Kartal Denki Klima Servisi
Kartal Denki Klima Servisi Olarak Kartal ‘da Klima Servis ve onarım hizmeti vermekteyiz.

Kartal Denki Klima Servisi

Kartal Denki Klima Servisi, Firma olarak kartal ilçesinde Denki marka klimalara teknik servis hizmeti sağlamaktayız. Değiştirilen her parça için 1 yıl garanti hizmeti sağlamaktayız. Değiştirdiğimiz her parçayı orijinal kullanmaktayız. Yılın belirli zamanlarında düzenlenen eğitim seminerleri ile Denki markalı ürünler, kusurlarını onarmak için eğitimlere sürekli olarak gönderilir. Yüksek kalite sunarak müşterilerin güvenini kazanmayı başardık.

Kartal Denki Klima Servisi
Kartal Denki Klima Servisi

Kartal Denki Klima Servisi

Ergonomik fiyatlar ile uzun vadeli çözümler üretmekteyiz. Klima ve hizmet olarak, Kartal bölgesi için uzman personelimizle birlikte evinize geldiğimizde kısa sürede uzun vadeli sonuçlar üreterek siz değerli müşterilerimizin yüzünü güldürüyoruz. İlk günden bu yana her zaman müşteri memnuniyetini ön plana alarak çalıştık.

Denki Klima Servisi

Günümüzde klimalar en çok kullanılan ısıtma cihazları arasında girmeyi başarmıştır. Firmamızın çalışan kadrosu kendine güvenen ve gerekli tüm eğitimi görmüş uzman kişilerden oluşmaktadır. Denki marka klimalara kullanıma başlandığından beri her zaman en iyi klimalar arasında girmeyi başarmıştır. Kartal bölge servisi, yaz boğucu sıcaklıklarında gerekli olan yeterli ekipman ve ekipmana sahip

Klima Servisi

Yüksek verimlilik ve ısıtma Denki klimalar ile doğrudan akım motor kompresörleri ve enerji sınıfı daha az enerji klimalar %35 daha az enerji ile daha az enerji tüketir. Bu bize Denki Ev Cihazının ne kadar çevre dostu olduğunu gösterir. Klima bakım onarım işlerini çok uzun yıllardır kartal ilçesinde yürütmekteyiz.

Kartal Klima Servisi

Dayanıklı tüketici cihazlarının bakımı ve onarımı 1 yıllık bir süre ile garanti hizmeti sağlıyoruz. Arızaların onarılmasından sonra ortaya çıkabilecek aynı şikayetlerin bir sonucu olarak şarj edilmeyeceksiniz. Servis altyapısı yetkili servis teknisyenleri, arızalar ve bakım şikayetleri için destek ekibimizi arayın.

Kartal Denki Klima Servisi
Kartal Denki Klima Servisi

Çok uzun yıllardır klima servis sektöründe hizmet veren kartal Denki Klima Servisi, alanında yeterince deneyimli ve uzmandır, mobil ekiplerle hizmet vermeye ve 7/24 devam etmektedir. Klima bakımının kullanım sıklığında bulunan hava nemi, yılda 2 kez değişen değişkenlerin tozlaşmasına göre, bunu yapmanızı öneririz. Her altı ayda bir klimaya dikkat ettiğinizde, havada oluşabilecek mikroplardan arınmış olursunuz ve klimanızın ömrünü önemli ölçüde uzatmış olursunuz. Hizmet verilen klimaların da enerji açısından verimli olduğunu lütfen unutmayın. Denki Klima Servisi, Denki klima bakımı, Denki klima arızası, Denki klima tertibatı vb. gibi. Denki klima hizmetleri sağlanmaktadır. Firmamıza ulaşarak en iyi hizmeti alabilirsiniz.

Kartal Denki Klima Bakımı Servisi

Genel olarak bakıldığında klimalar günlük yaşantımızı sıcak ve soğuk dengesine oranlayarak kolaylaştırmaya çalışan teknolojik yeni nesil cihazlardır, fakat klima bakımları hakkında bilinmeyen bir hata bulunmaktadır. Bu hata; klima yalnızca bozulduğunda ya da hiçbir şekilde çalışmadığında klima servislerini aramak sorunudur. Klimalar genellikle belirli periyotlarda bakıma girmesi gereken teknolojik cihazlardır. Bizlerde Kartal Klima Servisi olarak sadece bozulduğunda değil bakım işlemlerinde de yanınızda olduğunu belirtmek istiyoruz.

Kartal Denki Klima Arızaları

İstanbul gibi bir metropolde yaşıyorsanız ve bir klima sahibi iseniz Kartal klima arızaları gibi konularda sık sık arama yapıyor olmalısınız. Bunun sebebi ise şehrin oldukça kalabalık olması ve klimanın dönem dönem çok yoğun dönem dönem çok hızlı sıcak soğuk geçişleri yapmak zorunda olmasıdır diyebiliriz. Bu geçişler yapılırken, Kartal Denki klima servisi olarak bizler hep yanınızdayız ve klima söküm takım, tamir, bakım onarım gibi konularda sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

Kartal Denki Klima Servisi

Kartal Denki klima firması olarak klimanızın uzun ömürlü çalışma standardına ait olabilmesi için servis hizmeti veriyoruz, servis çalışmamız ‘Klimam çalışmıyor.’ ‘Aşırı gürültülü çalışıyor.’ ‘Klimam su kaçırıyor, ısıtmıyor, soğutmuyor.’ gibi sorunlarında uzman personel ile yanınızda bulunuyor ve tüm sorunlarınızı kökten tamamen çözüyoruz. Dilerseniz klima servisi olarak hangi alanlarda sizlere destek olduğunuzu maddeleyerek anlatalım.

  • Klima söküm, takım işlemleri,
  • Onarım ve arıza giderme işlemleri,
  • Arıza tespit ve çözüm işlemleri,
  • Klima montajı tamiri,
  • Klasik rutin bakım işlemleri vs.

Yukarıdaki 5 maddelik liste ile ilgili sizlerin de ihtiyacınız varsa hemen bize ulaşabilir, bu konularla ilgili kolayca destek alabilirsiniz.


ŞİRKET ADI: KARTAL DENKİ KLİMA SİSTEMLERİ İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LTD ŞTİ


ADRES: Karlıktepe 34870 Kartal/İstanbul


TELEFON: 0216 355 00 01 – 0555 511 2728


ÇALIŞMA SAATLERİ: PAZARTESİ-CUMA: 08:30 – 18:30

CUMARTESİ: 09:00 – 17:00