımı yılda en az bir kere servisimiz tarafından profesyonel olarak yaptırmanızı önermekteyiz. Klima bakımlarınızı düzenli olarak yaptırmanız mevsim geçişleri için çok önemlidir. Maltepe Mitsubishi klima servisi olarak size en kaliteli ve en güvenilir hizmeti sunmaktayız.

Maltepe Mitsubishi Klima Servisi

Klimanıza periyodik yıllık bakım yaptırmanız durumunda bu size faturalarda hafifleme ve klimanızdan daha çok verim almanızı sağlayacak. Artık Klimanızı açmaktan korkmayacaksınız. Maltepe Mitsubishi Klima servisi ile kar elde edeceksiniz. Siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek adına 7/24 hizmet anlayışımız ve haftanın her günü açık çağrı merkezimiz ile teknik servis hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Maltepe Mitsubishi Klima Servisi

Firma olarak müşterilerimize ödeme konusunda zor durumda bırakmıyoruz. Firmamızı ücretsiz çağrı merkezi destek hattından yararlanabilirsiniz. Klimalar hayatımızı kolaylaştıran cihazlar arasında ilk sıralarda gelmektedir. Klima Servisi Mitsubishi Maltepe olarak yapmış olduğumuz hep çalışmada bir yıl parça ve işçilik garanti hizmeti vermekteyiz bu sayede aksi durum olur cihazınıza aynı hata tekrar eder ise tekrardan servis ücreti ödemek durumunda kalmayacaksınız.

Maltepe Mitsubishi Klima Servisi

Maltepe Mitsubishi Klima Servisi, Cihazınızın bulunduğu ortama açık olan ve bulunduğu ortamın havasını kullanan cihazlar baca Klima kazanları olarak adlandırılır. Cihazınızda bazı durumlarda adresinize servis çağırmanız gerekirken bazı durumlarda ise bu gerekmez çağrı merkezi çalışanlarımız ile telefon desteği alarak cihazınızdaki soruna anında çözüm bulabilirsiniz.

Maltepe Mitsubishi Klima Servisi

Biz Maltepe Mitsubishi Klima servisi olarak cihaz bakımlarınızı yılda bir kez düzenli olarak yaptırmanızı öneriyoruz. Cihazınızın ilk montajı yapılırken servis ekiplerimiz cihazınıza bakım yaptırma zamanları ile ilgili tarafınıza bilgi aktarıyor olacaktır. Klima arızalarında cihaz bakımı çok önemlidir. Klimanızın periyodik olarak bakımlarını ne kadar düzenli olarak yaptırırsanız cihazınız da yaş aldıkça arıza konusunda sıkıntı yaşamazsınız.

Maltepe Mitsubishi Klima Servisi

Maltepe Mitsubishi klima firması olarak klimanızın uzun ömürlü çalışma standardına ait olabilmesi için servis hizmeti veriyoruz, servis çalışmamız ‘Klimam çalışmıyor.’ ‘Aşırı gürültülü çalışıyor.’ ‘Klimam su kaçırıyor, ısıtmıyor, soğutmuyor.’ gibi sorunlarında uzman personel ile yanınızda bulunuyor ve tüm sorunlarınızı kökten tamamen çözüyoruz. Dilerseniz klima servisi olarak hangi alanlarda sizlere destek olduğunuzu maddeleyerek anlatalım.

  • Klima söküm, takım işlemleri,
  • Onarım ve arıza giderme işlemleri,
  • Arıza tespit ve çözüm işlemleri,
  • Klima montajı tamiri,
  • Klasik rutin bakım işlemleri vs.

Yukarıdaki 5 maddelik liste ile ilgili sizlerin de ihtiyacınız varsa hemen bize ulaşabilir, bu konularla ilgili kolayca destek alabilirsiniz.

Maltepe Mitsubishi Klima Servisi
Maltepe Mitsubishi Klima Servisi

Maltepe Mitsubishi Klima Bakım Servisi

Genel olarak bakıldığında klimalar günlük yaşantımızı sıcak ve soğuk dengesine oranlayarak kolaylaştırmaya çalışan teknolojik yeni nesil cihazlardır, fakat klima bakımları hakkında bilinmeyen bir hata bulunmaktadır. Bu hata; klima yalnızca bozulduğunda ya da hiçbir şekilde çalışmadığında klima servislerini aramak sorunudur. Klimalar genellikle belirli periyotlarda bakıma girmesi gereken teknolojik cihazlardır. Bizlerde Maltepe Klima Servisi olarak sadece bozulduğunda değil bakım işlemlerinde de yanınızda olduğunu belirtmek istiyoruz.

Maltepe Mitsubishi Klima Arıza Servisi

İstanbul gibi bir metropolde yaşıyorsanız ve bir klima sahibi iseniz Mitsubishi klima arızaları gibi konularda sık sık arama yapıyor olmalısınız. Bunun sebebi ise şehrin oldukça kalabalık olması ve klimanın dönem dönem çok yoğun dönem dönem çok hızlı sıcak soğuk geçişleri yapmak zorunda olmasıdır diyebiliriz. Bu geçişler yapılırken, Maltepe klima servisi olarak bizler hep yanınızdayız ve klima söküm takım, tamir, bakım onarım gibi konularda sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.


ŞİRKET ADI: MALTEPE MİTSSUBİSHİ KLİMA SİSTEMLERİ İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LTD ŞTİ


ADRES: Cevizli, Orhan Gazi Caddesi, Maltepe/İstanbul


TELEFON: 0216 355 00 01 – 0555 511 2728


ÇALIŞMA SAATLERİ: PAZARTESİ-CUMA: 08:30 – 18:30

CUMARTESİ: 09:00 – 17:00