Klima ve Kombi Servisi Arıza Bakım ve Onarım Hizmetleri

Hizmet Bölgelerimiz

Cevizli Klima Servisi

Hizmet Bölgelerimiz

Cevizli Klima Servisi

Kartal Cevizli Klima Servisi

Cevizli Klima Servisi ,  Cevizli Mahallesi Klima servisi olarak çalışanlarımızın hizmetleri son derece güvenilir ve garantilidir. Firmamız bünyesinde çalışan tüm çalışanlarımız Klima alanında gerekli olan tüm eğitimlerini tamamlanmış olup uzun yıllar boyunca yapmış olduğu çalışmalar ile her zaman çok daha fazla tecrübe edinmişlerdir.

 Cevizli Klima Servisi , Uzun yıllardır Cevizli Klima Servisi olarak hizmet vermekteyiz. Firma olarak cevizli mahallesine her marka klima için servis hizmeti vermekteyiz. Bu işe başladığımızdan beri firma olarak müşteri memnuniyetini ön plana alarak devam etmekteyiz. Alanında uzman ve eğitimli çalışanları ile Cevizli markasının ve farklı model beyaz eşyalarınızın da montajı bakımı ve tamir işlemlerini de yapıp her alanda siz değerli müşterilerimize destek oluyoruz.

Klima Servisi

Cevizli klima servisi olarak yapmış olduğumuz hep çalışmada bir yıl parça ve işçilik garanti hizmeti vermekteyiz bu sayede aksi durum olur cihazınıza aynı hata tekrar eder ise tekrardan servis ücreti ödemek durumunda kalmayacaksınız. Cevizli Klima servisi olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

Klima Servisi 

Kartal klima servisi ile kar elde edeceksiniz. Siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek adına 7/24 hizmet anlayışımız ve haftanın her günü açık çağrı merkezimiz ile teknik servis hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Yaşam alanlarınızı daha elverişli ve kış mevsiminde sizi ve ailenizi sıcak ortamlara kavuşturuyoruz. Cevizli marka değişen ve gelişen teknolojide son derece güzel ve kullanışlı ürünler üretmekte olup yaşam alanlarınızı daha iyi ve yaşanabilir hale getiriyor.

Cevizli Klima Servisi

Biz Cevizli Klima servisi olarak cihaz bakımlarınızı yılda bir kez düzenli olarak yaptırmanızı öneriyoruz. Cihazınızın ilk montajı yapılırken servis ekiplerimiz cihazınıza bakım yaptırma zamanları ile ilgili tarafınıza bilgi aktarıyor olacaktır. Klima arızalarında cihaz bakımı çok önemlidir.

Cihazınızın bulunduğu ortama açık olan ve bulunduğu ortamın havasını kullanan cihazlar baca Klima kazanları olarak adlandırılır. Cihazınızda bazı durumlarda adresinize servis çağırmanız gerekirken bazı durumlarda ise bu gerekmez çağrı merkezi çalışanlarımız ile telefon desteği alarak tüm sorunlarınızdan uzun vadeli kurtulabilirsiniz Hemen firmamıza ulaşarak kaliteli bir klima servis hizmeti alabilirsiniz.

 

 

 

Call Now ButtonTıklayın Bizi Arayın Oziwa Oziwa