Beko klima servisi 2

Beko Klima Servisi 

Beko Klima Servisi , Firmamız  klima, hizmet alanında profesyonel olarak hizmet vermek üzere kurulmuş olup, aynı gün İstanbul bölgesine  7/24 hizmet sağlamaktadır. Beko Klima servisi olarak yıllarca vermiş olduğu hizmet kalitesi ile Beko Klima markası olarak bölgenin en çok tercih edilen klima Servisi olmuştur.

 Beko Klima Servisi,  Vermiş olduğu hizmetler doğrultusunda her zaman  garantili işlere imza atmış yapmış olduğu işleri her zaman benimsemiştir. Klima hizmetimiz yanı sıra diğer servis ihtiyaçlarını da beraberinde getirmiştir.

Beko Klima Servisi ,  Klima servisimiz tüm marka klima ve Beyaz eşyalarını montajı kurulumu ve bakımı konusunda da hizmet vermektedir. Cihazlarının montajı sırasında servis ekiplerimiz tarafından bilgilendiriliyor olacaksınız.

  Beko Klima Servisi

  Beko Klima Servisi, Klima Ortamdaki sıcaklığı ayarlama yeteneği, ortamın konforunu arttırır,  kişinin dinlendiği ortamdaki havanın nem oranına dengeler. Düzenli olarak bakım yaptırmanız cebiniz ve sağlığınız için çok önemlidir. Beko Klima soğutma ve ısı çevrimini sadece ortamdan ısıyı düşürmek için kullanarak sıcaklığı düşürme ve çok fazla nem almak için ortamdaki taze havaya sahip olabilmeniz için çok büyük rol alır.

Klima Servisi ciddi anlamda tasarruf etmenizi sağlar. Faturalarınızın daha az meblağ olarak gelmesini sağlar. Klimaların bakımı klima ekibimizin tipi olan kimyasal ilaçlarla yapılır.

Klimalarınızın sadece soğutulması imkansız nem oranı ile ayarlanmalıdır. Klimanın çalışma yöntemi, sıvı Ayla’yı buhar durumundan sıvı duruma, sıvı halinin ise sıcaklığa dönüşmesini sağlar. Klima Servisi 7 gün 24 saat çağrı merkezi ile hizmet vermektedir. Mobil uygulaması ile çağrı merkezimize kolaylıkla iletişime geçebilir aynı gün servis hizmeti alabilirsiniz. Alanında uzman çalışanlarımız ile hızlı ve çözüm odaklı servis imkanı sunuyoruz. Yıllarca vermiş hizmetler İstanbul bölgesinde Müşterilerinin talebi üzerine güvenirliliğini kanıtlamıştır.

klima kombi servisi 1 scaled

Beko Klima Servisi Arıza

İstanbul da bulunan geniş servis ağımız ile cihazlarınızın arızası olduğunda aynı gün hizmet sağlayarak her gün en çok tercih edilen Beko Klima ve bakım servisi olmuştur. Hizmetlerimiz sadece Klima üzerine değil markası ne olursa olsun beyaz eşyalarınızın montajı kurulumu ve arızalarında da siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Cihazınızda arıza olduğunda uzun süre servis bekleme dönemine son veriyoruz. Biz Beko Klima Servisi olarak alanında uzaman çalışanları ile aynı gün servis imkanı sunuyoruz üstelik cihazınızın tamir işlemleri yapıldığında 1 yıl garanti imkanı sunuyoruz, çok nadir olasılıkla aynı sorun tekrara meydana geldiğinde müşterilerimizden kesinlikle ücret talep etmiyoruz.

Klima Servisi soğutulacak odanın özellikleri, soğutma amaçlı gerekli BTU değerini verir.  Klimaların soğutma değerini temsil eden birim, BTU kısaltılmış İngiliz Termal ünitesidir. Odanızı soğutmak için gereken BTU değerinin odanın özelliklerinden kesinlikle etkilendiğini görebileceksiniz. Firmamıza İstanbul bölgesinde Beko Klima servisi olarak birçok mahalle ve ilçede hizmetinizdeyiz. Klima Servisi hizmetimiz tam donanımlı aletlerimiz ile hizmet vermektedir. Müşterilerimize sağladığımız hizmet ve güler yüzlü personelleri olarak Beko Klima Servisi birçok bölgede hizmet vermekten mutluluk duyar. Siz değerli müşterilerimizde servisimizden hizmet almak için çağrı merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz.