Kartal Bosch Klima Servisi
Kartal Bosch Klima Servisi Olarak Kartal ‘da Klima Servis ve onarım hizmeti vermekteyiz.

Kartal Bosch Klima Servisi

Kartal Bosch Klima Servisi, Kartal klima servisi olarak, bosch marka klima arızaları için bir işçilik garantisi sağlar. Buna ek olarak, değiştirilen parçalar tamamen orijinaldir ve değiştirilen her parça 1 yıl garanti altına alınır. Bizim tüm çalışan kadromuz gerekli eğitimleri görmüş uzman kişilerdir.

Kartal Bosch Klima Servisi
Kartal Bosch Klima Servisi

Kartal Bosch Klima Servisi

Kartal Bosch Klima Servisi,  birçok arızaları veya Bosch klimalar ile ilgili sorunlar için çağrı merkezi açabilirsiniz. Klima servisi olarak İstanbul’un en köklü firmalarından biri olup uzun süredir çalışmanın vermiş olduğu özgüven ile müşterilerinizin memnuniyetini kazandık. Kuruluşumuzun klima Hizmetleri olarak ilk günden bu yana tek hedefimiz siz değerli müşterilerimiz için en iyi klima hizmetini sağlamak.

Bosch Klima Servisi

Türkiye’de en çok kullanılan klimaların arasında Bosch klimalarda vardır. Bizim çalışanlarımız özgüvenle çalışarak hiçbir zaman işini aksatmamışlardır. Bosch klimalar her zaman üst düzeydedir ve elit insanlara erişilebilir çünkü Bosch klimalar yüksek kalitesi ile iyi bilinirler. Kartal bölge servisi gerekli olan yeterli ekipmanlara sahiptir.

Klima Servisi

Firma olarak bizim önerimiz klimanıza yılda en az 1 kez bakım yaptırmanızdır. Bakım yaptırmanız durumunda klimanızdan az enerji ile çok verim alacaksınız. Bosch klimalar çevre dostudur. Klima servis sitesine hoş geldiniz klima cihazlar bakım ve onarım işlerini uzun yıllardır bu sektörde olmanın verdiği tecrübeyle beraber yapıyoruz.

Kartal Bosch Klima Servisi

Dayanıklı tüketici cihazlarının bakımı ve onarımı 1 yıllık bir süre ile garanti hizmeti sağlıyoruz. Arızaların onarılmasından sonra ortaya çıkabilecek aynı şikayetleri firmamız karşılamaktadır. Klima ile ilgili tüm sorunlarınız için 7/24 destek ekibimizden bilgi alabilirsiniz.

Kartal Bosch Klima Servisi

Uzun yıllardır klima servis sektöründe hizmet veren Kartal Bosch Klima Servisi, alanında uzmandır. Deneyimli Mobil ekiplerle hizmet vermeye ve 7/24 hizmet vermeye devam etmekteyiz. Hizmet verilen klimaların da enerji açısından verimli olmaktadır. Bosch Klima Servisi, Bosch klima bakımı, Bosch klima arızası, Bosch klima tertibatı gibi işlere Bosch klima hizmetleri sağlanmaktadır. Firmamız 7/24 siz değerli müşterilerimizi için çalışmaktadır.

Kartal Bosch Klima Arıza Servisi

İstanbul gibi bir metropolde yaşıyorsanız ve bir klima sahibi iseniz Baymak klima arızaları gibi konularda sık sık arama yapıyor olmalısınız. Bunun sebebi ise şehrin oldukça kalabalık olması ve klimanın dönem dönem çok yoğun dönem dönem çok hızlı sıcak soğuk geçişleri yapmak zorunda olmasıdır diyebiliriz. Bu geçişler yapılırken, Kartal klima servisi olarak bizler hep yanınızdayız ve klima söküm takım, tamir, bakım onarım gibi konularda sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

Kartal Bosch Klima Servisi

Kartal Bosch klima firması olarak klimanızın uzun ömürlü çalışma standardına ait olabilmesi için servis hizmeti veriyoruz, servis çalışmamız ‘Klimam çalışmıyor.’ ‘Aşırı gürültülü çalışıyor.’ ‘Klimam su kaçırıyor, ısıtmıyor, soğutmuyor.’ gibi sorunlarında uzman personel ile yanınızda bulunuyor ve tüm sorunlarınızı kökten tamamen çözüyoruz. Dilerseniz klima servisi olarak hangi alanlarda sizlere destek olduğunuzu maddeleyerek anlatalım.

  • Klima söküm, takım işlemleri,
  • Onarım ve arıza giderme işlemleri,
  • Arıza tespit ve çözüm işlemleri,
  • Klima montajı tamiri,
  • Klasik rutin bakım işlemleri vs.

Yukarıdaki 5 maddelik liste ile ilgili sizlerin de ihtiyacınız varsa hemen bize ulaşabilir, bu konularla ilgili kolayca destek alabilirsiniz.

Kartal Bosch Klima Servisi
Kartal Bosch Klima Servisi

Kartal Bosch Klima Bakım Servisi

Genel olarak bakıldığında klimalar günlük yaşantımızı sıcak ve soğuk dengesine oranlayarak kolaylaştırmaya çalışan teknolojik yeni nesil cihazlardır, fakat klima bakımları hakkında bilinmeyen bir hata bulunmaktadır. Bu hata; klima yalnızca bozulduğunda ya da hiçbir şekilde çalışmadığında klima servislerini aramak sorunudur. Klimalar genellikle belirli periyotlarda bakıma girmesi gereken teknolojik cihazlardır. Bizlerde Kartal Baymak Klima Servisi olarak sadece bozulduğunda değil bakım işlemlerinde de yanınızda olduğunu belirtmek istiyoruz.


ŞİRKET ADI: KARTAL BOSCH KLİMA SİSTEMLERİ İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LTD ŞTİ


ADRES: Orhantepe 34865 Kartal/İstanbul


TELEFON: 0216 355 00 01 – 0555 511 2728


ÇALIŞMA SAATLERİ: PAZARTESİ-CUMA: 08:30 – 18:30

CUMARTESİ: 09:00 – 17:00