Maltepe Demirdokum Klima Servisi
Maltepe Demirdöküm Klima Servisi Olarak Maltepe’de Klima Servis ve onarım hizmeti vermekteyiz.

Maltepe Demirdöküm Klima Servisi

Maltepe Demirdöküm Klima Servisi, olarak Maltepe ilçesinin tüm mahallelerine kesintisiz hizmet vermekteyiz. Alanında uzman ve profesyonel çalışanları ile güler yüzlü ekiplerimiz ile birlikte Maltepe bölgesinde Demirdöküm marka Tüm klimalara bakım, onarım ve montaj işleriyle ilgili hizmet vermekteyiz. Bu sektörün en köklü firmalarından biri olmanın verdiği gaz ile müşterilerimizin güvenini kazandık.

Maltepe Demirdöküm Klima Servisi
Maltepe Demirdöküm Klima Servisi

Demirdöküm Klima Servisi 

Uzman çalışan kadromuz ile klimalarınıza uzun vadeli çözümler üretmekteyiz. Çağrı merkezimizi arayarak kesintisiz hizmet alabilirsiniz. Klimanızdan yeterli derecede verimlilik elde edemediğiniz zaman bizlere ulaşıp cihazınızdaki sorunlardan uzun vadeli kurtulabilirsiniz. Değiştirilen her parça için firmamız tarafından 1 yıl garanti hizmeti vermekteyiz. 7/24 hizmet vermekteyiz. Klima konusunda doğru bilgiler her zaman siz değerli müşterilerimiz ile paylaşılıyor ve sizlerin gözleri önünde servis işlemlerimiz gerçekleşmektedir.

Klima Servisi

Klimanızın bakımını yaptırmamanız halinde ömrü kısalır ve verimi azalır. Geçmişten bugüne yaptığımız her işte başarılı olduk. Yaptığımız her işte müşterinin onayını alıyoruz. Bu yüzden müşteri memnuniyetini firma olarak kazandık. Demirdöküm Maltepe Klima servisi olarak cihaz bakımınızı yılda 1 kez yapmanızı önermekteyiz. Cihaz bakımınız düzenli aralıklar ile yapıldığında cihazınızın veriminin ve ömrünü 2 kat arttırır. Buna ek olarak faturalarda fiyat olarak azalma görürsünüz. Demirdöküm Klima servisi olarak bizden aldığınız bakım ve onarım hizmetlerinde garantili hizmet veriyoruz.

Maltepe Demirdöküm Klima Servisi

Firma olarak Maltepe’nin tüm mahallelerine özenli bir şekilde hizmet vermekteyiz. Firmamızın vermiş olduğu tüm hizmetler 1 yıl garanti altına alınır. Bakım, onarım, kurulum gibi işlemleriniz için 7 gün 24 saat hizmet alabilirsiniz. Tüm klima kurulumlarından önce gerekli su bağlantıları ve elektrik bağlantılarını kontrol ederseniz cihazınızın sağlam bir durumda çalıştığından emin olursanız.  Mevsim ayrımı olmadan cihazınızı daha verimli ve tasarruflu şekilde kullanmış olursunuz. Yüksek faturalar ödemek durumunda kalmazsınız.

Firmamıza ulaşarak Maltepe’nin en iyi klima servis hizmetinde yararlanabilirsiniz.

Maltepe Demirdöküm Klima Servisi

Maltepe Demirdöküm klima firması olarak klimanızın uzun ömürlü çalışma standardına ait olabilmesi için servis hizmeti veriyoruz, servis çalışmamız ‘Klimam çalışmıyor.’ ‘Aşırı gürültülü çalışıyor.’ ‘Klimam su kaçırıyor, ısıtmıyor, soğutmuyor.’ gibi sorunlarında uzman personel ile yanınızda bulunuyor ve tüm sorunlarınızı kökten tamamen çözüyoruz. Dilerseniz klima servisi olarak hangi alanlarda sizlere destek olduğunuzu maddeleyerek anlatalım.

  • Klima söküm, takım işlemleri,
  • Onarım ve arıza giderme işlemleri,
  • Arıza tespit ve çözüm işlemleri,
  • Klima montajı tamiri,
  • Klasik rutin bakım işlemleri vs.

Yukarıdaki 5 maddelik liste ile ilgili sizlerin de ihtiyacınız varsa hemen bize ulaşabilir, bu konularla ilgili kolayca destek alabilirsiniz.

Maltepe Demirdöküm Klima Bakım Servisi

Genel olarak bakıldığında klimalar günlük yaşantımızı sıcak ve soğuk dengesine oranlayarak kolaylaştırmaya çalışan teknolojik yeni nesil cihazlardır, fakat klima bakımları hakkında bilinmeyen bir hata bulunmaktadır. Bu hata; klima yalnızca bozulduğunda ya da hiçbir şekilde çalışmadığında klima servislerini aramak sorunudur. Klimalar genellikle belirli periyotlarda bakıma girmesi gereken teknolojik cihazlardır. Bizlerde Maltepe Klima Servisi olarak sadece bozulduğunda değil bakım işlemlerinde de yanınızda olduğunu belirtmek istiyoruz.

Maltepe Demirdöküm Klima Servisi
Maltepe Demirdöküm Klima Servisi

Maltepe Demirdöküm Klima Arıza Servisi

İstanbul gibi bir metropolde yaşıyorsanız ve bir klima sahibi iseniz Demirdöküm klima arızaları gibi konularda sık sık arama yapıyor olmalısınız. Bunun sebebi ise şehrin oldukça kalabalık olması ve klimanın dönem dönem çok yoğun dönem dönem çok hızlı sıcak soğuk geçişleri yapmak zorunda olmasıdır diyebiliriz. Bu geçişler yapılırken, Maltepe klima servisi olarak bizler hep yanınızdayız ve klima söküm takım, tamir, bakım onarım gibi konularda sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

Maltepe Demirdöküm Klima Bakım Servisi

Bu dönemde artık hemen hemen her evde bir veya birden fazla klima bulunduğunu yukarıda belirtmiştik. Sahip olduğunuz klimanın ömrünün sürekliliğini sağlamak istiyorsanız eğer ona iyi davranmanız ve belirli periyotlarda güvendiğiniz bir firmaya bakımını yaptırmanız gerekir.

Maltepe Demirdöküm Klima Servisi olarak birçok alanda hizmet verdiğimiz gibi klimanızın bakımı konusunda da sizlere en iyi, en çevre dostu, en güvenilir çözümlerle gelmekteyiz.


ŞİRKET ADI: MALTEPE DEMİRDÖÜM KLİMA SİSTEMLERİ İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LTD ŞTİ


ADRES: Cevizli, Orhan Gazi Caddesi, Maltepe/İstanbul


TELEFON: 0216 355 00 01 – 0555 511 2728


ÇALIŞMA SAATLERİ: PAZARTESİ-CUMA: 08:30 – 18:30

CUMARTESİ: 09:00 – 17:00