Klima ve Kombi Servisi Arıza Bakım ve Onarım Hizmetleri

Hizmet Bölgelerimiz

Merdivenköy Klima Servisi

Hizmet Bölgelerimiz

Merdivenköy Klima Servisi

Kadıköy Merdivenköy Klima Servisi

Merdivenköy Mahallesi Klima Servisi, Kadıköy ilçesinin Merdivenköy Mahallesine 7 gün 24 saat çağrı merkezimiz açık olup teknik servis araçlarımız ile klima servisi olarak hizmet vermekteyiz. Merdivenköy Mahallesinde marka olarak hem de marka ve model ayrımı yapmadan klima ve beyaz eşyalarınızın kurulumu, onarımı ve söküm işlemlerini yapmaktayız. Güvenilir olarak verdiğimiz hizmetlerden dolayı Merdivenköy Mahallesi bölgesinin en çok tercih edilen Klima servisi olduk. 7 gün 24 hizmet anlayışımız ile hizmet vermekteyiz. Klima konusunda uzman kadrosu en kısa sürede sorunlarınıza çözüm bulabilir. Çağrı merkezi aracılığımız ile bizlere ulaşıp anında hizmet alabilirsiniz.

Klima ve beyaz eşyalarınızda yaşadığınız her sorunda ve cihaz montajlarınızda adresinize hızlı servisimiz ile hizmet vermekteyiz. Merdivenköy Mahallesi bölgesinin en çok tercih edilen Klima servisi olduk. Alanında uzman ve profesyonel çalışanları ile güler yüzlü ekiplerimizle klimalarınızı daha verimli olarak kullanabilirsiniz.

Merdivenköy Klima Bakımı

Kadıköy Klima Servisi olarak Cihaz bakımınız düzenli aralıklar ile yapıldığında cihazınızda arıza oluşma oranı bir o kadar aza düşer ve daha verimli çalışırken aynı zamanda yüksek faturalar ödemek durumunda kalmazsınız.  Merdivenköy Mahallesi Klima servisi olarak cihaz bakımınızı yılda 1 kez yapmanızı müşterilerimize iletmekteyiz. Merdivenköy Mahallesi servisi olarak bizden aldığınız bakım hizmetlerinde garantili hizmet veriyoruz. Düzenli olarak yapılmayan bir bakım işlemi, klimanızın ömrünü ve kullanımını azaltır.

Klima Servisi

Tüm klima kurulumlarından önce gerekli su bağlantıları ve elektrik bağlantılarını kontrol ederseniz cihazınızın sağlam bir durumda çalıştığından emin olursanız. Firmamız Kadıköy ilçesinin tüm alanlarında ve tüm mahallelerde özel bir şekilde sunduğu klima hizmeti ile ayrıcalıklar sunmaktadır. Yapmış olduğumuz her işlemden sonra 1 yıl işçilik ve hizmet garantisi veriyoruz. Yaptığımız her işlemde 1 yıl yedek parça ve işçilik garantisi vermekteyiz.  Bakım, onarım, kurulum gibi işlemleriniz için 7 gün 24 saat hizmet alabilirsiniz. Klima servisimiz 7/24 hizmet anlayışı ile çalışmaktadır. Klima konusunda doğru bilgiler her zaman siz değerli müşterilerimiz ile paylaşılıyor ve sizlerin gözleri önünde servis işlemlerimiz gerçekleşmektedir.

 

Klimanızın tüm sorunlarından kurtulmak ve yüksek faturalarla karşı karşıya kalmak istemiyorsanız, sağlığınız için çağrı merkezi aracılığımız ile bizimle iletişime geçebilirsiniz. Çağrı merkezimiz sürekli açık olarak hizmet vermektedir.

Call Now ButtonTıklayın Bizi Arayın Oziwa Oziwa