Maltepe Fujitsu Klima Servisi
Maltepe Fujitsu Klima Servisi Olarak Maltepe’de Klima Servis ve onarım hizmeti vermekteyiz.

Fujitsu Klima Servisi Maltepe

Fujitsu Klima Servisi Maltepe, Fujitsu Klima Servisi olarak değil birçok farklı marka ve modellerde de montaj bakım ve arıza konularında da servis imkanı sağlıyoruz. Mobil uygulamamız ve 7/24 hizmet anlayışımız ile servisimizden hizmet almak çok daha kolay.

Maltepe Klima Servisi, Olarak cihazınızın sorunu ne ise teknik personellerimiz ile anında çözümler uyguluyoruz. Aynı zamanda markanın cihazlarını satın alma konusunda da siz değerli müşterilerimize destek olmaktayız. Maltepe Klima servisi uzun yıllardır İstanbul çevresinde Fujitsu Klima Teknik Servisi olarak hizmet vermektedir. Vermiş olduğumuz her hizmetten sonra garantili servis imkanı sağlıyoruz.

 

Fujitsu Klima Servisi 

Cihazınızın kurulumu yapıldıktan sonra 1 yıl ara ile mutlaka periyodik olarak bakımlarının yapılması gerekmektedir.  Periyodik bakımlar cihazınızda arıza olmaması için çok önemlidir. Cihazlarınız birçok nedenden dolayı arıza verebilir cihaz bakımları tamamen arıza olmamasına yönelik ve uzun süreli kullanımlar için yapılmaktadır.

Haftanın her günü 24 saat bizimle iletişime geçerek servis imkanlarımızdan yararlanabilirsiniz. Her müşterimize aynı hassasiyetle çalışıyoruz. Cihazlarınızı gönül rahatlığı ile Maltepe Fujitsu Klima servisine emanet edebilirsiniz. Garantili Müşteri Memnuniyeti sağlayan Maltepe Klima Servisimiz size en kaliteli hizmeti sunmaktadır.

Cihaz sorunlarınızda ve bakım yaptırmak istediğinizde Fujitsu Klima Servisi olarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Klima Servisi

Klimanızın montajı konusunda servisimizden hizmet alabilirsiniz. Fujitsu Klima Servisi olarak her türlü ihtiyacınızda bizimle iletişime geçebilirsiniz. Duvar tipi fark etmeksizin split, inverter duvar tipi split, çok bölmeli, salon tipi, kaset tipi, kanal tipi, tavan tipi, zemin tipi, duvarlarda da Montaj bakım ve onarım yedek parça hizmetlerimiz mevcuttur.

Klimanız eski adresinizden düzgün ve güvenli bir şekilde çıkarılır ve dikkatli bir şekilde paketlenir. Yeni adresinizde, doğru klima noktasında yeniden monte ederek en iyi hizmeti verilir. Sağladığımız tüm onarım ve onarım hizmetlerimizden sonra 1 yıl parça ve onarım garantisi sağlamaktayız.