Klima ve Kombi Servisi Arıza Bakım ve Onarım Hizmetleri

Hizmet Bölgelerimiz

Atatürk Klima Servisi

Hizmet Bölgelerimiz

Atatürk Klima Servisi

Ümraniye Atatürk Klima Servisi

Atatürk Klima Teknik Servisi, 7/24 hizmet anlayışımız ile Ümraniye ilçesinin tüm mahallerine servis hizmeti sağlamaktayız. Atatürk Klima Servisi olarak, Klima servisiniz ile ilgili bütün sorunları çözmek için uzman personelimiz ve mobil servis araçlarımız ve çağrı merkezi çalışanlarımız ile siz değerli müşterilerimizin yanındayız. Atatürk mahallesinde 7/24 hizmet anlayışımız ile siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet vermekteyiz. Klima montajı, Klima bakımı, klima gaz dolumu, Klima tamiri, tesisatı servisi hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Kurulum yerlerinizin doğru olup olmaması konusunda firmamızdan ücretsiz olarak destek olup kontrol ettirebilirsiniz.

Atatürk  Klima Hizmetleri

Klimalar kompresör içinde gaz soğutma sağlar. Soğuyan bu gaz, cihazın neden olduğu aşınma şeklinde eksik veya aşırı, aynı zamanda daha fazla enerji tüketimine neden olabilir. Klimanın çalışma prensibi, sıvıyı belirli bir basınç altında istenilen sıcaklıkta buharlaştırmak ve buğuyu tekrar sıvıya dönüştürür. Kompresör tarafından sıvılaştırılmış bir dönüşüm malzemesi olan gazın emilimi işlemini yapmaktadır.  Bu aşamaların sorunsuzca çalışması bakımın veya onarım işleminin yetkili ve deneyimli bir firma tarafından yapılması gerekmektedir. Doğru yapılan kurulum işlemleri cihazınızdan daha iyi verim almanızı sağlar. Yapmış olduğumuz her işlemde faturaları müşterilerimize teslim etmekteyiz. Bu sayede gönül rahatlığı ile garantinizi kontrol edebilirsiniz ve 1 sene içinde tekrar servis çağırdığınız da hiçbir şekilde ücret ödemek durumunda kalmazsınız. Cihaz montajlarınız ve onarım işlemleri servisimiz tarafından sorunsuzca yapılmaktadır.

Klima Servisi

Ümraniye Klima Servisi, Ümraniye ilçesi Atatürk mahallesinde hizmetinizdeyiz.  Uygun fiyatlı, hızlı hizmet anlayışı ve bütçe dostu servis anlayışı ile klima hizmetleri konusunda uzman çalışanlarımızdan destek alabilirsiniz. 7 gün 24 saat Atatürk Mahallesi Klima Servisi olarak hizmetinizdeyiz. Alanında uzman, deneyimli, eğitimli personelimiz ve mobil servis araçlarımız ve çağrı merkezi çalışanlarımız ile, yaşadığınız her türlü sorunu çözmek için Ümraniye’nin mahallelerinde hizmet vermekteyiz. Adreslerinizin en çok aranan beyaz eşya ve klima servisiyiz ve konusundaki en güvenilir firma olmaktan da mutluluk duymaktayız. İstanbul Klima Servisi firması olarak ürün ve yedek parça satın alma konusunda müşteri memnuniyet odaklı çalışmaktayız.  Cihaz bakımlarınız,

Atatürk Klima Bakımı, müşterilerimize 7 gün 24 saat süre ve gün sınırlaması koymadan Klima servis hizmeti ile destek olmaktayız. Periyodik olarak klima bakım, klima kurulum tamir ve onarım işleri, söküm ve montaj hizmetleri ve servis hizmetleri kaliteli ve özenli bir şekilde sağlanan hizmetlerimiz arasında yer almaktadır. Cihaz bakımlarınızı servisimiz aracılığı ile düzenli olarak yaptırabilirsiniz. Düzenli bakım cihazın daha büyük sorunlara yol açmasının önüne geçer.  Firmamız, gelişen teknolojiye ayak uyduran çalışanlarımız ile yeni nesil ürünleri, onarım ve onarım işlerini, tüketicilerin her türlü ihtiyacına uygun en rahat çözümü sağlamak amacıyla faaliyet gösterir. Düzenli olarak yapılan periyodik bakımlar önemlidir ve verimlilik açısından gereklidir.

 

Call Now ButtonTıklayın Bizi Arayın Oziwa Oziwa