Tronic klima servisi 1

Klima Servisi Tronic

 Firma olarak siz değerli müşterilerimize 7/24 kesintisiz hizmet veriyoruz. Siz Değerli müşterilerimizin tüm sorunlarına çözüm bulmak için uzman kadromuzla İstanbul’un tüm ilçelerine Tronic Klima Servisi olarak hizmet ediyoruz. Klima sorunlarınıza en kısa sürede uzun vadeli çözümler uyguluyoruz. İstanbul’un tüm bölgelerine kaliteli klima ve bakım hizmetleri sunan bir firmadır. Önceliğimiz siz değerli müşterilerimize yüksek ve kaliteli hizmet sunmak aynı zamanda klima servis alanında en iyi hizmeti sağlamaktır.

Klima Servisi Tronic

 Alanında uzman ve eğitimli çalışanlarıyla hizmet sunan ve uzun yıllara ait deneyimlerini müşterileri ile paylaşmaktan gurur duyan bir şirkettir. Firmamız ihtiyaç duyulan her noktada İstanbul ve çevresine hizmet vermektedir. Tüm İlçelerde Klima Teknik Servisi, deneyimli ve alanında uzmanlaşmış teknik personelleri ve profesyonel ekipmanlar ile temiz ve doğru yapılmaktadır.

havalar isindi klima hastaligina dikkat 1528776286 1

Tronic Klima Servisi

Garanti ve yedek parça konusunda sorun yaşamayacağınız aynı zamanda montaj servis hizmetlerinin onarımı, bakımı, değiştirilmesini sağlanmaktayız. Firmamız müşteri memnuniyetini önemseyerek 7 gün 24 saat  hizmet anlayışı ile klima hizmeti vermekteyiz.  Tronic bölgesinde bir telefon kadar yakınız. Klima cihazları genellikle yaz aylarında, bir arızaya neden olabilir. Klimalarda oluşabilecek arızalar noktasında tüm yedek parçaları tedarik eden Firmamız, arızalara en hızlı şekilde çözüm bulmaktadır. Firmamız tarafından 1 yıl boyunca güvence ve garanti altına alınır.

Klima Servisi

Uzun yıllara dayanan tecrübeli çalışanlarımız, İstanbul genelinde tek bir merkezde tüm adreslere ulaşabilen servis ekipleri ile klima hizmeti sunmaktadır. Tüm marka ve model klima cihazları servis sırasında aynı özenle tamir edilebilir.

Tronic Klima Montajı

 Gerekli donanım ve bilgilerle servis ekiplerimiz oluşturulmuştur. Çağrı merkezimiz 7 gün 24 saat güler yüzlü personelimiz tarafından taleplerinize zamanında cevap verebilir, adresinize en kısa sürede yönlendirilen servis ekiplerimiz, gerekli kontrolleri yaparak klimanızı tekrar eski haline getirebilir

Tronic Klima Bakımı

Firma olarak makul fiyat olanakları sağlıyoruz. Klima ile ilgili bir sonununuz varsa size bir telefon kadar uzağız.