Klima ve Kombi Servisi Arıza Bakım ve Onarım Hizmetleri

Hizmet Bölgelerimiz

Çavuşoğlu Klima Servisi

Hizmet Bölgelerimiz

Çavuşoğlu Klima Servisi

Kartal Çavuşoğlu Klima Servisi

Firma olarak kartal ilçesinin Çavuşoğlu mahallesine hizmet vermekteyiz. Bu sayede klimalarınızı çok daha uzun soluklu bir halde aynı verim ile kullanabilirsiniz. Klimanızı profesyonel olmayan servislere emanet etmeyin. Çünkü klimanızın doğru çalışması ve doğru kurulum yapılması çok önemlidir. Bakım hizmetleri yılda 2 kere kış ve yaz mevsimlerinin öncesinde alındığında klimadaki problemler önceden engellenebilir.

Çavuşoğlu Klima Servisi

Çavuşoğlu Klima Servisi , Klima cihazları yaz ve kış mevsimleri boyunca kullanıldıktan sonra içlerinde bulunan filtreler dolayısıyla toz, kir ve mikroorganizmaları biriktirmektedirler. Bu benzer biçimde bir durumda uzun süre bakım gerçekleştirilmemiş cihazınız sağlık problemlerine yol açabilir. Bu gibi sorunlarla karşılaşmak istemiyorsanız klimanıza periyodik bakım yaptırmalısınız.

Klima Servisi

Kartal Klima Servisi olarak kullandığımız kimyasal ilaçlar yardımıyla klima içerisinde birikmiş olan tüm toz ve mikroplar arındırılarak temiz bir hava oluşturmasına yardımcı olur. Klimadan su geliyorsa öncelikle klimanın iç ünitesinden mi yoksa dış ünitesinden mi su gelindiğine bakılır. Su dış üniteden geliyorsa bu çoğu zaman normaldir. İç ünitede bulunan rutubet gider yardımıyla dışarıya aktarılır. Dış ünitenin montajı muntazam bir halde yapılmamışsa su akıtması normaldir. Bu durumda teknik servise danışılması gerekir. Fakat klimanın iç ünitesinde su akıntısı oluyorsa bu normal bir durum değildir.

Klima Servisi

Klima sistemlerinde meydana gelen bir başka mesele ise klima gaz sorunu olmuştur. Klima gaz problemi çok fazla sık rastlanan sorundur. Bu probleminin klimanın düzensiz çalışmasıdır. Bu durumda klimanın kontrol edilmesi ve yetkililer tarafından denetlenmesi gerekir. Alanında yetkin, tecrübeli ve eğitimli ekiplerimiz ile klimalarınızın tüm gereksinimlerinde hızlı ve güvenilir çözümler üretiyoruz.  Klima servisi olarak klimalarınızdan en iyi verimi en az maliyet ile almanızı sağlıyor, cihazlarınızın kullanım ömrünü uzatarak daha iyi günlerde kullanmanızı sağlıyoruz. Firmamıza ulaşarak hizmet alabilirsiniz.

Çavuşoğlu Klima Servisi

Klima servisi olarak klimaya dair her türlü ihtiyaçlarınıza uzman ekibimiz ile destek sağlıyoruz. Klima kullanımın da dikkat edilmesi ve bilinmesi gerekenler dışında klimanın kurulumunu yapacağınız yerde önemlidir. Klimalar, senenin dört mevsiminde kullanılan ürünlerdir. Özellikle yazları serinlemek için tercih edilen klimalar soğuk havalarda da ortamın ısıtılmasına yardımcı olurlar. Bununla birlikte tüm elektronik cihazlar şeklinde klimaların da süre zaman bakımlarının yapılması, kontrollerinin edilmesi gerekir. Bakımı yapılmayan klimaların verimi düşer, enerji tüketimi artar ve faturalarınızı kabartır. Bununla beraber klimalarınızın kullanım ömrü de azalır. Firmamıza ulaşarak klima ile ilgili her sorundan uzun vadeli kurtulabilirsiniz.

 

Call Now ButtonTıklayın Bizi Arayın Oziwa Oziwa