Maltepe Beko Klima Servisi
Maltepe Beko Klima Servisi Olarak Maltepe’de Klima Servis ve onarım hizmeti vermekteyiz.

Maltepe Beko Klima Servisi

 Maltepe Beko Klima Servisi, olarak uzmanlaşmış teknik kadromuz ve kullandığımız profesyonel malzemeler ile Maltepe ilçesinde en iyi hizmeti veriyoruzAltyapı tarafından sağlanan hizmetle ilgili garantili çözümler sunmaktayız. Servis bölgemizdeki klima bakım, klima montajı ve klima onarım işlerine hizmet vermekteyiz.

Maltepe Beko Klima Servisi

Maltepe Beko Klima Servisi
Maltepe Beko Klima Servisi

Firma olarak siz değerli müşterilerimiz için ergonomik fiyatlarla en iyi hizmeti vermekteyiz. Maltepe Beko servisi tarafından sağlanan şeffaf hizmet, her gün hizmet müşterilerinin memnuniyetini arttıracak faktörlerden biridir. Klimaları bir hastalık kaynağı yapan şey, içindeki mikroplar ve parçacıklardır. Bu mikroplar bakımsızlık yüzünden meydana gelir

Beko Klima Servisi

Klimalar artık yaza aylarının vazgeçilmez cihazları arasına girmiştir. Uzun yıllardır Maltepe ilçesinde kaliteli ve güveniliri hizmetimiz sayesinde hızla büyümeye başladık. Güler yüzlü çalışan kadromuz ile Maltepe ilçesinin en iyi ve güvenilir hizmetini vermekteyiz. Maltepe klima Servis, bakım, onarım, montaj gibi işlere hizmet vermekteyiz.

Klima Servisi

En ergonomik fiyatlarla sizlere hizmet vermekteyiz. Firmamız çoğu firmanın bir adım önüne geçmeyi başardı. Kalite hizmet anlayışından ödün vermeden çalışmalarımızı sürdürmekteyiz .. Servis hizmetleri her cihazda olduğu gibi klimalarda çok önemlidir. Hizmet işlemlerinin sorunsuz gerçekleştirilmesi, Uzman ve deneyimli bir ekiple çalışmanız gerekmektedir.

Maltepe Klima Servisi

Klimalar artık hayatımızda bir zorunluluk haline gelmiştir. Bu nedenle, klimada meydana gelen arızalar mümkün olan en kısa sürede çözülmelidir. Klima servisi ile gerçekleştirilen hizmetler, sertifikalı ve deneyimli ekipler gerektirir. Beko klima bakım yılda en az bir kez yapılmalıdır. Bunun nedeni, tüm yaz durmadan çalışır ve sonuç olarak birçok parça deforme olur. Filtre, polen ve toz temizleme, havadaki toz parçacıkları cihaz ile doldurulur. Bu tozlar mekanizmayı sıkıştırır. Filtre, toz ve polen problemi ve klimaların çalışma performansı yüzde yüz azalmaktadır. Bu durumda, klimalar başarılı bir soğutma işlemi elde etmek için daha fazla enerji tüketmeye başladı.

Maltepe Beko Klima Servisi
Maltepe Beko Klima Servisi

Maltepe Beko Klima Servisi

Yıllık bakım için satın alma hizmetlerimizi arayın ve servis ekiplerimizi mümkün olan en kısa sürede adresinize göndereceğiz. Beko klima seçimi de çok önemlidir. Küçük alanlar için küçük klimalar ve geniş alanlar için küçük klimalar soğutma işlemini tam anlamıyla gerçekleştiremez. Klima seçiminden sonra, bu klimaların kullanımını uygulayan servis hizmetleri ihmal edilmemelidir. Bir meslek sahibi olmayan bir servis sağlayıcı değildir ve insanlar için klima teslim ciddi sorunlar getiriyor. Bu nedenle, bu sektördeki en önemli konu nitelikli personeldir. Firma olarak 7/24 çalışmaktayız biz ulaşarak en iyi hizmeti alabilirsiniz.

Maltepe Beko Klima Arıza Servisi

İstanbul gibi bir metropolde yaşıyorsanız ve bir klima sahibi iseniz Maltepe klima arızaları gibi konularda sık sık arama yapıyor olmalısınız. Bunun sebebi ise şehrin oldukça kalabalık olması ve klimanın dönem dönem çok yoğun dönem dönem çok hızlı sıcak soğuk geçişleri yapmak zorunda olmasıdır diyebiliriz. Bu geçişler yapılırken, Maltepe klima servisi olarak bizler hep yanınızdayız ve klima söküm takım, tamir, bakım onarım gibi konularda sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

Maltepe Beko Klima Servisi

Maltepe Beko klima firması olarak klimanızın uzun ömürlü çalışma standardına ait olabilmesi için servis hizmeti veriyoruz, servis çalışmamız ‘Klimam çalışmıyor.’ ‘Aşırı gürültülü çalışıyor.’ ‘Klimam su kaçırıyor, ısıtmıyor, soğutmuyor.’ gibi sorunlarında uzman personel ile yanınızda bulunuyor ve tüm sorunlarınızı kökten tamamen çözüyoruz. Dilerseniz klima servisi olarak hangi alanlarda sizlere destek olduğunuzu maddeleyerek anlatalım.

  • Klima söküm, takım işlemleri,
  • Onarım ve arıza giderme işlemleri,
  • Arıza tespit ve çözüm işlemleri,
  • Klima montajı tamiri,
  • Klasik rutin bakım işlemleri vs.

Yukarıdaki 5 maddelik liste ile ilgili sizlerin de ihtiyacınız varsa hemen bize ulaşabilir, bu konularla ilgili kolayca destek alabilirsiniz.


ŞİRKET ADI: MALTEPE BEKO KLİMA SİSTEMLERİ İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LTD ŞTİ


ADRES: Orhantepe Sk. Yalı Maltepe/İstanbul


TELEFON: 0216 355 00 01 – 0555 511 2728


ÇALIŞMA SAATLERİ: PAZARTESİ-CUMA: 08:30 – 18:30

CUMARTESİ: 09:00 – 17:00