Klima ve Kombi Servisi Arıza Bakım ve Onarım Hizmetleri

Hizmet Bölgelerimiz

Ortaçeşme Klima Servisi

Hizmet Bölgelerimiz

Ortaçeşme Çavuşbaşı Klima Servisi

Beykoz Ortaçeşme Klima Servisi

Ortaçeşme Mahallesi Klima servisi olarak çalışanlarımızın hizmetleri son derece güvenilir ve garantilidir. Yapmış olduğumuz hep çalışmada bir yıl parça ve işçilik garanti hizmeti vermekteyiz bu sayede aksi durum olur cihazınıza aynı hata tekrar eder ise tekrardan servis ücreti ödemek durumunda kalmayacaksınız.

Klima servisi olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermek her zaman bizi mutlu etmiştir. Firmamız bünyesinde çalışan tüm çalışanlarımız Klima alanında gerekli olan tüm eğitimlerini tamamlanmış olup uzun yıllar boyunca yapmış olduğu çalışmalar ile her zaman çok daha fazla tecrübe edinmişlerdir.

 

Klima Servisi

 Beykoz Klima Servisi olarak Klima bakımlarınızı düzenli olarak yaptırmanız mevsim geçişleri için çok önemlidir. Ortaçeşme Mahallesi klima servisi olarak size en kaliteli ve en güvenilir hizmeti sunmaktayız. Klima arızalarında cihaz bakımı çok önemlidir.

Klimanızın periyodik olarak bakımlarını ne kadar düzenli olarak yaptırırsanız cihazınız da yaş aldıkça arıza konusunda sıkıntı yaşamazsınız. Firmamız en uygun fiyatlar ile cihaz bakımlarınızı ve cihazınızda arıza var ise parça değişimlerini çok uygun meblağlarda yapmaktadır. Cihaz bakımlarınızı ve onarım işlemlerini düzenli olarak yaptırmanız demek cihazınızı hem uzun vadede kullanabilmek hem de gelecek olan faturalarınızda daha az ücret ödemek ve tutumlu olmak demektir.

Ortaçeşme mahallesinde 7/24 servis anlayışımız ile Klima servisi olarak hizmet sağlamaktayız.  Firmamızın her zaman ilk önceliği müşteri memnuniyeti olup iyi hizmet vermeyi önceliğimiz olarak benimsemişizdir. Alanında uzman ve eğitimli çalışanları ile   markasının ve farklı model beyaz eşyalarınızın da montajı bakımı ve tamir işlemlerini de yapıp her alanda siz değerli müşterilerimize destek oluyoruz. Ortaçeşme Mahallesi Klima servisi ile kar elde edeceksiniz. Siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek adına 7/24 hizmet anlayışımız ve haftanın her günü açık çağrı merkezimiz ile teknik servis hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

 Ortaçeşme Klima Servisi 

Ortaçeşme Mahallesi Klima servisi olarak cihaz bakımlarınızı yılda bir kez düzenli olarak yaptırmanızı öneriyoruz. Cihazınızın ilk montajı yapılırken servis ekiplerimiz cihazınıza bakım yaptırma zamanları ile ilgili tarafınıza bilgi aktarıyor olacaktır.

Cihazınızın bulunduğu ortama açık olan ve bulunduğu ortamın havasını kullanan cihazlar baca Klima kazanları olarak adlandırılır. Cihazınızda bazı durumlarda adresinize servis çağırmanız gerekirken bazı durumlarda telefon desteği ile siz değerli müşterilerimize destek olmaktayız.

 

Call Now ButtonTıklayın Bizi Arayın Oziwa Oziwa