Klima ve Kombi Servisi Arıza Bakım ve Onarım Hizmetleri

Hizmet Bölgelerimiz

Yayla Klima Servisi

Hizmet Bölgelerimiz

Yayla Klima Servisi

Tuzla Yayla Klima Servisi

Yayla Klima Servisi olarak yayla mahallesine klima servis hizmeti vermekteyiz.  Yayla Klima Servisi cihazlarınızın yaz mevsiminde daha çok serinliği kış mevsiminde ise sıcaklığı doyasıya hissetmenizi sağlamak amacıyla saat ve gün ayrımı yapılmadan haftanın her günü siz değerli müşterilerime hizmet vermektedir. Cihaz montajlarınızı bakımını ve onarımı adına tüm işlemleri gerçekleştirmekteyiz. 7 gün 24 saat müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Yayla Klima Servisi

Klima servisimizin her zaman önceliği müşterilerimizin memnuniyeti olmuştur. Bu sebeple her zaman doğru ve güvenilir hizmet vermekteyiz. Siz değerli müşterilerimiz kaliteli hizmetlerimizden yaralanabilesiniz diye haftanın her günü saat sınırlaması olmadan çalışmaya devam etmekteyiz. Cihazın bulunduğu ortamda kontrollerimi sağlayıp verimli çalışması adına tüm işlemleri gerçekleştirmekteyiz. Her zaman arkamızda mutlu ve ekibimize son derece güvenen müşteriler bırakmaktayız.

Klima Servisi

Uzman kadromuz ile cihaz sorunlarınıza anında müdahale edebilir cihaz problemlerinizi aynı zamanda çözebiliriz. Çağrı merkezi aracılığımız ile cihazınızda sorun yaşadığınızda her koşulda evinize servis çağırmak durumunda kalmazsınız, çağrı merkezi çalışanlarımız telefon desteği ile cihaz sorununuzun çözülmesi konusunda destek olacaktır. Siz değerli müşterilerimizin tüm koşullarda yanındayız.

Cihaz bakımlarınızın düzenli olarak yapılması çok önemlidir. Servisimiz tarafından gaz dolum ve bakım işlemleri yapılmaktadır.  Klima teknik servisi müşterilerinin sorunlarına her zaman hızlı çözümler bulmaktadır. Gaz dolum işlemleri firmamız tarafından özenle yapılmaktadır. Gazın kalitesi klimanızı doğrudan etkiler. İyi olmaz ise cihazınızın verimliliğini ve çalışma kalitesini etkiler. Gaz sisteminin tam olarak hangi gaz üzerinde çalıştığını bilmek gerekir. Doldurulacak gazdan sonraki işlem, gerekli basınç değerlerini yazdırma işlemidir.

Tuzla klima servisi, Mevsime göre, gaz dolum işlemi, klima gazını yılda en az 2 kez kontrol ederek yapılmalıdır. Cihaz bakımlarınızın düzenli olarak yapılmaması cihazınızda arızaya neden olabilir. Düzenli olarak bakım yaptırmamak belli bir süre sonra cihazınızda arızaya neden olacaktır. Bu sebeple cihaz bakımlarınızı düzenli olarak yaptırmanız gerekmektedir. Bu nedenle, klima kurulumunuz uzman bir teknik servis tarafından yapılmalıdır. Cihaz bakım hizmetleri için haftanın her günü sizlere hizmet vermekteyiz.

Cihazınızda meydana gelen arızalar ve gerekli tüm bakım işlemleri için firmamız ile iletişime gün geçebilir gerekli tüm hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. 7 gün 24 saat marka ve model ayrımı yapılmadan cihaz parça değişimlerinizde parça tedariki konusunda sıkıntı yaşamayacağınız hizmetler vermekteyiz.  bölgesinin tüm beyaz eşyalar konusunda ve cihaz arızalarına çözüm konusunda en çok aranana ve tercih edilen servisi olduk. Her zaman müşterilerimizin hizmetindeyiz.

 

 

Tuzla Yayla Mahallesi Klima Servisi 

Tel : 0216 599 03 32

Call Now ButtonTıklayın Bizi Arayın Oziwa Oziwa