Klima ve Kombi Servisi Arıza Bakım ve Onarım Hizmetleri

Hizmet Bölgelerimiz

Çınar Klima Servisi

Hizmet Bölgelerimiz

Çınar Klima Servisi

Maltepe Çınar Klima Servisi

Çınar Mahallesi Klima Servisi, olarak alanımız da uzman ve güler yüzlü çalışanlarımız ile haftanın her günü müşterilerimize servis hizmeti sağlamaktayız. Maltepe ilçesinde birçok mahalleye teknik servis olarak destek olmaktayız. Maltepe ilçesi sınırlı olmadan İstanbul un tüm ilçelerinde ve mahallelerinde Klima ve beyaz eşya olarak servis hizmeti sağlamakta olup aynı zamanda en çok tercih edilen teknik servis olduk.

Çınar Mahallesi Klima Servisi olarak müşterilerimizin onayını almış olup her zaman güvenlerini kazanmışızdır. Klima servisimiz 7/24 size hizmet veriyor ve sizin için çözümler üretmektedir. Uzun yıllara dayanan tecrübeleri ve her alanda uzman çalışanları ile Çınar Mahallesinde hizmetlerimize devam etmekteyiz. Klima Servisimiz günün her saati çalışmakta olup hizmetlerine devam etmektedir. Uzman kadromuz ile sorunlarınıza kısa zaman hızlı çözümler getiriyor ve sorununuza ortadan kaldırıyoruz.

Cihazınızdaki arıza gibi tüm işlemleri gerçekleştirmekteyiz. Adres değişikliği yapmak istediğiniz de söküm yapılması gözünüzü korkutmasın firma olarak söküm ve yeniden montaj işlemlerini de çok uygun fiyatlar ile yapmaktayız. Yeni almış olduğunuz cihazın marka ve modeli ne olursa olsun ayrım yapılmadan kurulum işlemlerini düşük meblağlar olarak yapmaktayız. Klimanızın bakım ve gaz dolum işlemlerini de yapmaktayız.

Çınar Klima Servisi Arıza

Maltepe Klima Servisi, Klimanız da arızalar meydana gelebilir. En çok rastlananlar arasında klimanızdan su gelebilir önce klimanın iç üniteden veya dış üniteden gelip gelmediğini kontrol etmeniz gerekmektedir. Su dışarıdan gelirse büyük sorun olmaz. İç ünitedeki nem gider yardımı ile aktarılır. Dış ünitenin montajı düzgün yapılmamış ise su akmasına neden olabilir ve su akışı sağlanır. Bu nedenle cihazlarınız da arıza yaşanmaması adına cihaz montaj işlemlerinin her zaman kaliteli bir teknik servise yaptırılması gerektiğini önermekteyiz.

Cihaz arızalarınız da yapmış olduğumuz her işlemden sonra 1 yıl garanti mutlaka vermekteyiz. Cihazınız da arıza olduğunda ve parça değişimi yapılması gereken durumlarda günlerce parça beklemek ve zor durumda kalmayacaksınız. Araçlarımız da her zaman beyaz eşyaların tüm parçalarının orijinalleri bulunmaktadır ve garantilidir artık cihaz arızları gözünüzü korkutmayacak gönül rahatlığı Çınar Mahallesi servisi olarak bizimle iletişime geçerseniz klima çözümlerinizden hızlıca kurtulabilirsiniz.

Klima Servisi

İstanbul’un tüm ilçelerine ve mahallelerine, özellikle de Çınar mahallesine 7/24 hizmet veriyoruz. Hizmetimiz büyük hizmet ağımız ile Çınar Mahallesinin her bölgesine hizmet sağlamaktadır. İstanbul’da faaliyet gösteren firmamız her türlü klima sorununuza çözüm sağlamaktadır. Firmamızdan aldığınız her hizmet garanti altına alınır. Uzman kadromuz ile en kısa sürede sorunlarınıza çözüm üretmekteyiz.

 

Call Now ButtonTıklayın Bizi Arayın