Klima ve Kombi Servisi Arıza Bakım ve Onarım Hizmetleri

Hizmet Bölgelerimiz

Kemaltürkler Klima Servisi

Hizmet Bölgelerimiz

Kemaltürkler Klima Servisi

Sancaktepe Kemaltürkler Klima Servisi

Firma olarak her marka klimaya Kemaltürkler mahallesinde bakım, onarım ve montaj işlerinde hizmet vermekteyiz. Alanında uzman çalışanlarımız ve mobil uygulamamız ile ihtiyacınızın olduğu her zaman siz değerli müşterilerimize yardımcı olmaktayız. Cihazlarınızın montajı bakımı ve arızası olduğu durumlarda çağrı merkezimiz ile iletişime geçerek servisimizden destek alabilirsiniz. Firmamıza ulaşarak kaliteli bir klima servis hizmeti alabilirsiniz.

 Klima Servisi

Klima, belirli bir basınç altında istenen sıcaklıkta sıvı sıvının buharlaştırılması ve tekrar sıvı haline getirilmesi işlemidir. Bu, kompresör tarafı tarafından sıvılaştırılmış bir dönüşüm malzemesi olan gazın emilimi işlemidir. Mevsime göre, klimaya doldurulacak gazın basıncı doğrudan cihazın performansını etkiler. Cihaz Cihazınızın bakımı düzenli olarak yaptırdığınızda hem cihazınızın ömrünü uzatmış olurunuz hem de faturalarınız da yüksek meblağlar ödemek durumunda kalmazsınız. Cihaz bakımını düzenli olarak yaptırdığınızda cihaz ömrünüzü uzan yıllarca uzatmış olacaksınız.

 Kemaltürkler Klima Servisi 

Sancaktepe Klima Servisi olarak Bakımlarınızda gaz dolum işlemleri de çok önemlidir. Gaz dolumu mutlaka uzman ekipler tarafından yapılmalıdır. Yanlış yapılması konusunda cihazınızın çalışmasında sorun meydana gelebilir. Klima gazını kontrol ederek yılda en az 2 kez gaz dolum işlemi yapılmalıdır. Klimalara doldurulacak gazın kalitesi, yıl boyunca aldığınız verimliliği doğrudan etkiler. Gaz sisteminin tam olarak hangi gaz üzerinde çalıştığını bilmek gerekir. Doldurulması gereken gazdan sonraki süreç, gazın olması gereken basınç değerlerini yazdırma işlemidir. Klima Servisi , Cihazınızda yapılacak tüm onarım ve tamir işlemleri servisimiz tarafından müşterilerimizin sağlığını korumak ve destek olmak adına 1 yıl süreli ile garanti altına alınır. Klima Montajı, bir klimanın verimliliği açısından en önemli adımdır.

Kemaltürkler Klima Servisi

Siz değerli müşterilerimizin bizimle iletişimi kolaylaştırmak için mobil uygulamamız ile hizmetinizdeyiz. Aynı zamanda bazı durumlarda evinize servis çağırmak zorunda kalmazsınız çağrı merkezi çalışanlarımız ile telefon desteği alarak cihazınızın her türlü ihtiyacında hızlı çözümler ile Kemaltürkler Klima servisi olarak her zaman yanınızdayız.

 

Call Now ButtonTıklayın Bizi Arayın Oziwa Oziwa