Ataşehir Regal Klima Servisi
Ataşehir Regal Klima Servisi Ataşehir ‘de Klima Servis ve onarım hizmeti vermekteyiz.

Ataşehir Regal Klima Servisi 

 Ataşehir Regal Klima Servisi, Klimanıza her yıl düzenli bakım yaptırmalısınız. Klimalar havanın derecesini düşürmek veya yükseltmek için kullanılır. Ataşehir Regal Klima Servisi, Bakım yaptırmak klimanızdan az enerji ile fazla verim almanızı sağlar. Bakım yaptırmamak filtrelenin dolmasına sebep olur bu da insan sağlığı için doldukça zararlıdır. Klima, çevrenin sıcaklığını hiç durdurmadan devrede kalır ve istenilen dereceye kadar getiremez. İçeride su damlamaya başlar.

Regal Klima Servisi Ataşehir

Ataşehir Regal Klima Servisi
Ataşehir Regal Klima Servisi

Firma olarak hizmet vererek müşterilerimizin daha ucuz faturalarla karşılaşmasını sağlamaktayız. Randevu sistemi ile bütün gün evde servis beklemek zorunda kalmayacaksınız. Aynı gün evinize gelerek en iyi klima servis hizmetini veriyoruz. İşlem sonrası size bir form verilecek. Bu formda, Şirketimizin telefon numarası ve teknik ekibimize kolayca ulaşmanız için adres ve telefon bilgilerine sahibiz.

Ataşehir Regal Klima Servisi

Klimalarla ilgili her türlü sorunda bize ulaşarak en iyi klima servis hizmetini alabilirsiniz. Tüm sorunlar için destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Bu sektörün en kaliteli ve en güvenilir klima servis hizmetini vermekteyiz. Klima sökme ve montaj prosedürleri için, alıcı temsilcisine başvurun ve hizmet alabilirsiniz. Ataşehir klima Servisimizi her türlü ihtiyaç için arayabilirsiniz.

Klima Servisi

Ataşehir’in tüm mahallelerine Regal marka klimalara hizmet vermekteyiz. Her türlü teknik servis hizmeti sağlamaktayız. Klima arızaları, bu sorunların başında ne kadar klima suyunun geldiği çok şey olacak bir sorundur. Su klimadan gelirse, önce klimanın iç üniteden veya dış üniteden gelip gelmediğini kontrol edin. Su dışarıdan gelirse bu normaldir. İç ünitedeki nem gider yardımı ile aktarılır. Dış ünitenin montajı düzgün yapılmazsa, su akışı normaldir. Bu durumda, teknik servise danışılmalıdır.

Regal Klima Servisi

Klimalar evinizin veya ofisinizin hava derecesini düzenlemek için kullanılır. Klima alırken dikkate alınması gereken bazı konular vardır. Bu konular, alınan klimanın istenen şekilde çalışmasında daha verimli ve etkilidir. Güvenilir bir firmadan klima almalısınız sitemizde bulunan tüm klima markaları güvenilirdir.

Ataşehir Regal Klima Servisi
Ataşehir Regal Klima Servisi

Ataşehir Regal Klima Servisi

Dikkate alınması gereken diğer özellikler şunlardır: ısıtma durumunda iyi bir klima istiyorsanız, invertör teknolojisine sahip klimalar tercih edilmelidir, nemli klimalar çevrenin sağlıklı bir şekilde değiştirilebilmesini sağlamak için tercih edilmelidir, havada toz çeken klimalar ve atmosferde kir yaymayan klimalar tercih edilmelidir. Biz firma olarak klimalarınızı almanız için siz değerli müşterilerimize yardık etmekteyiz. Destek ekibimize ulaşarak en iyi klima servis hizmetini alabilirsiniz.

Ataşehir Regal Klima Servisi Bakım

Bu dönemde artık hemen hemen her evde bir veya birden fazla klima bulunduğunu yukarıda belirtmiştik. Sahip olduğunuz klimanın ömrünün sürekliliğini sağlamak istiyorsanız eğer ona iyi davranmanız ve belirli periyotlarda güvendiğiniz bir firmaya bakımını yaptırmanız gerekir.

Ataşehir Regal Klima Servisi olarak birçok alanda hizmet verdiğimiz gibi klimanızın bakımı konusunda da sizlere en iyi, en çevre dostu, en güvenilir çözümlerle gelmekteyiz.

Ataşehir Regal Klima Servisi

Ataşehir Regal klima firması olarak klimanızın uzun ömürlü çalışma standardına ait olabilmesi için servis hizmeti veriyoruz, servis çalışmamız ‘Klimam çalışmıyor.’ ‘Aşırı gürültülü çalışıyor.’ ‘Klimam su kaçırıyor, ısıtmıyor, soğutmuyor.’ gibi sorunlarında uzman personel ile yanınızda bulunuyor ve tüm sorunlarınızı kökten tamamen çözüyoruz. Dilerseniz klima servisi olarak hangi alanlarda sizlere destek olduğunuzu maddeleyerek anlatalım.

  • Klima söküm, takım işlemleri,
  • Onarım ve arıza giderme işlemleri,
  • Arıza tespit ve çözüm işlemleri,
  • Klima montajı tamiri,
  • Klasik rutin bakım işlemleri vs.

Yukarıdaki 5 maddelik liste ile ilgili sizlerin de ihtiyacınız varsa hemen bize ulaşabilir, bu konularla ilgili kolayca destek alabilirsiniz.

Ataşehir Regal Klima Servisi

Değişen hava şartlarına meydan okumak adına, özellikle şu teknolojinin büyük bir oranda değişim ve gelişim gösterdiği dönemde, artık hemen hemen her evde bir veya birden fazla klima bulunmaktadır. Bizde Ataşehir Regal Klima Servisi olarak sizlere profesyonel ekibimizle montaj hizmeti vermekteyiz. Bizim sayemizde memnun olmamanız pekte mümkün olmayacaktır.


ŞİRKET ADI: ATAŞEHİR REGAL KLİMA SİSTEMLERİ İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LTD ŞTİ


ADRES: Küçükbakkalköy 34750 Dudullu Osb/Ataşehir/İstanbul


TELEFON: 0216 355 00 01 – 0555 511 2728


ÇALIŞMA SAATLERİ: PAZARTESİ-CUMA: 08:30 – 18:30

CUMARTESİ: 09:00 – 17:00