Beykoz Regal Klima Servisi
Beykoz Regal Klima Servisi Beykoz’da Klima Servis ve onarım hizmeti vermekteyiz.

Beykoz Regal Klima Servisi

 Beykoz Regal Klima Servisi tüm mahallelerine regal marka klimalara 7/24 hizmet vermekteyiz. Bu sektörün en köklü firmalarından biriyiz . Buna dayanarak müşterilerimizin güvenini kolayca kazanarak kaliteli hizmet vermekteyiz. Regal marka klimalar Türkiye’deki en iyi klima markaları arasında girmiştir. Buna ek olarak dayanıklılık garantisi sunmaktadır.

7/24 aynı gün klima servis hizmeti sunmaktayız . Bu yüzden en çok tercih edilen firmalar arasına girmeyi başardık. Beykoz ilçesinde firma olarak hizmetinizdeyiz. Klima konusunda kafanızda soru işareti kalmayacak olup en doğru şekilde servis hizmetlerimizden yararlanacaksınız.  Uzman çalışanlarımız  ile aynı gün adresinize gelerek profesyonel bir klima hizmeti veriyoruz

Firma olarak tamamen son teknoloji cihazlar kullanarak klimanızın bakım, onarım ve montaj işlerini yapmaktayız. Buna ek olarak kullandığımız her yedek parçayı orijinal olarak kullanmaktayız.

Beykoz Regal Klima Servisi
Beykoz Regal Klima Servisi

Regal Klima Servisi

 Firma olarak yılda en az 1 kez bakım yaptırmanızı öneriyoruz. Bakımı aksatma durumunda klimanızda verimsizlik yaşarsınız. Buna ek olarak yüksek faturalarla karşılaşırsınız. Destek ekibimiz 7/24 siz değerli müşterilerimizin klima ile ilgili sorunlarını çözmektedir. Zamanında bakım yaptırmak tam tersi siz değerli müşterilerimizin lehine olacaktır. Sizi mutlu etmek için çalışmaktayız. Bakım aksatmak sağlığınız içinde zararlıdır. 7/24 sizlere hizmet vermekteyiz. Çağrı merkezimiz aracılığı ile günün her saati bizimle iletişime geçip arızalarınıza hızlı çözümler bulabilirsiniz.

Beykoz Klima Servisi

Değiştirilen her parça için firmamız tarafından 1 yıl garanti hizmeti sağlamaktayız. Cihazınızı aynı gün evinize gelerek sizin gözünüzün önünde tamir veya bakım işlerini halletmekteyiz. Cihazlarınızı tereddüt etmeden Beykoz Klima Servisi olarak bizlere emanet edebilirsiniz. Bakım ve onarım işlemleri bittikten sonra klimanız dan daha iyi verim aldığınızı göreceksiniz kış aylarında daha çok sıcaklığı evlerinize getiriyoruz. Regal klimalar, klima konusunda son teknolojik ürünleri ile en iyi hizmet veren markalardan biri olmuştur. Regal Klimayı sahibi olmayı tercih ettiğiniz de firma olarak markanın cihaz satışlarını da yapmaktayız.

Beykoz Regal Klima Servisi
Beykoz Regal Klima Servisi

Isıtma zemininde arıza yaşayabilirsiniz. Düşük su basınçlı klimalar düzgün çalışmaz. Cihazın çalışıp çalışmadığına bakılmaksızın Regal Beykoz Klima Servisi olarak hizmet vermekteyiz.

Bize ulaşarak sektörün en iyi hizmetini alabilirsiniz.

Beykoz Klima Arızaları

İstanbul gibi bir metropolde yaşıyorsanız ve bir klima sahibi iseniz Beykoz klima arızaları gibi konularda sık sık arama yapıyor olmalısınız. Bunun sebebi ise şehrin oldukça kalabalık olması ve klimanın dönem dönem çok yoğun dönem dönem çok hızlı sıcak soğuk geçişleri yapmak zorunda olmasıdır diyebiliriz. Bu geçişler yapılırken, Beykoz Regal klima servisi olarak bizler hep yanınızdayız ve klima söküm takım, tamir, bakım onarım gibi konularda sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

Beykoz Regal Klima Servisi

Beykoz Regal klima firması olarak klimanızın uzun ömürlü çalışma standardına ait olabilmesi için servis hizmeti veriyoruz, servis çalışmamız ‘Klimam çalışmıyor.’ ‘Aşırı gürültülü çalışıyor.’ ‘Klimam su kaçırıyor, ısıtmıyor, soğutmuyor.’ gibi sorunlarında uzman personel ile yanınızda bulunuyor ve tüm sorunlarınızı kökten tamamen çözüyoruz. Dilerseniz klima servisi olarak hangi alanlarda sizlere destek olduğunuzu maddeleyerek anlatalım.

  • Klima söküm, takım işlemleri,
  • Onarım ve arıza giderme işlemleri,
  • Arıza tespit ve çözüm işlemleri,
  • Klima montajı tamiri,
  • Klasik rutin bakım işlemleri vs.

Yukarıdaki 5 maddelik liste ile ilgili sizlerin de ihtiyacınız varsa hemen bize ulaşabilir, bu konularla ilgili kolayca destek alabilirsiniz.

Beykoz Regal Klima Servisi

Genel olarak bakıldığında klimalar günlük yaşantımızı sıcak ve soğuk dengesine oranlayarak kolaylaştırmaya çalışan teknolojik yeni nesil cihazlardır, fakat klima bakımları hakkında bilinmeyen bir hata bulunmaktadır. Bu hata; klima yalnızca bozulduğunda ya da hiçbir şekilde çalışmadığında klima servislerini aramak sorunudur. Klimalar genellikle belirli periyotlarda bakıma girmesi gereken teknolojik cihazlardır. Bizlerde Beykoz Regal Klima Servisi olarak sadece bozulduğunda değil bakım işlemlerinde de yanınızda olduğunu belirtmek istiyoruz.

 


ŞİRKET ADI: BEYKOZ REGAL KLİMA SİSTEMLERİ İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LTD ŞTİ


ADRES: Gümüşsuyu 34820 Beykoz/İstanbul


TELEFON: 0216 355 00 01 – 0555 511 2728


ÇALIŞMA SAATLERİ: PAZARTESİ-CUMA: 08:30 – 18:00

CUMARTESİ: 09:00 – 17:00