Kadikoy Airfel Klima Servisi

Kadıköy Airfel Klima Servisi 

Kadıköy Airfel Klima Servisi, Airfel Klima Servisi Kadıköy, Airfel Klima etkin hizmetinde çalışan profesyonel kadromuz, yaptıkları görevleri en üst düzeyde titizlikle yerine getirmekteyiz. Klima bakım ve onarım ve montaj hizmetleri hızlı ve güvenilir olarak teknik servis konusunda uzman çalışanlarımız tarafından yapılmaktadır. Siz değerli müşterilerimize saat ve gün sınırlaması koymadan 7/24 Klima servis hizmet anlayışımız ile destek olmaktayız. Sadece Kadıköy bölgesi olarak sınırlandırma yapmadan İstanbul ve tüm ilçelerine servis imkanı sunmaktayız.

Kadıköy Airfel Klima Servisi
Kadıköy Airfel Klima Servisi

Kadıköy Airfel Klima Servisi 

Yapmış olduğumuz her işlemden sonra 1 yıl işçilik ve garanti hizmeti vermekteyiz. Bu sebeple adresinize tekrar servis çağırdığınızda ücret ödemek durumunda kalmayacaksınız. Hizmetlerimiz klimalar, montaj ve sökme hizmetleri, onarım ve onarım hizmetleri rutin bakım içerir. Kadıköy Airfel Klima Servisi, siz değerli müşterilerimize sınırsız servis hizmeti sunmaktadır. İstanbul Klima Servisi firması olarak garantili ve satın alma konusunda memnuniyet odaklı çalışıyoruz ve bu sayede İstanbul bölgesinin en çok tercih edilen Klima Servisi olduk. Adreslerinizin en çok aranan beyaz eşya konusundaki en güvenilir servisiyiz.

Kadıköy Airfel Klima Servisi

Airfel Klima Servisi Kadıköy, Kadıköy klima servisi, İlçedeki mobil aletler ve uzman ekiplerimizin ile tüm mahallelere hemen hizmet vermektedir. Titiz personelimiz, maksimum cihaz performansı için titiz çalışmalarda bulunuyor. Periyodik bakım rutini ile birçok klima hastalığı önler.

Periyodik klima bakımının bir gereklilik olduğunu unutmamalıyız. Sonuç olarak sürekli çalışan bir cihaz olduğu için arıza vermesi çok doğal fakat cihaz bakımı hem sağlığınız hem de cihaz ömrünüzün uzaması konusunda çok büyük derecede önem taşımaktadır.

Kadıköy Airfel Klima Servisi 

Uzun veya kısa süreli klima periyodik bakım süresini etkilemez. Çünkü, işe yaramazsa bile, cihaz bulunduğu ortamdan doğrudan etkilenebilir. Servisimiz ile iletişime geçerseniz cihaz kontrollerini adresinizde daha sağlıklı bir şekilde yapabiliriz. Klimalar kompresör içinde gaz soğutma sağlar. Bu gaz, cihazın neden olduğu aşınma şeklinde eksik veya aşırı, aynı zamanda daha fazla enerji tüketimine neden olur. Klimanın çalışma prensibi, sıvı sıvıyı belirli bir basınç altında istenilen sıcaklıkta buharlaştırmak ve buğuyu devletten tekrar sıvıya dönüştürmektir. Bu, kompresör tarafı tarafından sıvılaştırılmış bir dönüşüm malzemesi olan gazın emilimi işlemidir. Sağladığımız tüm onarım hizmetleri şirketin garantisi altında sağlanır ve kayıtlıdır.

Kadıköy Airfel Klima Servisi 

Klima servisiniz ile ilgili her türlü sorunu çözmek için Kadıköy Klima Servisi olarak, uzman personelimiz ve mobil servis araçlarımız ve çağrı merkezi çalışanlarımız ile hizmetinizdeyiz. Klima bakımı, tesisatı, klima tamir ve klima gaz dolum servisi hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Kadıköy Airfel Klima Servisi
Kadıköy Airfel Klima Servisi

Klima Servisi

En son teknoloji ürünleri, onarım ve onarım işleri, deneyimli özellikleri ile ilgilenen Firmamız çalışanları, tüketicilerin her türlü ihtiyacına uygun en rahat çözümü sağlamak amacıyla faaliyet göstermektedir. Periyodik klima bakım, klima tamir ve onarım işleri, söküm ve montaj hizmetleri ve servis hizmetleri kaliteli ve özenli bir şekilde sağlanan hizmetlerimiz arasındadır. Hızlı ve uygun fiyatlı hizmetler ile klima hizmetleri konusunda uzaman çalışanlarımızdan destek alabilirsiniz. 7 gün 24 saat Kadıköy Airfel Klima Servisi olarak hizmet vermekteyiz.

Kadıköy Airfel Klima Servisi

Kadıköy Airfel klima firması olarak klimanızın uzun ömürlü çalışma standardına ait olabilmesi için servis hizmeti veriyoruz, servis çalışmamız ‘Klimam çalışmıyor.’ ‘Aşırı gürültülü çalışıyor.’ ‘Klimam su kaçırıyor, ısıtmıyor, soğutmuyor.’ gibi sorunlarında uzman personel ile yanınızda bulunuyor ve tüm sorunlarınızı kökten tamamen çözüyoruz. Dilerseniz klima servisi olarak hangi alanlarda sizlere destek olduğunuzu maddeleyerek anlatalım.

  • Klima söküm, takım işlemleri,
  • Onarım ve arıza giderme işlemleri,
  • Arıza tespit ve çözüm işlemleri,
  • Klima montajı tamiri,
  • Klasik rutin bakım işlemleri vs.

Yukarıdaki 5 maddelik liste ile ilgili sizlerin de ihtiyacınız varsa hemen bize ulaşabilir, bu konularla ilgili kolayca destek alabilirsiniz.


ŞİRKET ADI: KADIKÖY AİRFEL KLİMA SİSTEMLERİ İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LTD ŞTİ


ADRES: Sahrayı Cedit 34734 Kadıköy/İstanbul


TELEFON: 0216 355 00 01 – 0555 511 2728


ÇALIŞMA SAATLERİ: PAZARTESİ-CUMA: 08:30 – 18:30

CUMARTESİ: 09:00 – 17:00