Maltepe Bosch Klima Servisi
Maltepe Bosch Klima Servisi Olarak Maltepe’da Klima Servis ve onarım hizmeti vermekteyiz.

Maltepe Bosch Klima Servisi 

Maltepe Bosch Klima Servisi, Bu sektörün en köklü firmalarından biridir. Maltepe Bosch Klima Servisi kaliteli hizmeti ile müşterilerin memnuniyetini kazanmıştır. Klimalar hava düzeyini istediğiniz derecelere getirmek için kullanılan cihazlardır. Bu nedenle klimanıza düzenli bakım yaptırmalısınız.

Bosch Klima Servisi Maltepe

Maltepe Bosch Klima Servisi 
Maltepe Bosch Klima Servisi

Bosch Klima Servisi Maltepe olarak cihazlarınızı mümkün olduğunca çabuk onarır ve kaliteli hizmet sağlıyoruz. Firma olarak tüm Bosch marka klimalara servis hizmetimiz vardır. Onarılan klimalara 1 yıl işçilik garantisi altına alınıyoruz. Hızlı, kaliteli ve ergonomik hizmet verdiğimiz için müşterilerin güvenini kazanmayı başardık..

Maltepe Bosch Klima Servisi

7/24 siz değerli müşterilerimiz için klima bakım, onarım ve montaj işlerine hizmet vermekteyiz. Uzun yıllardır bu sektörde bulunmanın vermiş olduğu özgüven ile müşterilerin güvenini kazandık. Firma olarak size önerimiz klimanızda bir sorun oluştuğunda uzman olmayan bir ekiple çalışmayın. Bu size pahalıya patlayabilir.

Bosch Klima Servisi

Müşterilerin isteklerini biliyoruz ve buna göre hareket ediyoruz. İş ve sorumluluklarında eğitimli, donanımlı ve bilgili profesyonel kadromuz ile hizmet vererek büyümeye devam ediyoruz. Bir firma olarak, klimalara bakım, onarım ve bakım, sökme ve montaj, gaz şarjı, cihaz kontrolü ve filtre değiştirme hizmetleri sağlıyoruz. İklimlendirme konusunda lider olan firmamız, yüksek kaliteli ve orijinal, güvenilir yedek parçaları kullanarak teknik hizmet sunmaktadır.

Klima Servisi

Seçiminiz deneyimimizden geliyor ve cihazlara özel hizmet veriyoruz. Hizmetimize yaptığınız tüm işlemlerde, müşterilerimizin yararına tüm ödemeler için kolaylık sağlıyoruz. Klima Servisinizde yıllık bakım, sökme ve ekip çalışması durumunda çağrı merkezlerimizi arayarak Bosch klima hizmeti alabilirsiniz. Biz kaliteli ve hızlı hem de bizim özel personel ile bu sektörde uzmanım. Tüm klima modellerinde lider bir şirket haline geldik ve işini ciddiye alıyoruz.

Maltepe Bosch Klima Servisi 

Firmamıza ulaşarak en iyi klima bakım, onarım ve bakım hizmeti alabilirsiniz. Biz şirket olarak değiştirilen her parça için 1 yıllık bakım hizmeti vermekteyiz. 7/24 Bize ulaşarak kesintisiz hizmet vermekteyiz.

Maltepe Bosch Klima Bakım Servisi 

Genel olarak bakıldığında klimalar günlük yaşantımızı sıcak ve soğuk dengesine oranlayarak kolaylaştırmaya çalışan teknolojik yeni nesil cihazlardır, fakat klima bakımları hakkında bilinmeyen bir hata bulunmaktadır. Bu hata; klima yalnızca bozulduğunda ya da hiçbir şekilde çalışmadığında klima servislerini aramak sorunudur. Klimalar genellikle belirli periyotlarda bakıma girmesi gereken teknolojik cihazlardır. Bizlerde Maltepe Klima Servisi olarak sadece bozulduğunda değil bakım işlemlerinde de yanınızda olduğunu belirtmek istiyoruz.

Maltepe Bosch Klima Arıza Servisi 

İstanbul gibi bir metropolde yaşıyorsanız ve bir klima sahibi iseniz Bosch klima arızaları gibi konularda sık sık arama yapıyor olmalısınız. Bunun sebebi ise şehrin oldukça kalabalık olması ve klimanın dönem dönem çok yoğun dönem dönem çok hızlı sıcak soğuk geçişleri yapmak zorunda olmasıdır diyebiliriz. Bu geçişler yapılırken, Maltepe klima servisi olarak bizler hep yanınızdayız ve klima söküm takım, tamir, bakım onarım gibi konularda sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

Maltepe Bosch Klima Servisi 
Maltepe Bosch Klima Servisi

Maltepe Bosch Klima Servisi

Maltepe Bosch klima firması olarak klimanızın uzun ömürlü çalışma standardına ait olabilmesi için servis hizmeti veriyoruz, servis çalışmamız ‘Klimam çalışmıyor.’ ‘Aşırı gürültülü çalışıyor.’ ‘Klimam su kaçırıyor, ısıtmıyor, soğutmuyor.’ gibi sorunlarında uzman personel ile yanınızda bulunuyor ve tüm sorunlarınızı kökten tamamen çözüyoruz. Dilerseniz klima servisi olarak hangi alanlarda sizlere destek olduğunuzu maddeleyerek anlatalım.

  • Klima söküm, takım işlemleri,
  • Onarım ve arıza giderme işlemleri,
  • Arıza tespit ve çözüm işlemleri,
  • Klima montajı tamiri,
  • Klasik rutin bakım işlemleri vs.

Yukarıdaki 5 maddelik liste ile ilgili sizlerin de ihtiyacınız varsa hemen bize ulaşabilir, bu konularla ilgili kolayca destek alabilirsiniz.


ŞİRKET ADI: MALTEPE BOSCH KLİMA SİSTEMLERİ İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LTD ŞTİ


ADRES: Cevizli, Orhan Gazi Caddesi, Maltepe/İstanbul


TELEFON: 0216 355 00 01 – 0555 511 2728


ÇALIŞMA SAATLERİ: PAZARTESİ-CUMA: 08:30 – 18:30

CUMARTESİ: 09:00 – 17:00