Klima ve Kombi Servisi Arıza Bakım ve Onarım Hizmetleri

Hizmet Bölgelerimiz

Kavacık Klima Servisi

Hizmet Bölgelerimiz

Kavacık Klima Servisi

 Beykoz Kavacık Klima Servisi  

Kavacık mahallesi teknik servisi uzun yıllardır Klima sektöründe vermiş olduğumuz hizmetlerden dolayı adımızdan güvenle söz ettiriyoruz. Uzman çalışanlarımız ile kaliteli ve güvenilir hizmet vererek müşterilerimizin güvenini her zaman kazanmışızdır, Bugüne kadar kazanılan tecrübelerle, siz değerli müşterilerimize 7 gün 24 saat hizmet vererek en iyi klima hizmetini sunmaktayız.

Klima Servisi, haftada 7 gün 24 saat hizmet veren mobil servis yardımı ile, klimaların evde veya işte olup olmadığına bakılmaksızın cihazınızın tamiratını ve bakım işlemlerini yapmaktayız.

Klima Servisi

Kavacık Klima Servisi olarak verdiğimiz tüm hizmetler firmamızın garantisi altına alınmaktadır. Bu sayede arıza tekrar ettiğinde tekrardan ücret ödemek durumunda kalmazsınız. Aynı şekilde işçilik garantisi de vermekteyiz.

Siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet vermek için saatlerin önemi olmadan hizmet vermekteyiz. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmuşuzdur. Klima hizmetinde başarılı bir sonuç elde etmek için teknik ekip, teknolojiye uygun olarak kendimizi sürekli geliştirmekteyiz ve eğitim almaktayız.

Kavacık Klima Servisi
Kavacık Klima Servisi

Kavacık Klima Servisi

Klimalar günümüzde en çok kullanılan ısıtma ve soğutma cihazları arasında ilk sıralarda gelmektedir. Kaliteli hizmet verebilmemizi sağlayan unsurlardan biri uzman bir çalışan kadrosuna sahip olmamızdır.

Klimalarınızda arıza veya bakım durumunda firma olarak uzman ekiplerle çalışmanızı önermekteyiz. Bir diğeri ise tamamen orijinal cihazlar kullanarak işlerimizi halletmemiz. Aynı aşamada, müşterilerimize verdiğimiz ve kendimizi daha iyi bir konumda geliştirdiğimiz   düşünce ve isteklerimizi göz önünde bulunduruyoruz. Firmamız sektörde adından söz ettirmeyi başarmıştır.

Yedek parçalar durumunda, Klima Servisi, klima bakım veya onarım için gerekli olan araçlar en modern araçlardan tercih edilirken, yedek parçaların en iyisine sahiptir. Buna ek olarak, uzaktan kumanda ünitenin sinyal alıcısı üzerinde tutulur ve uzaktan kumanda yeniden iletilir.

Son olarak, uzaktan kumandanın pillerinin uygun kutupta olup olmadığını kontrol ederek tüketiciye telefonla destek sağlayan klima hizmeti, çözemediğiniz bir sorun olduğunda adreslerinize gelip hizmet vermekteyiz.

Kavacık Klima Servisi
Kavacık Klima Servisi

 

Call Now ButtonTıklayın Bizi Arayın