Beykoz Mitsubishi Klima Servisi
Beykoz Mitsubishi Klima Servisi Beykoz’da Klima Servis ve onarım hizmeti vermekteyiz.

Beykoz Mitsubishi Klima Servisi 

 Beykoz Mitsubishi Klima Servisi , İstanbul’un en kaliteli hizmet veren firmasıyız. Hizmetlerimizden ödün vermiyoruz. Mitsubishi marka klimalarda bakım önemlidir. Klimalar en çok bakıma ihtiyaç duyan cihazlardır. Bakım ve onarım hizmetlerini sorunsuz gerçekleştiriyoruz. İyi hizmet verebilmek için uzun yıllardır bu sektörde bulunmak ve deneyim sahibi olmak gerekir. Mitsubishi Klima Servisi olarak uzman ve gerekli eğitimi almış kadromuz ile sizlere hizmet vermekteyiz. Firma olarak uzun yıllardır müşteri memnuniyetini ön plana alarak güzel işler başardık. İstanbul’un en iyi klima servislerinden biri olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Beykoz Mitsubishi Klima Servisi 
Beykoz Mitsubishi Klima Servisi

Mitsubishi Klima Servisi 

Çalışanlarımız tüm gerekli eğitimleri görmüş ve uzun yıllık deneyimleri ile uzman kadromuz siz değerli müşterilerimiz için 7/24 çalışmaktadır.  Biz Beykoz Klima Servisi olarak, tüm Mitsubishi klimalar bakım, onarım, kurulum, vb. Biz gerçekleştirmek ve uygun fiyatlarla siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz.

Beykoz Klima Servisi 

Klimalar artık ısıtma cihazları arasında en çok tercih edilen cihazlar arasında girmiştir. Aynı gün hizmet vererek müşteri memnuniyetini sağlamayı başardık. Klima hizmetleri ile oluşan bu hizmetler sertifikalı ve deneyimli çözümler gerektirir. Klimalarda bakımı yılda en az bir kez yapılmalıdır. Bunun nedeni, tüm yaz durmadan çalışmasıdır ve sonuç olarak parça deforme olmuştur. Filtre, polen ve toz temizleme, havadaki toz parçacıkları cihaz ile doldurulur. Bu tozlar mekanizmayı sıkıştırır. Firmamıza ulaşarak hizmetlerden yararlanabilirsiniz. 7/24 hiç durmadan hizmet veriyoruz.

Beykoz Mitsubishi Klima Servisi

Filtrelerin temizlenmesi, fan bölümünün temizlenmesi, polen ve tozun temizlenmesi, klima servis seçeneklerinin en önemli servis kategorisini oluşturmaktadır. Soğutmanın en önemli seçeneklerinden biri olan klimalar ile yaz aylarınız daha serin olacaktır. Bakım sürecinde ihmal edilen tüm seçenekler, yaz aylarında ısıdan bunalmanıza neden olabilir. Klimaların sesi farklıdır. Havalandırma olmadan klima, havayı elektrik tükettiği şekilde soğutmaz. Bu nedenle, bakım işlemi mümkün olduğunca çabuk yapılmalıdır. Tüm işlerde olduğu gibi, uzman klima servis işlemleri için tercih edilmelidir. Bu kategoride bizi aradığınızda, ekiplerimiz mümkün olan en kısa sürede adresinize ulaşır. Etkili çözüm yöntemleri ile hizmet veren ekiplerimiz yetenekli profesyonellerden oluşur. Parça temini ve profesyonel tasarım seçenekleri uzmanlara bırakılmıştır. Günün her saatinde hizmet veren ekiplerimiz, güncel ekipman ve çalışma tekniklerine sahiptir.

 

Beykoz Mitsubishi Klima Servisi 
Beykoz Mitsubishi Klima Servisi

 Klima Servisi

Klimanızı odanızın veya ofisinizin büyüklüğüne göre seçmelisiniz aksi taktirde işlevini tam olarak görmeyebilir. Klima seçiminden sonra bu klimaların bakım ve onarımı kontrol altına alınmalıdır. Bu sektörün en deneyimli çalışanlarına sahibiz. Sertifikalı ve deneyimli kategorilerde hizmet veren Firmamız çözüm üretmeye devam etmektedir. İhtiyaç duyduğunuz her anda 7/24 çalışarak sizlere hizmet vermekteyiz.

Beykoz Mitsubishi Klima Servisi

Beykoz Mitsubishi klima firması olarak klimanızın uzun ömürlü çalışma standardına ait olabilmesi için servis hizmeti veriyoruz, servis çalışmamız ‘Klimam çalışmıyor.’ ‘Aşırı gürültülü çalışıyor.’ ‘Klimam su kaçırıyor, ısıtmıyor, soğutmuyor.’ gibi sorunlarında uzman personel ile yanınızda bulunuyor ve tüm sorunlarınızı kökten tamamen çözüyoruz. Dilerseniz klima servisi olarak hangi alanlarda sizlere destek olduğunuzu maddeleyerek anlatalım.

  • Klima söküm, takım işlemleri,
  • Onarım ve arıza giderme işlemleri,
  • Arıza tespit ve çözüm işlemleri,
  • Klima montajı tamiri,
  • Klasik rutin bakım işlemleri vs.

Yukarıdaki 5 maddelik liste ile ilgili sizlerin de ihtiyacınız varsa hemen bize ulaşabilir, bu konularla ilgili kolayca destek alabilirsiniz.

Beykoz Klima Arızaları

İstanbul gibi bir metropolde yaşıyorsanız ve bir klima sahibi iseniz Beykoz klima arızaları gibi konularda sık sık arama yapıyor olmalısınız. Bunun sebebi ise şehrin oldukça kalabalık olması ve klimanın dönem dönem çok yoğun dönem dönem çok hızlı sıcak soğuk geçişleri yapmak zorunda olmasıdır diyebiliriz. Bu geçişler yapılırken, Beykoz klima servisi olarak bizler hep yanınızdayız ve klima söküm takım, tamir, bakım onarım gibi konularda sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.


ŞİRKET ADI: BEYKOZ MİTSUBİSHİ KLİMA SİSTEMLERİ İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LTD ŞTİ


ADRES: Gümüşsuyu 34820 Beykoz/İstanbul


TELEFON: 0216 355 00 01 – 0555 511 2728


ÇALIŞMA SAATLERİ: PAZARTESİ-CUMA: 08:30 – 18:30

CUMARTESİ: 09:00 – 17:00