Beykoz Daikin Klima Servisi
Beykoz Daikin Klima Servisi Olarak Beykoz’da Klima Servis ve onarım hizmeti vermekteyiz.

 

Beykoz Daikin Klima Servisi 

 Beykoz Daikin Klima Servisi, Beykoz İlçesinde Daikin Klima servisi olarak 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz. Uzman ve Donanımlı servis ekibimiz ile son teknolojik cihazları kullanarak en güvenilir ve iyi hizmeti siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Daikin Marka Klimalarda Beykoz Bölgesi olarak sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz. Uzun yıllara dayanan tecrübelerimiz ile Güvenilirliği Klima ve tüm beyaz eşyalarda adresinize getiriyoruz. Üstelik marka ve model ayrımı yapmadan tüm marka klima beyaz eşyalarınızın montajını bakımını ve cihazınızda arıza olduğunda her türlü ihtiyacınızı gideriyoruz.

Beykoz Daikin Klima Servisi

Uzman teknisyenlerimiz ile aynı gün adresinize gelerek profesyonel bir klima hizmeti veriyoruz. Klima alanında kafanızda soru işareti kalmasın, doğru ve hızlı çözümler ile Daikin Klima Servisi olarak Beykoz bölgesinde hizmetinizdeyiz.

7 gün 24 saat sizlere hizmet vermekteyiz. Çağrı merkezimiz aracılığı ile günün her saati bizimle iletişime geçip arızalarınıza hızlı çözümler bulabilirsiniz.

Beykoz Daikin Klima Servisi 
Beykoz Daikin Klima Servisi

Beykoz Klima Servisi

Kurulum, bakım, onarım işlemleri bittikten sonra klimanız dan daha iyi verim aldığınızı göreceksiniz kış aylarında daha çok sıcaklığı evlerinize getiriyoruz. Daikin marka klimalar klima konusunda son teknolojik ürünleri ile en iyi hizmet veren markalardan biri olmuştur. Daikin marka Klimayı sahibi olmayı tercih ettiğiniz de firma olarak markanın cihaz satışlarını da yapmaktayız bizlere danışabilirsiniz.

Beykoz Daikin Klima Servisi

Klima servis uzman ekibimiz cihazınızın parçaları yerinde tamir ettiğinde veya değiştirdiğinde. Cihazınızın kalitesini ilk satın aldığınız gün gibi korumak için yüksek kaliteli klima hizmeti sağlayacaktır. Cihazınızda yapılan tüm işlemler adresinizde siz değerli müşterilerimizin gözü önünde yapılmaktadır. Cihazlarınızı tereddüt etmeden Beykoz Klima Servisi olarak bizlere emanet edebilirsiniz.

Klima Servisi

Cihazınız çalışırken sorun olduğunda, ilk başta su basıncını kontrol etmeniz gerekir. Klima sigortanın kapalı olup olmadığını, gaz valfinin kapalı olup olmadığını ve ön paneldeki yaz kış konum anahtarının istenen konumda olup olmadığını kontrol edilmelidir. Isıtma zemininde arıza yaşayabilirsiniz. Düşük su basınçlı klimalar düzgün çalışmaz. Cihazın çalışıp çalışmadığına bakılmaksızın Daikin Beykoz Klima Servisi olarak hizmet vermekteyiz.

Beykoz Daikin Klima Servisi 
Beykoz Daikin Klima Servisi

Beykoz Daikin Klima Servisi

 Beykoz Daikin Klima Servisi , olarak klimalarınıza yılda 2 kez bakım yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Siz değerli müşterilerimizi klima ile ilgili bir sorunu olduğunda profesyonel çalışanlarımızla her daim yanınızdayız. Periyodik bakım yaptırmadığınız zaman verimsizlik ve yüksek faturalarla karşılaşabilirsiniz. Zamanında bakım ile faturalarınızda daha az meblağlar ödeyerek tasarruf ettiğinizi göreceksiniz.

Beykoz Daikin Klima Arızaları Servisi

İstanbul gibi bir metropolde yaşıyorsanız ve bir klima sahibi iseniz Beykoz klima arızaları gibi konularda sık sık arama yapıyor olmalısınız. Bunun sebebi ise şehrin oldukça kalabalık olması ve klimanın dönem dönem çok yoğun dönem dönem çok hızlı sıcak soğuk geçişleri yapmak zorunda olmasıdır diyebiliriz. Bu geçişler yapılırken, Beykoz Daikin klima servisi olarak bizler hep yanınızdayız ve klima söküm takım, tamir, bakım onarım gibi konularda sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

Beykoz Daikin Klima Servisi

Beykoz Daikin klima firması olarak klimanızın uzun ömürlü çalışma standardına ait olabilmesi için servis hizmeti veriyoruz, servis çalışmamız ‘Klimam çalışmıyor.’ ‘Aşırı gürültülü çalışıyor.’ ‘Klimam su kaçırıyor, ısıtmıyor, soğutmuyor.’ gibi sorunlarında uzman personel ile yanınızda bulunuyor ve tüm sorunlarınızı kökten tamamen çözüyoruz. Dilerseniz klima servisi olarak hangi alanlarda sizlere destek olduğunuzu maddeleyerek anlatalım.

  • Klima söküm, takım işlemleri,
  • Onarım ve arıza giderme işlemleri,
  • Arıza tespit ve çözüm işlemleri,
  • Klima montajı tamiri,
  • Klasik rutin bakım işlemleri vs.

Yukarıdaki 5 maddelik liste ile ilgili sizlerin de ihtiyacınız varsa hemen bize ulaşabilir, bu konularla ilgili kolayca destek alabilirsiniz.

Beykoz Daikin Klima Servisi

Beykoz Daikin Klima Servisi olarak; Güler yüzlü, işlerinin ehli deneyimli olan personellerimizle, geniş araç ekiplerimizle %100 müşteri memnuniyeti için sizlere hizmet vermekteyiz. Bölgesel çalışmalarımız, güvenebileceğiniz çevre dostu montaj uygulamalarımızla çalışmalarımızın hakkını vermiş ve güven sağlamış bulunmaktayız.


ŞİRKET ADI: BEYKOZ DAİKİN KLİMA SİSTEMLERİ İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LTD ŞTİ


ADRES: Gümüşsuyu 34820 Beykoz/İstanbul


TELEFON: 0216 355 00 01 – 0555 511 2728


ÇALIŞMA SAATLERİ: PAZARTESİ-CUMA: 08:30 – 18:30

CUMARTESİ: 09:00 – 17:00