Kadıköy Fujitsu Klima Servisi
Kadıköy Fujitsu Klima Servisi Olarak Kadıköy’de Klima Servis ve onarım hizmeti vermekteyiz.

Kadıköy Fujitsu Klima Servisi 

Kadıköy Fujitsu Klima Servisi  , Klima konusunda alanında uzman ve eğitimli çalışanları ile Fujitsu markasının ve farklı model beyaz eşyalarınızın da montajı bakımı ve tamir işlemlerini de gerçekleştirip her alanda siz değerli müşterilerimize destek oluyoruz. Uzun yıllardır Fujitsu Klima Servisi olarak hizmet vermekteyiz. Kadıköy’ün tüm ilçeleri ve mahallerinde7 gün 24 saat servis anlayışımız ile Fujitsu Klima servisi olarak hizmet sağlamaktayız. Firmamızın her zaman ilk önceliği müşteri memnuniyeti ve iyi hizmet vermek olmuştur. Çağrı merkezimiz aracılığı ile bizimle iletişime geçebilir servis hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Kadıköy Fujitsu Klima Servisi 
Kadıköy Fujitsu Klima Servisi

                                                                                                              

Kadıköy Fujitsu Klima Servisi 

Bazı durumlarda adresinize servis çağırmanız gerekirken bazı durumlarda ise bu gerekmez çağrı merkezi çalışanlarımız ile telefon desteği alarak cihazınızdaki mevcut soruna anında çözüm bulabilirsiniz. Kadıköy Fujitsu Klima Servisi olarak yapmış olduğumuz hep çalışmada bir yıl parça ve işçilik garanti hizmeti vermekteyiz bu sayede aksi durum olur cihazınıza aynı hata tekrar eder ise tekrardan servis ücreti ödemek durumunda kalmayacaksınız. Fujitsu Klima servisi olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermek her zaman mutluluk duyarız.

Kadıköy Fujitsu Klima Servisi 

Klimanızın periyodik olarak bakımlarını düzenli olarak yaptırdığınız taktirde cihazınızın ömrünü uzatmış olursunuz. Cihaz bakımları verimli çalışması açısından çok önemlidir. Klimalarınızda arıza olması cihaz bakımlarınızla doğrudan ilgilidir. Biz Kadıköy Fujitsu Klima servisi olarak cihaz bakımlarınızı yılda bir kez düzenli olarak yaptırmanızı öneriyoruz. Cihaz bakımlarınız için servisimiz ile iletişime geçebilir son derece kaliteli vermiş olduğumuz hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Haftanın her günü her ihtiyacınızda siz değerli müşterilerimize Fujitsu Kadıköy Klima Servisi olarak hizmet vermekteyiz.

 Klima Servisi

Hizmetlerimiz zamanında olup ve müşterilerimize her zaman güven aşılıyoruz. Garantili ve Müşteri Memnuniyeti ön planda tutan hizmetlerimiz ile sizlere en kaliteli hizmeti sunmaktayız. Çağrı merkezimize 7 gün 24 saat kesintisiz olarak hizmet vermektedir. Deneyimli teknisyenlerimiz şubemizde, sorunlarınızı en kısa sürede ortadan kaldırmak için her zaman gerekenden fazlasını yapıp yerinde ve hızlı çözümleri ile destek olmuştur. Firmamız çalışanları, kurulmasından önce çeşitli eğitimlere katılmış olup sertifikalarını almışlardır. Vermiş olduğumuz hizmetlerden dolayı Kadıköy bölgesinin Fujitsu klima servisinde en çok tercih edilen servisi olduk.

Kadıköy Fujitsu Klima Servisi 

Fujitsu Klima Servisi KadıköyFirmamız bünyesinde çalışan tüm çalışanlarımız Klima alanında gerekli olan tüm eğitimlerini tamamlanmış olup uzun yıllar boyunca yapmış olduğu çalışmalar ile her zaman çok daha fazla tecrübe edinmişlerdir. Bu sayede Kadıköy Fujitsu Klima servisi olarak çalışanlarımızın hizmetleri son derece güvenilir ve garantilidir. Siz kıymetli müşterilerimizde servisimizin tüm hizmetlerinden yararlanabilmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kadıköy Fujitsu Klima Servisi 
Kadıköy Fujitsu Klima Servisi

Kadıköy Fujitsu Klima Servisi

Genel olarak bakıldığında klimalar günlük yaşantımızı sıcak ve soğuk dengesine oranlayarak kolaylaştırmaya çalışan teknolojik yeni nesil cihazlardır, fakat klima bakımları hakkında bilinmeyen bir hata bulunmaktadır. Bu hata; klima yalnızca bozulduğunda ya da hiçbir şekilde çalışmadığında klima servislerini aramak sorunudur. Klimalar genellikle belirli periyotlarda bakıma girmesi gereken teknolojik cihazlardır. Bizlerde Kadıköy Fujitsu Klima Servisi olarak sadece bozulduğunda değil bakım işlemlerinde de yanınızda olduğunu belirtmek istiyoruz.

Kadıköy Fujitsu Klima Arıza Servisi

İstanbul gibi bir metropolde yaşıyorsanız ve bir klima sahibi iseniz Fujitsu klima arızaları gibi konularda sık sık arama yapıyor olmalısınız. Bunun sebebi ise şehrin oldukça kalabalık olması ve klimanın dönem dönem çok yoğun dönem dönem çok hızlı sıcak soğuk geçişleri yapmak zorunda olmasıdır diyebiliriz. Bu geçişler yapılırken, Kadıköy klima servisi olarak bizler hep yanınızdayız ve klima söküm takım, tamir, bakım onarım gibi konularda sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

Kadıköy Fujitsu Klima Servisi

Kadıköy Fujitsu klima firması olarak klimanızın uzun ömürlü çalışma standardına ait olabilmesi için servis hizmeti veriyoruz, servis çalışmamız ‘Klimam çalışmıyor.’ ‘Aşırı gürültülü çalışıyor.’ ‘Klimam su kaçırıyor, ısıtmıyor, soğutmuyor.’ gibi sorunlarında uzman personel ile yanınızda bulunuyor ve tüm sorunlarınızı kökten tamamen çözüyoruz. Dilerseniz klima servisi olarak hangi alanlarda sizlere destek olduğunuzu maddeleyerek anlatalım.

  • Klima söküm, takım işlemleri,
  • Onarım ve arıza giderme işlemleri,
  • Arıza tespit ve çözüm işlemleri,
  • Klima montajı tamiri,
  • Klasik rutin bakım işlemleri vs.

Yukarıdaki 5 maddelik liste ile ilgili sizlerin de ihtiyacınız varsa hemen bize ulaşabilir, bu konularla ilgili kolayca destek alabilirsiniz.


ŞİRKET ADI: KADIKÖY FUJİTSU KLİMA SİSTEMLERİ İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LTD ŞTİ


ADRES: Sahrayı Cedit 34734 Kadıköy/İstanbul


TELEFON: 0216 355 00 01 – 0555 511 2728


ÇALIŞMA SAATLERİ: PAZARTESİ-CUMA: 08:30 – 18:30

CUMARTESİ: 09:00 – 17:00